Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja dziś.

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pap81
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 06.04.2019
Re: Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) pap81 » 06.03.2022 09:35

Jak się tu odnieść, Chorwacja zawsze była zachowawcza, poczytaj o kolaboracji w czasie II wojny światowej. Patrząc pod kątem historii powinniśmy się poobrażać na niemal wszystkie nacje może oprócz Eskimosów. Kolejna sprawa Europa mimo nałożonych sankcji kupuje dalej od Rosji gaz, węgiel, ropę. Więc wniosek jest taki, że nie ma sensu piętnować Chorwatów, ale jak kogoś gorszy postawa ichnego prezydenta nie musi do nich jeździć i dawać im zarabiać.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10869
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.03.2022 09:55

WojtekKRK napisał(a):Szkoda że nikt się nie odniesie do , problematycznego jak by nie patrzeć pojęcia ...


Może dlatego, że w grę wchodzi tutaj polityka - jak by nie była krajowa czy międzynarodowa - a o tym na forum nie dyskutujemy.
Jest to w kręgu moich mocnych zainteresowań i mógłbym rozpisać się tutaj max, ale nie jest to miejsce.
Rozumiem, że w związku z tym nie pojedziesz już do Cro.
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014
Re: Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 06.03.2022 11:56

Źle rozumiesz , nigdzie tak nie napisałem ... że o polityce na forum nie to dziwne , ponieważ nie raz było o ich historii w tym o wojnie i latach 90 a tam tego było sporo , może słabo śledzisz to forum . Nie mam też zamiaru najmniejszego nikogo piętnować helooo

Uważam że powinno się mówić o pozytywach ale i negatywach naszej ulubionego chyba kraju do którego udajemy się na wczasy a nie tylko robić same ochy i achy ... Dziwne że z moimi przyjaciółmi z Cro pisałem sporo przez weekend o tej sytuacji i nikt nie miał z tym problemu wręcz odwrotnie chętnie dyskutowali .

Poznawanie opinii innych na dany temat chyba nie jest grzechem a o podejściu innych krajów do obecnej sytuacji będę pisał na innym forum , tutaj jest Chorwackie a o zachowaniu Niemiec mogę rozmawiać na forum o Niemieckich wakacjach itd ...

Pozdrawiam
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10869
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.03.2022 14:41

Przeszedłem na PW
pap81
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 06.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) pap81 » 06.03.2022 17:35

Jeśli polityka ma wpływ fizycznie na życie człowieka w sensie czy przeżyjesz lub będziesz leżał pod gruzami swojego domu myślę że warto o tym podyskutować. Tym bardziej, że w grę wchodzą różne rozwiązania nawet te najbardziej drastyczne, które sprawią, że bezpieczne/bezproblemowe podróżowanie do Chorwacji może być mocno utrudnione. W czasie kiedy źle się dzieje rządzący wychodzą z ukrycia ze swoimi zapatrywaniami. Ich postawy mogą mieć olbrzymi wpływ na możliwość wypoczynku nad Jadranem. Do tej pory o wirusie było bez liku tematów, w których pojawiały się mniej lub bardziej szalone wypowiedzi. Nikt tu nie piętnuje Chorwacji czy np tranzytowych Węgier. Cytując klasyka - "warto rozmawiać". :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.03.2022 18:08

pap81 napisał(a):Jeśli polityka ma wpływ fizycznie na życie człowieka w sensie czy przeżyjesz lub będziesz leżał pod gruzami swojego domu myślę że warto o tym podyskutować.

Warto.
Na innym forum, albo przy pomocy PW.
Odsyłam do Regulaminu.
Poprzednia strona

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Chorwacja dziś. - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone