Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualna cena wstępu na mury w Dubrowniku

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 31.05.2019 08:50

wikol napisał(a):Jak dojechać do Chorwacji omijając płatne autostrady, jak dostać się za darmo na górę kolejki SRD, parking za free, jak zaoszczędzić 2-3 grosze na Revolucie......jakie to polskie :)


Oj tam, każdy chyba lubi oszczędzać i jeżeli gdzieś się da to ja nie widzę żadnych przeciwskazań :wink: Znam ludzi, którzy za wc nie zapłacą bo im szkoda 2 zł a za 15 minut na obiad w restauracji wywalą 200 zeta :wink:

Zupełnie inną kwestia jest fakt, że z tymi cenami w Dubrovniku to totalnie ich pogrzało i chyba każdy się z tym zgodzi.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 31.05.2019 09:25

Na murach Dubrownika byłem w 2013r. i nie kojarzę by było tak drogo.
Rzeczywiście przegięcie 500kn za zwiedzanie 2+2. Raczej bym się nie zdecydował. Zresztą po co tam czołgać małe dzieci.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 31.05.2019 09:38

wikol napisał(a):Jak dojechać do Chorwacji omijając płatne autostrady, jak dostać się za darmo na górę kolejki SRD, parking za free, jak zaoszczędzić 2-3 grosze na Revolucie......jakie to polskie :)

Znajdź mi teraz miliardera, który nie oszczędza.
Nie oszczędzanie jest głupie po prostu.
A trwonienie pieniędzy jeszcze głupsze. I nie mam tutaj na myśli przejechanie połowy miasta aby znaleźć bezpłatny parking ale np. jak znaleźć po drodze najtańsze paliwo. Nie kosztuje to nas nic czasu, a zaoszczędzić można dzięki planowaniu.
Górę SRD można zaliczyć w dwojaki sposób. Albo z dołu zapłacisz za kolejkę albo sobie wjedziesz za darmo na parking. Dlaczego to jest "Polskie" ?
Ja nie mam kompleksu oszczędzania na takich oczywistościach. Tych pieniędzy nie zakopię w ogórku tylko dam na lody dzieciom.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 31.05.2019 09:39

wikol napisał(a):Na murach Dubrownika byłem w 2013r. i nie kojarzę by było tak drogo.
Rzeczywiście przegięcie 500kn za zwiedzanie 2+2. Raczej bym się nie zdecydował. Zresztą po co tam czołgać małe dzieci.

A później jeszcze piszesz coś takiego :D
Można się opluć ze śmiechu...
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 31.05.2019 10:28

wikol napisał(a):Jak dojechać do Chorwacji omijając płatne autostrady, jak dostać się za darmo na górę kolejki SRD, parking za free, jak zaoszczędzić 2-3 grosze na Revolucie......jakie to polskie :)

Wyśmiewanie innych - jakie to... No właśnie - jakie?
Owszem, masz trochę racji, niektóre tematy o oszczędności to zwykłe przegięcie. Nie mniej jednak jesteś w wielu tematach bardzo aktywny i zaczynasz aspirować do miana forumowego eksperta :) Jestem na tym forum tylko kilka lat, ale co jakiś czas ktoś taki się pojawia :) Niektórzy zostają, a o niektórych już dawno zapomniano :)
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 31.05.2019 17:37

kaeres napisał(a):
wikol napisał(a):Na murach Dubrownika byłem w 2013r. i nie kojarzę by było tak drogo.
Rzeczywiście przegięcie 500kn za zwiedzanie 2+2. Raczej bym się nie zdecydował. Zresztą po co tam czołgać małe dzieci.

A później jeszcze piszesz coś takiego :D
Można się opluć ze śmiechu...

To proste - jestem za , a nawet przeciw. Dr. Jekyll and Mr. Hyde :D
W kwietniu byliśmy w Dubrowniku. 4 osoby , poza sezonem wejście na mury 800 kun. Wielkie cruisery pełne Azjatów, cumujące w Luka Gruz zrobiły swoje.
KrakenQ
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 28.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrakenQ » 18.07.2019 14:42

Czy wieża Minceta jest w cenie biletu na mury ?
makisek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 23.04.2009
Niepełnosprawny -mury Dubrovnika - ZNIŻKA

Nieprzeczytany postnapisał(a) makisek » 08.08.2020 20:46

Dzień dobry
Posiadam kartę osoby niepełnosprawnej (poruszam się o "własnych siłach") Będąc w Dubrovniku, coś mnie tknęło, przez FB zapytałem, czy jest zniżka (mury) dla osób posiadających legitymację osoby niepełnosprawnej EU (plastik, jak dowód osobisty) - która jest również w języku angielskim.
Dostałem informacje (08.2020), że zapłacę... 50kun + opiekun 50 kun - razem 100kun za 2 osoby! W tym oczywiście Fort Lovrijenac ! Nie przepuściłem okazji i pocżłapałem do kasy "na mury" - na początku kręcili nosem, wydzwaniali do siebie, potem mi sprzedali bilety 2x50 :) !!
Załączniki:
IMG_20200806_154413.jpg
Zniżka na mury Dubrovnika dla osób niepełnosprawnych.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Aktualna cena wstępu na mury w Dubrowniku - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone