romuald22 napisał(a):Ostatnio błąkałem się trochę po Polsce. W weekend który minął cena Pb 6,04 na większości stacji. A tu Kraków i jakaś mała stacja "no name" przy tzw. kapelance czyli nie gdzieś w lesie. Cena Pb 5,74. Da się ?
to pewnie ta przy 'tesco' bo pozostałe to sieciówki.

.png)