Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Trstenik kto jest tam teraz?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MagdaMroczek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.01.2019
Trstenik kto jest tam teraz?

Nieprzeczytany postnapisał(a) MagdaMroczek » 30.06.2022 22:16

Mam prośbę o sprawdzenie i jakieś namiary na apartamenty koło winiarni Grgic, obok lub naprzeciwko. Nie mogę znale"źć w internecie a pasowałoby mi bardzo położenie i bliskie plaże. Wybieram się do Cro we wrześniu

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Trstenik kto jest tam teraz?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022