Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ceny po wejściu Cro do Unii

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.09.2014 14:02

Bocian napisał(a):
ipaga napisał(a):Ceny jak w roku ubiegłym..

W moim subiektywnym odczuciu ceny nie idą w parze z jakością usług i ...dlatego jak mam czekać na kawę 40 minut to sorki ...''ja wysiadam''. :mrgreen:

Może trzeba zmienić lokal? :)



no więc...jakby sie dało to bym zmieniła .Jest tylko pewna niedogodność-tylko dwie knajpki przy plaży i w obydwóch obsługuja tak samo ''ekspresowo''. :twisted:
Poza tym w mojej ulubionej :) tez się ..pogorszyło. :( Jedzenie już nie takie smaczne(choć wciąż ok)...i kelner ''nie nadążał''.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 14:05

ipaga napisał(a):
Bocian napisał(a):
ipaga napisał(a):Ceny jak w roku ubiegłym..

W moim subiektywnym odczuciu ceny nie idą w parze z jakością usług i ...dlatego jak mam czekać na kawę 40 minut to sorki ...''ja wysiadam''. :mrgreen:

Może trzeba zmienić lokal? :)



no więc...jakby sie dało to bym zmieniła .Jest tylko pewna niedogodność-tylko dwie knajpki przy plaży i w obydwóch obsługuja tak samo ''ekspresowo''. :twisted:
Poza tym w mojej ulubionej :) tez się ..pogorszyło. :( Jedzenie już nie takie smaczne(choć wciąż ok)...i kelner ''nie nadążał''.

Być może jest tak jak pisałem o Dalatinskiej Kućy w Borku...
40 minut to chyba tylko raz tyle czekałem na piwo w Zadarze. Może mam farta a może nie przykładam tak wielkiej wagi do tych spraw... I jakoś mniej mnie to boli :)
andrew_g
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew_g » 02.09.2014 14:50

... ja też nie kapuje, jak można tyle razy jeździć do Chorwacji ? ... co poniektórzy po 5,6,7,8,9,10 razy z rzędu i więcej !!! ... dla mnie to strata wakacyjego czasu i życia - mam wrażenie, że takie osoby znają Chorwację lepiej niż Polskę - jest tyle słonecznych, ciepłych i pięknych miejsc w Europie w podobnych odległościach ... np. Toscania, Umbria ... uwierzcie BAJKA (bez umniejszania oczywiście Chorwacji - też mam do niej sentyment) jak dla mnie bez porównania ... za naprawdę podobną kasę. Nie namawiam Was, ale spróbujcie chociaż delikatnie złamać swoje chorwackie schematy wakacyjne :) ... ja złamałem, nie żałuję .... a kto wie ile jeszcze sezonów wakacyjnych przed nami ? .... życie stygnie ... ;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.09.2014 15:22

Nie zauważyłem jakiejś drastycznej podwyżki cen od 2009r.
W knajpach nigdy nie było tanio, ryby zawsze były drogie.

Apartman dla 4 osób (studio z klimą w cenie) w II połowie sierpnia w Povlji za 40 ojro.
Drogo?
Nie wydaje mnie się.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 16:12

andrew_g napisał(a): swoje chorwackie schematy wakacyjne :)

A jakie to schematy?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.09.2014 16:24

andrew_g napisał(a):... ja też nie kapuje, jak można tyle razy jeździć do Chorwacji ? ... co poniektórzy po 5,6,7,8,9,10 razy z rzędu i więcej !!! ... dla mnie to strata wakacyjego czasu i życia - mam wrażenie, że takie osoby znają Chorwację lepiej niż Polskę - jest tyle słonecznych, ciepłych i pięknych miejsc w Europie w podobnych odległościach ... np. Toscania, Umbria ... uwierzcie BAJKA (bez umniejszania oczywiście Chorwacji - też mam do niej sentyment) jak dla mnie bez porównania ... za naprawdę podobną kasę. Nie namawiam Was, ale spróbujcie chociaż delikatnie złamać swoje chorwackie schematy wakacyjne :) ... ja złamałem, nie żałuję .... a kto wie ile jeszcze sezonów wakacyjnych przed nami ? .... życie stygnie ... ;)


Ja nie kapuję, jak można czepiać się ludzi, że im się podoba w Chorwacji i tam jeżdżą regularnie :?
Żyj i pozwól żyć innym :roll:
To nie twój biznes, gdzie kto jedzie :hut:
andrew_g
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew_g » 02.09.2014 19:00

Lednice ... adwokat jestes z zawodu ze mowisz w imieniu innych, ciekawe ile jeszcze razy pojedziesz do Cro ? :-)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.09.2014 19:05

Proszę wszystkich uczestników dyskusji o powrót do tematu. Dziękuję.
andrew_g
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew_g » 02.09.2014 19:16

Bocian napisał(a):
andrew_g napisał(a): swoje chorwackie schematy wakacyjne :)

A jakie to schematy?[/quote

... tj. ten sam model i plan dzialania kazdego roku latem, poczawszy od jazdy co roku ta sama droga Maribor, Zagrzeb,Split .... itd, a konczac na tych samych widokach i krajobrazach ... doslownie jak ktos jedzie jedzie po raz n-ty ta sama droga to juz jest nuda ... powiedz mi czym mozesz sie zachwycic ... tym samym co rocznym schematem podrozowania i poznawania ?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 20:47

andrew_g napisał(a):
Bocian napisał(a):
andrew_g napisał(a): swoje chorwackie schematy wakacyjne :)

A jakie to schematy?[/quote

... tj. ten sam model i plan dzialania kazdego roku latem, poczawszy od jazdy co roku ta sama droga Maribor, Zagrzeb,Split .... itd, a konczac na tych samych widokach i krajobrazach ... doslownie jak ktos jedzie jedzie po raz n-ty ta sama droga to juz jest nuda ... powiedz mi czym mozesz sie zachwycic ... tym samym co rocznym schematem podrozowania i poznawania ?

No więc mylisz się co do tego tak samo jak w stosunku do Plumka :lol:
Ile lat zachwycasz się swoją żoną/kobietą? :)
Ktoś kto mówi, że poznał Cro bo był kilka razy, nie wie co mówi moim zdaniem.
Byłem teraz dzięki przyjaciołom w takim miejscu w Cro, w jakim nikt nigdy nie spotkał Polaka :) Oprócz tych przyjaciół którzy byli tam rok wcześniej :) Odwiedzaliśmy tam sklepik w celu spożywania napojów gazowanych. Temat o cenach więc powiem, że było normalnie :) Nie było drożyzny :) Zacne wina po 17 kun :) Pod sklepem przesiadywało ciągle tych samych trzech miszczów, istne Wilkowyje :) Pytali się skąd jesteśmy i jak usłyszeli, że z Polski to powiedzieli, że szkoda bo oni tylko po niemiecku, angielsku i włosku potrafią jeśli chodzi o zagranicę :) Nie było jednak problemu bo po chorwacku i owszem :lol:
Przeżyłeś takie schematy? 8)
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 02.09.2014 21:04

"Zacne wina po 17 kun"

:) grubo
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 21:26

kor_nick napisał(a):"Zacne wina po 17 kun"

:) grubo

Były i grubasy po 30 :)
andrew_g
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew_g » 02.09.2014 21:55

Bocian napisał(a):
kor_nick napisał(a):"Zacne wina po 17 kun"

:) grubo

Były i grubasy po 30 :)
kor_nick napisał(a):"Zacne wina po 17 kun"

:) grubo


bocian, jak Ty porownujesz zone z Chorwacja ... to moze zostan przy swojej i " poznawaj ja dalej namietnie jesli jej jeszcze dobrze nie pozmales " a od mojej trzymaj sie z daleka z takimi komentami na forum a w temacie Plumka to g... Ci do tego , sam pewnie jestes nie omylny
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 22:07

andrew_g napisał(a):bocian, jak Ty porownujesz zone z Chorwacja ... to moze zostan przy swojej i " poznawaj ja dalej namietnie jesli jej jeszcze dobrze nie pozmales " a od mojej trzymaj sie z daleka z takimi komentami na forum a w temacie Plumka to g... Ci do tego , sam pewnie jestes nie omylny

Po co chłopie się napinasz? :lol:
Ja tam swoją lepszą połową zachwycam się już kilka lat a i Chorwacją też już trochę będzie :) I można:) Jedni mają nawet oczne orgazmy :) Chorwacja jest tak różnorodna, że starczy tego na lata. Tylko trzeba coś o niej wiedzieć, starać się ją poznać.
PS: a Plumek to dziewczyna jakbyś jeszcze nie wiedział :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2014 22:48

sirk napisał(a):Gdzieś Ty wyczytał te "obce żony" u Bociana?

To taka chyba projekcja :)
Ale co do cen, bo o tym tu mowa, to wspominane wina po 17 kun, a dokładnie po 16.99 były zaprawdę niezłe jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości :) Był to macedoński Vranec którego w PL oceniam na trzydzieści kilka złotych w detalu. Były i droższe, wspomniane wina po ok 30 kun, jakieś Plavce których nie znałem i nie piłem. Czyli ceny po wejściu do UE przystępne :) W Sisaku kupiłem w markecie Złotego Babića za 77 kuny i szczerze, przy moich możliwościach smakowych nie przewyższał w wielkim stopniu tych win kupowanych w wiejskim sklepiku :) Tam też zaopatrzyliśmy się w Graszkę z Iloku w cenie o 50% niższej niż dostępna w PL. Czyli ceny w UE nie są takie straszne ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
ceny po wejściu Cro do Unii - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone