Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GRECJA 2013 - Półwysep Pelion i wyspa Lefkada

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 02.05.2016 13:01

kanarowski napisał(a):Tutaj też widzę imageshack skasowało zdjęcia, więc będę musiał poprawić na nowo. Ktoś wie czemu tak się stało?


Chyba po 2 latach fotki znikają :mrgreen: :cry: :evil:

A bez fotek to kiepsko z relacją :oops: :cry: :(
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.05.2016 17:46

Darkos napisał(a):A bez fotek to kiepsko z relacją :oops: :cry: :(

Popieram, bo okolice mnie mocno interesują. Może powklejasz na nowo?
kanarowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanarowski » 01.06.2016 10:14

piekara114 napisał(a):
Darkos napisał(a):A bez fotek to kiepsko z relacją :oops: :cry: :(

Popieram, bo okolice mnie mocno interesują. Może powklejasz na nowo?


Powklejam jak znajdę więcej czasu. Tutaj masz link do naszej relacji z Lefkady z 2015 r.
wyprawa-do-raju-w-europie-lefkada-2015-t49468.html
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 20993
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 01.06.2016 15:47

kanarowski napisał(a):Tutaj też widzę imageshack skasowało zdjęcia, więc będę musiał poprawić na nowo. Ktoś wie czemu tak się stało?


Mi też IS...ta wredna żaba... :wink: całą relację zeżarła
Z tego co się dowiadywałem...to od pewnej ilości zdjęć wklejonych musisz płacić im abonament...
w innym wypadku...rekonstrukcja zdarzeń... :)
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
GRECJA 2013 - Półwysep Pelion i wyspa Lefkada - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone