Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

ceny po wejściu Cro do Unii

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.09.2014 13:02

Bocian napisał(a):
ipaga napisał(a):Ceny jak w roku ubiegłym..

W moim subiektywnym odczuciu ceny nie idą w parze z jakością usług i ...dlatego jak mam czekać na kawę 40 minut to sorki ...''ja wysiadam''. :mrgreen:

Może trzeba zmienić lokal? :)

no więc...jakby sie dało to bym zmieniła .Jest tylko pewna niedogodność-tylko dwie knajpki przy plaży i w obydwóch obsługuja tak samo ''ekspresowo''. :twisted:
Poza tym w mojej ulubionej :) tez się ..pogorszyło. :( Jedzenie już nie takie smaczne(choć wciąż ok)...i kelner ''nie nadążał''.
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 13:05

ipaga napisał(a):
Bocian napisał(a):
ipaga napisał(a):Ceny jak w roku ubiegłym..

W moim subiektywnym odczuciu ceny nie idą w parze z jakością usług i ...dlatego jak mam czekać na kawę 40 minut to sorki ...''ja wysiadam''. :mrgreen:

Może trzeba zmienić lokal? :)

no więc...jakby sie dało to bym zmieniła .Jest tylko pewna niedogodność-tylko dwie knajpki przy plaży i w obydwóch obsługuja tak samo ''ekspresowo''. :twisted:
Poza tym w mojej ulubionej :) tez się ..pogorszyło. :( Jedzenie już nie takie smaczne(choć wciąż ok)...i kelner ''nie nadążał''.

Być może jest tak jak pisałem o Dalatinskiej Kućy w Borku...
40 minut to chyba tylko raz tyle czekałem na piwo w Zadarze. Może mam farta a może nie przykładam tak wielkiej wagi do tych spraw... I jakoś mniej mnie to boli :)
andrew_g
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew_g » 02.09.2014 13:50

... ja też nie kapuje, jak można tyle razy jeździć do Chorwacji ? ... co poniektórzy po 5,6,7,8,9,10 razy z rzędu i więcej !!! ... dla mnie to strata wakacyjego czasu i życia - mam wrażenie, że takie osoby znają Chorwację lepiej niż Polskę - jest tyle słonecznych, ciepłych i pięknych miejsc w Europie w podobnych odległościach ... np. Toscania, Umbria ... uwierzcie BAJKA (bez umniejszania oczywiście Chorwacji - też mam do niej sentyment) jak dla mnie bez porównania ... za naprawdę podobną kasę. Nie namawiam Was, ale spróbujcie chociaż delikatnie złamać swoje chorwackie schematy wakacyjne :) ... ja złamałem, nie żałuję .... a kto wie ile jeszcze sezonów wakacyjnych przed nami ? .... życie stygnie ... ;)
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.09.2014 14:22

Nie zauważyłem jakiejś drastycznej podwyżki cen od 2009r.
W knajpach nigdy nie było tanio, ryby zawsze były drogie.

Apartman dla 4 osób (studio z klimą w cenie) w II połowie sierpnia w Povlji za 40 ojro.
Drogo?
Nie wydaje mnie się.
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 15:12

andrew_g napisał(a): swoje chorwackie schematy wakacyjne :)

A jakie to schematy?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.09.2014 15:24

andrew_g napisał(a):... ja też nie kapuje, jak można tyle razy jeździć do Chorwacji ? ... co poniektórzy po 5,6,7,8,9,10 razy z rzędu i więcej !!! ... dla mnie to strata wakacyjego czasu i życia - mam wrażenie, że takie osoby znają Chorwację lepiej niż Polskę - jest tyle słonecznych, ciepłych i pięknych miejsc w Europie w podobnych odległościach ... np. Toscania, Umbria ... uwierzcie BAJKA (bez umniejszania oczywiście Chorwacji - też mam do niej sentyment) jak dla mnie bez porównania ... za naprawdę podobną kasę. Nie namawiam Was, ale spróbujcie chociaż delikatnie złamać swoje chorwackie schematy wakacyjne :) ... ja złamałem, nie żałuję .... a kto wie ile jeszcze sezonów wakacyjnych przed nami ? .... życie stygnie ... ;)

Ja nie kapuję, jak można czepiać się ludzi, że im się podoba w Chorwacji i tam jeżdżą regularnie :?
Żyj i pozwól żyć innym :roll:
To nie twój biznes, gdzie kto jedzie :hut:
andrew_g
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew_g » 02.09.2014 18:00

Lednice ... adwokat jestes z zawodu ze mowisz w imieniu innych, ciekawe ile jeszcze razy pojedziesz do Cro ? :-)
Rysio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.09.2014 18:05

Proszę wszystkich uczestników dyskusji o powrót do tematu. Dziękuję.
andrew_g
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew_g » 02.09.2014 18:16

Bocian napisał(a):

A jakie to schematy?[/quote

... tj. ten sam model i plan dzialania kazdego roku latem, poczawszy od jazdy co roku ta sama droga Maribor, Zagrzeb,Split .... itd, a konczac na tych samych widokach i krajobrazach ... doslownie jak ktos jedzie jedzie po raz n-ty ta sama droga to juz jest nuda ... powiedz mi czym mozesz sie zachwycic ... tym samym co rocznym schematem podrozowania i poznawania ?
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 19:47

andrew_g napisał(a):
Bocian napisał(a):

A jakie to schematy?[/quote

... tj. ten sam model i plan dzialania kazdego roku latem, poczawszy od jazdy co roku ta sama droga Maribor, Zagrzeb,Split .... itd, a konczac na tych samych widokach i krajobrazach ... doslownie jak ktos jedzie jedzie po raz n-ty ta sama droga to juz jest nuda ... powiedz mi czym mozesz sie zachwycic ... tym samym co rocznym schematem podrozowania i poznawania ?

No więc mylisz się co do tego tak samo jak w stosunku do Plumka :lol:
Ile lat zachwycasz się swoją żoną/kobietą? :)
Ktoś kto mówi, że poznał Cro bo był kilka razy, nie wie co mówi moim zdaniem.
Byłem teraz dzięki przyjaciołom w takim miejscu w Cro, w jakim nikt nigdy nie spotkał Polaka :) Oprócz tych przyjaciół którzy byli tam rok wcześniej :) Odwiedzaliśmy tam sklepik w celu spożywania napojów gazowanych. Temat o cenach więc powiem, że było normalnie :) Nie było drożyzny :) Zacne wina po 17 kun :) Pod sklepem przesiadywało ciągle tych samych trzech miszczów, istne Wilkowyje :) Pytali się skąd jesteśmy i jak usłyszeli, że z Polski to powiedzieli, że szkoda bo oni tylko po niemiecku, angielsku i włosku potrafią jeśli chodzi o zagranicę :) Nie było jednak problemu bo po chorwacku i owszem :lol:
Przeżyłeś takie schematy? 8)
kor_nick
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 02.09.2014 20:04

"Zacne wina po 17 kun"

:) grubo
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 20:26

kor_nick napisał(a):"Zacne wina po 17 kun"

Były i grubasy po 30 :)
andrew_g
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew_g » 02.09.2014 20:55

Bocian napisał(a):

Były i grubasy po 30 :)

bocian, jak Ty porownujesz zone z Chorwacja ... to moze zostan przy swojej i " poznawaj ja dalej namietnie jesli jej jeszcze dobrze nie pozmales " a od mojej trzymaj sie z daleka z takimi komentami na forum a w temacie Plumka to g... Ci do tego , sam pewnie jestes nie omylny
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 21:07

andrew_g napisał(a):bocian, jak Ty porownujesz zone z Chorwacja ... to moze zostan przy swojej i " poznawaj ja dalej namietnie jesli jej jeszcze dobrze nie pozmales " a od mojej trzymaj sie z daleka z takimi komentami na forum a w temacie Plumka to g... Ci do tego , sam pewnie jestes nie omylny

Po co chłopie się napinasz? :lol:
Ja tam swoją lepszą połową zachwycam się już kilka lat a i Chorwacją też już trochę będzie :) I można:) Jedni mają nawet oczne orgazmy :) Chorwacja jest tak różnorodna, że starczy tego na lata. Tylko trzeba coś o niej wiedzieć, starać się ją poznać.
PS: a Plumek to dziewczyna jakbyś jeszcze nie wiedział :lol:
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 21:48

sirk napisał(a):Gdzieś Ty wyczytał te "obce żony" u Bociana?

To taka chyba projekcja :)
Ale co do cen, bo o tym tu mowa, to wspominane wina po 17 kun, a dokładnie po 16.99 były zaprawdę niezłe jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości :) Był to macedoński Vranec którego w PL oceniam na trzydzieści kilka złotych w detalu. Były i droższe, wspomniane wina po ok 30 kun, jakieś Plavce których nie znałem i nie piłem. Czyli ceny po wejściu do UE przystępne :) W Sisaku kupiłem w markecie Złotego Babića za 77 kuny i szczerze, przy moich możliwościach smakowych nie przewyższał w wielkim stopniu tych win kupowanych w wiejskim sklepiku :) Tam też zaopatrzyliśmy się w Graszkę z Iloku w cenie o 50% niższej niż dostępna w PL. Czyli ceny w UE nie są takie straszne ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

ceny po wejściu Cro do Unii - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021