Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Śladami Drakuli do Grecji - czyli kolejna wymarzona wyprawa

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2489
Dołączył(a): 26.07.2012
Re: Śladami Drakuli do Grecji - czyli kolejna wymarzona wypr

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 24.02.2022 16:43

maslinka napisał(a):Piękna to była podróż! :D Dzięki za super relację :D

Dziękuję :hearts: . Bardzo mi było miło, że oglądasz, czytasz i piszesz :smo:

dangol napisał(a):Dzięki za pokazanie pięknych miejsc 8) , do których chętnie bym kiedyś sama dotarła. Fajnie też było powspominać te, które udało mi się przed laty zobaczyć.
Życzę kolejnych wspaniałych podróży :!:
:papa:

Dziękuję bardzo :hearts:, za towarzystwo i za "wspominanie". Z przyjemnością sobie przeczytałam "ciurkiem" Twoje relacje :smo:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4696
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Śladami Drakuli do Grecji - czyli kolejna wymarzona wypr

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 24.02.2022 20:32

Dzięki za relację. Pokazałaś nam spory kawałek Europy z bardzo ciekawej strony. Dla mnie wszystkie pokazane przez Ciebie w tej relacji miejsca są nieznane, więc teraz mam jakieś wyobrażenie o nich. Też chciałabym podróżować w taki sposób jak Wy, bo lubię jazdę samochodem, ale jak na razie to jest w naszym przypadku nierealne. Może kiedyś uda nam się zmienić samochód, na taki, którym nie będę się bała jechać w daleką podróż.
Szkoda że to już koniec relacji, ale taka kolej rzeczy, że jedne relacje się kończą a inne zaczynają.
Ruch w interesie musi być :oczko_usmiech: .
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Śladami Drakuli do Grecji - czyli kolejna wymarzona wypr

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 24.02.2022 21:02

Dziękuję za ciekawą relację ze znanych i nieznanych mi miejsc .
Trzymam kciuki za realizację planów wakacyjnych ( USA - tam też jest sporo do zobaczenia :D ) i życzę nielimitowanych urlopów z nielimitowanym budżetem :papa:


Pozdrawiam
Piotr
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2489
Dołączył(a): 26.07.2012
Re: Śladami Drakuli do Grecji - czyli kolejna wymarzona wypr

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 24.02.2022 23:37

megidh napisał(a):Dzięki za relację. Pokazałaś nam spory kawałek Europy z bardzo ciekawej strony. Dla mnie wszystkie pokazane przez Ciebie w tej relacji miejsca są nieznane, więc teraz mam jakieś wyobrażenie o nich.

Cała przyjemność po mojej stronie, tym większa jeśli relacja miała dla Ciebie jakąś wartość poznawczą :smo:

megidh napisał(a):Też chciałabym podróżować w taki sposób jak Wy, bo lubię jazdę samochodem, ale jak na razie to jest w naszym przypadku nierealne. Może kiedyś uda nam się zmienić samochód, na taki, którym nie będę się bała jechać w dalekąpodróż.

Do 2012 jeździliśmy zwykły oplem astrą :D , dopiero chęć wyjazdu samochodem dalej niż nad Bałtyk, zmusiła nas do zakupu naszego pierwszego Volverka. A ten to już drugi :mrgreen:
megidh napisał(a):Szkoda że to już koniec relacji, ale taka kolej rzeczy, że jedne relacje się kończą a inne zaczynają.
Ruch w interesie musi być :oczko_usmiech:


O ile początek pisałam z werwąi zapałem, to już końcówka była rozciągnięta w czasie :mrgreen:
Już sobie obiecałam, że muszę robić więcej zdjęć i zwracać uwagę na drobiazgi i detale. To dopiero moja druga relacja, a człowiek całe życie się uczy :D
Teraz skupię się na śledzeniu innych :)
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2489
Dołączył(a): 26.07.2012
Re: Śladami Drakuli do Grecji - czyli kolejna wymarzona wypr

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 24.02.2022 23:43

piotrf napisał(a):Dziękuję za ciekawą relację ze znanych i nieznanych mi miejsc .
Trzymam kciuki za realizację planów wakacyjnych ( USA - tam też jest sporo do zobaczenia :D ) i życzę nielimitowanych urlopów z nielimitowanym budżetem :papa:
Pozdrawiam
Piotr

Dziękuję bardzo :)
Kciuki i życzenia jak najbardziej się przydadzą :). Tam, gdzie chcemy się udać jest w lipcu prawie 50 stopni w cieniu, ale może wytrzymam . :mrgreen:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Śladami Drakuli do Grecji - czyli kolejna wymarzona wypr

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 25.02.2022 11:23

I ja dziękuję za super relację.
Mam nadzieję zjawić się w Budapeszcie z okazji koncertu zespołu Ghost w maju :)

:papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10882
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Śladami Drakuli do Grecji - czyli kolejna wymarzona wypr

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 25.02.2022 13:59

Dzięki za inspirację, notatki zapisane :idea: :papa:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2489
Dołączył(a): 26.07.2012
Re: Śladami Drakuli do Grecji - czyli kolejna wymarzona wypr

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 25.02.2022 18:11

tony montana napisał(a):I ja dziękuję za super relację.

Dziękuję Tony, cieszę się, że tu zaglądałeś :)
tony montana napisał(a):Mam nadzieję zjawić się w Budapeszcie z okazji koncertu zespołu Ghost w maju :)

Będę trzymała kciuki, żeby Ci się udało :!: .

te kiero napisał(a):Dzięki za inspirację, notatki zapisane :idea: :papa:


To super, że coś Ci się przyda, jest motywacja do pisania relacji :D
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Śladami Drakuli do Grecji - czyli kolejna wymarzona wyprawa - strona 3...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone