Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 25.11.2023 13:39

Apartament w Metajnie 2+2 60 metrow do wody z tarasem z widokiem na morze podrozał 5 euro z 55 na 60 przez 3 lata .Sypialnia i kuchnia z rozkladana wersalka. Musicie szukac lepiej.
michał1234
Croentuzjasta
Posty: 340
Dołączył(a): 07.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 25.11.2023 14:35

Nie napisałem, że nie było apartamentów za 60E. Tylko, że z tych mi odpowiadających najwięcej (jeszcze w połowie czerwca) było w cenach 120-130E.
Dla mnie to jasny sygnał (podobnie jak w przypadku restauracji), że wolą mniej turystów, a zamożniejszych.
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 25.11.2023 15:49

Szukanie w czerwcu to juz za pozno dlatego same drogie zostaly albo norki
yarko2000
Cromaniak
Posty: 714
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarko2000 » 19.01.2024 10:53

W jakich cenach rezerwujecie apartamenty na 2024?
Dla mnie w Pakostane, cena taka sama jak rok temu (ale dlatego że jestem tam co roku), za to rodzina której zarezerwowałem w tym samym miejscu zapłaci 70 euro/doba, za apartman z 2 sypialniami.

I wiadomo cena uzależniona od wielu czynników, bardziej mi chodzi czy ceny są takie same, wzrosły.. a może spadają :)
Tomasz_wlkp
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 25.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz_wlkp » 19.01.2024 11:59

yarko2000 napisał(a):W jakich cenach rezerwujecie apartamenty na 2024?

75 Euro, też 2 sypialnie, podobny rejon co u Ciebie.
yarko2000 napisał(a):ceny są takie same, wzrosły.. a może spadają :)

Rosną jak co roku. Właściciel u którego w zeszłym roku płaciłem 70, w tym roku chciał 80 Euro. Więc się wnerwiłem i wziąłem inny apartament w tej samej miejscowości :D
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 21.01.2024 14:51

Ja w tym roku wybrałem apartament na wyspie KRK 2+2, cena 120E za dobę, miejscowość Njivice, widok z balkonu na morze, do morza 70m, do plaży 150m. To największa kwota, jaką będę płacił za apartman. Jak dla mnie to trochę dużo, do tej pory płaciłem max 80E, ale otrzymałem kilkadziesiąt, jeśli nie więcej ofert od właścicieli i ceny 100-140E za 2+2 to była norma. Za niższe kwoty były oferowane kurniki z nie odpowiadającym mi standardem. Szukałem również ofert na wyspie Pag, najwięcej w miarę tanich ofert za cenę ok 70E miałem w samej miejscowości Pag, ale standard tych apartamentów i jednak położenie samej miejscowości (zatoka) skutecznie mnie zniechęciły.
sand
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sand » 04.02.2024 19:04

Za ile rezerwujecie na 2024 apartament 4+2? Szukam czegoś w PN części wybrzeża na drugi lub trzeci tydzień sierpnia. Myślałem o Rovinj ale ceny zwalają z nóg. Może macie coś godnego polecenia? Najlepiej do wysokości Zadaru, im bardziej na PN tym lepiej.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 05.02.2024 18:45

My w tym roku w Żivogosce średnio 62 euro- studio dla 2 osob. Przełom sierpnia i września
StaryMarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 22.09.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) StaryMarek » 05.02.2024 21:35

Nie bardzo wiem skąd Wy macie takie ceny?
Jak ludzie w lecie jadą do Chorwacji, to chyba po to by nad morzem. Chyba że ja mogę o czymś nie wiedzieć.
To powiedzcie mi gdzie można znaleźć w Chorwacji kwaterunek dla dwóch osób w sezonie wysokim z dostępem do morza 200-300m z wyżywieniem w cenie poniżej 100 €?
Przecież jeść coś trzeba.
Jak czytam że są po 50-80€, to ja pytam gdzie?
Ja wiem gdzie jest 100€, to chyba jedyne miejsce, ale chętnie się dowiem gdzie jest mniej.
Krisv
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisv » 05.02.2024 22:17

A ja nie wiem, czemu szukasz w Chorwacji kwaterunku z wyżywieniem? W takiej sytuacji skazujesz się chyba tylko na hotele, ewentualnie pensjonat ze śniadaniem w cenie.

Zwyczajowo ceny na kwaterunek w Chorwacji podaje się za sam wynajem apartamentu na X osób w konkretnym miesiącu. Apartamenty w pierwszej linii brzegowej zawsze są droższe o te 10/15/20 euro, od tych w głębi miasteczka. A nawet na tej samej ulicy, w tym samym terminie i za taki sam apartament możesz zapłacić: 70/90/120 euro za apartament 2+1.

Ten powyższy przykład podałem na podstawie ofert, jakie sam otrzymałem w tym roku na początku stycznia od 3 różnych właścicieli apartamentów w Tucepi. Termin pobytu to początek lipca i wszystkie apartamenty w pierwszej linii brzegowej (klima, wifi, parking w cenie). Wybrałem ofertę za 90 euro za 2 osoby - to jak do tej pory najwyższa cena, jaką płaciłem w tym terminie w Chorwacji za 2 osoby, ale broni się lokalizacją i widokiem z balkonu (ulica Kamena).
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.02.2024 22:43

Krisv napisał(a):Wybrałem ofertę za 90 euro za 2 osoby - to jak do tej pory najwyższa cena, jaką płaciłem w tym terminie w Chorwacji za 2 osoby, ale broni się lokalizacją i widokiem z balkonu (ulica Kamena).
Jeszcze 6 tygodni temu taka cena wydawała mi się abstrakcją i jak się okazało taka cena na Braciu (zachód) jest dość normalną/standardową (nie dziury czy ubocza). Gdybym jeszcze w tej cenie był odpowiedni standard, taras z widokiem na morze i zmiana ręczników i pościeli co kilka dni (do czego w Grecji się przyzwyczaiłam) to byłoby ok, ale małe apartamenty/studia są zwykle na parterze, więc z widoków nici lub są miedzy krzakami...
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 05.02.2024 23:07

No niestety wyremontowanie od podstaw takiego wpartamentu np 35 metrow na nowoczesny styl to 100000 tys to malo. Jakby Chorwaci brali za takie wypasone kwatery po 60 euro to by im sie nigdy nie zwrocił remont a trzeba podatek zaplacic koszta utrzymania turystow i z czegos zyc. Wiec cos za cos bezie tanszych kwater coraz mniej.
Krisv
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisv » 05.02.2024 23:09

Ale to nie jest małe studio na parterze :-) Apartament 2+1, czyli sypialnia + pokój dzienny z kuchnią i wersalką + balkon w widokiem na morze na najwyższym 3 piętrze. Widok z balkonu powyżej korony drzew przy deptaku. Do plaży za deptakiem 10m. BTW. Właściciel apartamentu jest również właścicielem konoby, która mieści się na parterze tego budynku. Chyba już bliżej nie można mieć podstawowych wakacyjnych potrzeb i dlatego zdecydowałem się dopłacić te 200 euro za 10 dni pobytu w stosunku do tej tańszej oferty, która też była całkiem dobra.

house1.jpg
Ostatnio edytowano 05.02.2024 23:18 przez Krisv, łącznie edytowano 1 raz
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.02.2024 23:14

Krisv napisał(a):Wybrałem ofertę za 90 euro za 2 osoby - to jak do tej pory najwyższa cena, jaką płaciłem w tym terminie w Chorwacji za 2 osoby, ale broni się lokalizacją i widokiem z balkonu (ulica Kamena).


I tak malutko płacicie ;) Tučepi jest bardzo droga, nie ma się co oszukiwać, a mimo to ilość ludzi w sezonie przeraża... Zrobiłam sobie przejażdżkę początkiem lipca 2021, dramat :roll:
Za nasz app ( ulica dalej -Donji ratac) w super standardzie dla naszej rodziny 2+3 w grudniu zapłaciliśmy 80 e, w sezonie myślę że kosztuje spokojnie 250 :mg: ( na bookingu 300 za dobę :faja: )
To też jedna z najwyższych cen jakie płaciłam, i to poza sezonem, jednak w tym przypadku warto, wróciłam 2 raz po poprzednim pobycie w marcu.
Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze się uda w październiku
1707167032264_copy_533x800.jpg

1707167032279_copy_533x800.jpg


Natomiast wyspy z mojego doświadczenia są tańsze, a za taki widok co prawda nie 50 sekund od wody ale 5 minut, zapłacimy w sierpniu 60 e- zniżka dla stałych klientów z i tak super ceny standardowej 65 e ;)
IMG_20240205_215637_copy_600x800.jpg
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.02.2024 23:28

Nie dziwię się, że w Tucepi w sezonie jest pełno turystów - typowy kurort ze wszelkimi wadami i zaletami - ogromy wybór noclegów, knajp do wyboru do koloru, lodziarni, życie nocne tętni, stragany z pierdołami, długa promenada idealna na wieczorne spacery także z wózkiem dziecięcym...

Wyspy są może tańsze, ale na uboczu, poza centrum lub w wioskach (co całkowicie mi nie odpowiada, muszę mieć wieczorne życie, miejsce na wieczorne spacery, knajpki, lodziarnię, na dziką plażę sobie codziennie dojadę), a w kurorcie Sutivan to za 60 eur nie ma ofert w widokiem dla 2 osób (ba w ogóle prawie nie ma ofert w takiej cenie i to bezpośrednio), nie mówiąc dla rodziny (bo takiej też szukałam).
Jak się cieszę, że jak przez przypadek na b.ingu trafił Pan M. ofertę za 570 eur za 10 dni w lipcu i ją zarezerwowaliśmy (bez widoku, ale z osobną sypialnią), bo gdyby nie to to zmaniłabym całkiem plan na wakacje i Chorwacji i kajaku by nie było...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś. - strona 78
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone