Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Aktualna cena wstępu na mury w Dubrowniku

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ApropoDefacto
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 31.05.2019 08:50

wikol napisał(a):Jak dojechać do Chorwacji omijając płatne autostrady, jak dostać się za darmo na górę kolejki SRD, parking za free, jak zaoszczędzić 2-3 grosze na Revolucie......jakie to polskie :)

Oj tam, każdy chyba lubi oszczędzać i jeżeli gdzieś się da to ja nie widzę żadnych przeciwskazań :wink: Znam ludzi, którzy za wc nie zapłacą bo im szkoda 2 zł a za 15 minut na obiad w restauracji wywalą 200 zeta :wink:

Zupełnie inną kwestia jest fakt, że z tymi cenami w Dubrovniku to totalnie ich pogrzało i chyba każdy się z tym zgodzi.
wikol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 31.05.2019 09:25

Na murach Dubrownika byłem w 2013r. i nie kojarzę by było tak drogo.
Rzeczywiście przegięcie 500kn za zwiedzanie 2+2. Raczej bym się nie zdecydował. Zresztą po co tam czołgać małe dzieci.
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 31.05.2019 09:38

wikol napisał(a):Jak dojechać do Chorwacji omijając płatne autostrady, jak dostać się za darmo na górę kolejki SRD, parking za free, jak zaoszczędzić 2-3 grosze na Revolucie......jakie to polskie :)

Znajdź mi teraz miliardera, który nie oszczędza.
Nie oszczędzanie jest głupie po prostu.
A trwonienie pieniędzy jeszcze głupsze. I nie mam tutaj na myśli przejechanie połowy miasta aby znaleźć bezpłatny parking ale np. jak znaleźć po drodze najtańsze paliwo. Nie kosztuje to nas nic czasu, a zaoszczędzić można dzięki planowaniu.
Górę SRD można zaliczyć w dwojaki sposób. Albo z dołu zapłacisz za kolejkę albo sobie wjedziesz za darmo na parking. Dlaczego to jest "Polskie" ?
Ja nie mam kompleksu oszczędzania na takich oczywistościach. Tych pieniędzy nie zakopię w ogórku tylko dam na lody dzieciom.
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 31.05.2019 09:39

wikol napisał(a):Na murach Dubrownika byłem w 2013r. i nie kojarzę by było tak drogo.
Rzeczywiście przegięcie 500kn za zwiedzanie 2+2. Raczej bym się nie zdecydował. Zresztą po co tam czołgać małe dzieci.

A później jeszcze piszesz coś takiego :D
Można się opluć ze śmiechu...
Koenig
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 31.05.2019 10:28

Wyśmiewanie innych - jakie to... No właśnie - jakie?
Owszem, masz trochę racji, niektóre tematy o oszczędności to zwykłe przegięcie. Nie mniej jednak jesteś w wielu tematach bardzo aktywny i zaczynasz aspirować do miana forumowego eksperta :) Jestem na tym forum tylko kilka lat, ale co jakiś czas ktoś taki się pojawia :) Niektórzy zostają, a o niektórych już dawno zapomniano :)
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 31.05.2019 17:37

kaeres napisał(a):
wikol napisał(a):Na murach Dubrownika byłem w 2013r. i nie kojarzę by było tak drogo.

A później jeszcze piszesz coś takiego :D
Można się opluć ze śmiechu...

To proste - jestem za , a nawet przeciw. Dr. Jekyll and Mr. Hyde :D
W kwietniu byliśmy w Dubrowniku. 4 osoby , poza sezonem wejście na mury 800 kun. Wielkie cruisery pełne Azjatów, cumujące w Luka Gruz zrobiły swoje.
KrakenQ
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrakenQ » 18.07.2019 14:42

Czy wieża Minceta jest w cenie biletu na mury ?
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Aktualna cena wstępu na mury w Dubrowniku - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019