Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krętymi drogami w stronę Grecji 2015.

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 17.12.2015 20:12

Mam już plan na przyszły rok i zapowiada się nie mniej ciekawie: Rumunia, Serbia, Macedonia i dopiero Grecja.
Zamierzam zobaczyć te miejsca w których mnie jeszcze nie było.
I przy okazji mam prośbę - może ktoś ma namiar na sprawdzoną kwaterę na Lefkadzie w okolicach Agios Nikitas lub Vasiliki. Będę tam około 24 czerwca, to nie ścisły sezon jeszcze, ale warto wcześniej coś mieć.
Ostatnio mieszkaliśmy tam na campingu w Poros. Cena była jednak chyba wyższa niż na kwaterach.
Zaraz zasiadam do pisania dalszego ciągu relacji.
Steftes. :papa:[/quote]


Witam, byliśmy na Lefkadzie w 2013 w Agios Nikitas w pensjonacie Mistral. Budynek w centrum miasta lecz nie przy głównej ulicy więc spokojnie. We wrześniu płaciliśmy 30 euro za pokój dwuosobowy ( 3 letnia wtedy córka gratis). Adres mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Beata W.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 20.12.2015 21:42

Dziękuję za wspaniałą podróż i doznania estetyczne, jakich mogłam doświadczyć śledząc Twoją relację. Życzę realizacji planów na 2016 8)
:papa:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 21.12.2015 10:42

-

Ja też dziękuję.

Szczególne wrażenie robią na mnie Twoje fotki. :D :D :D

Pozdrawiam
steftes
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 614
Dołączył(a): 01.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) steftes » 21.12.2015 23:02

Relacja wprawdzie skończona, ale wszystkich zdjęć nie mogłem umieścić. Gdy odrzuciłem te gorsze zostało mi ich 1300. W przyszłym roku pewnie będzie nie mniej. Dziękuję wszystkim za miłe komentarze i obiecuję, że jeśli tylko podróż dojdzie do skutku to pokażę wam nowe zdjęcia. Fotografia oprócz podróży to moje hobby i czasami uda mi się coś ładnego zrobić. Część moich zdjęć można zobaczyć na Panoramio. Dziękuję Beacie W. i Darkoskwi za namiary na spanie na Lefkadzie, sprawdzałem, możliwe że skorzystam. Jeszcze raz życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i do zobaczenia na wakacyjnych szlakach.

Steftes :papa: :papa: :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.02.2016 13:23

Przepiękna trasa i przepiękne zdjęcia (zazdroszczę). Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Dziękuję za te doznania estetyczne, które towarzyszyły mi podczas czytania tej relacji.

Pozdrawiam
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1381
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 26.02.2016 23:05

Świetna relacja, świetne zdjęcia!
Może żona da się w końcu namówić na Grecję samochodem :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.09.2016 10:33

Relacja fantastyczna, doskonałe zdjęcia robią ogromne wrażenie. :)

Zapewne będę tu wracać planując przyszłoroczne wakacje. Marzy nam się Rumunia (zwiedzanie) + oczywiście morze. Ponieważ jednak jakoś trudno mi się przekonać do Morza Czarnego (chyba ciężko tam o spokojne zakamarki), spoglądam z stronę Grecji, a konkretnie szukam raczej odludnych miejsc na Sithonii. Nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie - ale ta relacja z pewnością będzie pomocna w planowaniu. :)

Pozdrawiam serdecznie. :papa:
steftes
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 614
Dołączył(a): 01.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) steftes » 10.09.2016 12:42

Mikromir napisał(a):Relacja fantastyczna, doskonałe zdjęcia robią ogromne wrażenie. :)

Zapewne będę tu wracać planując przyszłoroczne wakacje. Marzy nam się Rumunia (zwiedzanie) + oczywiście morze. Ponieważ jednak jakoś trudno mi się przekonać do Morza Czarnego (chyba ciężko tam o spokojne zakamarki), spoglądam z stronę Grecji, a konkretnie szukam raczej odludnych miejsc na Sithonii. Nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie - ale ta relacja z pewnością będzie pomocna w planowaniu. :)

Pozdrawiam serdecznie. :papa:


Plaże na Chalkidiki są pełne w sezonie, ale przeważnie te duże i słynne jak np. Pomarańczowa Plaża. Ale jest też sporo mniejszych spokojnych i urokliwych plażyczek w niedalekiej odległości od nich. Jedna z nich, która nam się spodobała była pod Toroni.
IMG_7973.jpg

IMG_7976.jpg


Pozdrawiam. :papa: :papa: :papa:

Steftes.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.09.2016 14:14

Bardzo dziękuję za cenną wskazówkę. :)
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 30.09.2016 23:14

Nie wiem jak mogla mi umknąć twoja zeszłoroczna relacja :?: :oops:

Ale już się poprawiam i nadrabiam zaległości. Super zdjęcia, super trasa i świetna organizacja pełen szacunek dla organizatora. :D

Pozdrawiam
Monika
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Krętymi drogami w stronę Grecji 2015. - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone