Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

nocleg na trasie do Grecji

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 24.03.2023
nocleg na trasie do Grecji

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 05.02.2024 15:14

Sprawdzałem w weekend legendarny hotel Gros w Leskovacu, no i kiepsko, bo wypadli z systemu booking. Na innych platformach też ich nie ma. Ktoś może wie czy wciąż działają i jaki jest do nich e-mail?

Alternatywnie czy można znaleźć coś podobnego z knajpą na kolację i śniadaniem na odcinku do Leskovaca do granicy macedońskiej, albo już w Macedonii za granicą? W miarę blisko autostrady.
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 12.02.2024 21:32

marecky81 napisał(a):Sprawdzałem w weekend legendarny hotel Gros w Leskovacu, no i kiepsko, bo wypadli z systemu booking. Na innych platformach też ich nie ma. Ktoś może wie czy wciąż działają i jaki jest do nich e-mail?

Alternatywnie czy można znaleźć coś podobnego z knajpą na kolację i śniadaniem na odcinku do Leskovaca do granicy macedońskiej, albo już w Macedonii za granicą? W miarę blisko autostrady.


Wolę zawszę Serbię przejechać i spać w Macedonii, lubię ją i nie tylko ze względu na ceny :D . W tamtym roku spałem w Kokino Winery Kumanowo. Blisko autostrady, super fajny nocleg ze śniadaniem. Mają swoje wino ( kilka butelek kupiłem), opodal jest restauracja, ale gospodarz go zna i zamówił jedzenie na kwaterę. Zrobiliśmy na zewnątrz duży stół (byliśmy w kilka rodzin), jedni winko, drudzy Skopsko. Polecam.

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
nocleg na trasie do Grecji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone