Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Karawaningowa zdrada - Last Minut Lejdis Lefkada!

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.05.2016 23:36

anakin napisał(a):Ja tylko nie mogę pojąć jednego................co Ty widzisz w tej baklawie? 8O :roll:

Raczej co czuję :?: Jest lepka i bardzo słodka i wystarczy by mnie zadowolić :mrgreen: choć ogólnie cukru nie używam praktycznie :)
anakin napisał(a):... Poza tym oczywiście wszystko się mi podobało....... :mrgreen:
Ło matkooo :!: wreszcie Cię zadowoliłam :oczko_usmiech:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 20.05.2016 13:34

Jak to się stało, że dopiero teraz tu trafiłam? :roll:
Na szczęście szybko nadrobiłam. :)
Relacja - rewelacja!!
Nawet nie czuje, jak rymuje....

Dzięki za tą relację, przyda się za rok ;) wciąż liczę, że z Egremni coś jeszcze zostało :(

....No i pazny miałaś cudne :) :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.05.2016 14:07

tyniolek napisał(a):Jak to się stało, że dopiero teraz tu trafiłam? :roll:
No jak się szwenda od kilku miesięcy po Cro, Czarnogórze, Albanii i Grecji aby znów wylądować w Cro to tak można właśnie coś przeoczyć :smo:

tyniolek napisał(a):... Dzięki za tą relację, przyda się za rok ;) wciąż liczę, że z Egremni coś jeszcze zostało :(
Dokładnie to "COŚ" zostało tylko dotrzeć da się od strony morza, lub pieszo jakoś się da przecisnąć w niektórych miejscach.

tyniolek napisał(a):...No i pazny miałaś cudne :) :papa:
Co nie :?: też mi się podobały bardzo :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.05.2016 14:51

I relacja, i paznokcie - wspaniałe!

Świetny taki babski wypad :)

Dzięki za super zabawę przy czytaniu.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 23.05.2016 09:20

maslinka napisał(a):I relacja, i paznokcie - wspaniałe!
Świetny taki babski wypad :)
Dzięki za super zabawę przy czytaniu.
Znaczy się ... szóstka ... siadaj :wink:
Dzięęęękuję :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.05.2016 11:51

gusia-s napisał(a):Znaczy się ... szóstka ... siadaj :wink:
Dzięęęękuję :)

Nie, nie siadaj jeszcze :) Najlepiej wrzuć jakiś suplemencik :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.05.2016 14:40

Jak zwykle piękna relacja :) Poznaliśmy się przy Twoim (Waszym :) ) pierwszym wypadzie karawaningowym do Chorwacji. Ja też zdradziłem "czepkę" na rzecz namiotu, może stancji. "Rzepkę" wymieniłem na łódeczkę w której dwie może nawet trzy osoby mizernej postury dadzą radę przespać noc na wodzie. Więc szpilki w ręce, samochód pod pachę i w drogę zdobywać kempingi. :) :mrgreen:


smoki3
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 23.05.2016 15:39

smoki3 napisał(a):Jak zwykle piękna relacja :) Poznaliśmy się przy Twoim (Waszym :) ) pierwszym wypadzie karawaningowym do Chorwacji. Ja też zdradziłem "czepkę" na rzecz namiotu, może stancji. "Rzepkę" wymieniłem na łódeczkę w której dwie może nawet trzy osoby mizernej postury dadzą radę przespać noc na wodzie. Więc szpilki w ręce, samochód pod pachę i w drogę zdobywać kempingi. :) :mrgreen:
smoki3

Oczywiście, że pamiętam nasze spotkanie w Dubrovniku poprzedzone wcześniej obfitą korespondencją ;)

O Waszej zdradzie nie wiedziałam, fakt, że trudno by było holować i budę i łódkę. Nie ważne gdzie, nie ważne jak ... ważne aby mieć frajdę i tego się trzymajmy :)

pozdrowienia :papa:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 13.05.2017 00:17

Hej Gusia, mam pytanko. Czy przy wynajmie auta w Nidri potrzebna Wam była karta kredytowa?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.05.2017 09:18

Eunike1984 napisał(a):Hej Gusia, mam pytanko. Czy przy wynajmie auta w Nidri potrzebna Wam była karta kredytowa?
Nie :) tylko prawo jazdy i kasa ale jak wcześniej sprawdzałam możliwości wynajmu to pokazywaly sie informacje o konieczności posiadania na takiej karcie jakiejś kwoty którą wypożyczalnia miała sobie zablokować. Stosują to raczej takie duże wypożyczalnie, lokalne raczej nie a jest ich na wyspie sporo, głównie w Lefkadzie, Nidrii, Vasiliki i w Agios Nikitas widzialam jedną :)
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 13.05.2017 11:06

Dziękuję :* a powiedz mi jeszcze, czy rezerwowałaś wcześniej, czy na miejscu? I jak wychodzi taniej? Czy jest jakaś różnica? Chyba, że w hotelu jest możliwość np. przez rezydenta? Czy trzeba jednak bezpośrednio w mieście? :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.05.2017 13:09

Eunike1984 napisał(a):Dziękuję :* a powiedz mi jeszcze, czy rezerwowałaś wcześniej, czy na miejscu? I jak wychodzi taniej? Czy jest jakaś różnica? Chyba, że w hotelu jest możliwość np. przez rezydenta? Czy trzeba jednak bezpośrednio w mieście? :)

Rezerwowałyśmy na miejscu przez rezydentkę :) Nie pamiętam dokładnie ale chyba bez wielkich różnic skoro się zdecydowałyśmy a jakieś rozeznanie cenowe wcześniej robiłyśmy. Taka rezerwacja nie wymagała od nas żadnego wysiłku, zachodu, formalności i czasu. Na spotkaniu informacyjnym rezydentka przedstawiła ofertę, przyjęła nasze zgłoszenie i podstawiono nam auto pod hotel. Potem my je zostawiłysmy również pod hotelem wraz z kluczykami wewnątrz i przedstawiciel firmy sobie je odebrał ... chyba bo nawet tego nie sprawdzałyśmy :mrgreen: Rano po prostu auta nie było tam gdzie zostało przez nas zostawione.
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Karawaningowa zdrada - Last Minut Lejdis Lefkada! - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone