Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wrześniowy Hvar i dwie przygody na lądzie.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 21.11.2020 09:29

agata26061 napisał(a):Waldku, nie wiem czy widziałeś, ale apartamenty od 1 do 5 w Slavince zostały w tym roku wyremontowane. Właśnie zobaczyłam informacje na fejsie.
Na ich stronie jeszcze nie ma zdjęć, ale pewnie wkrótce się pojawią. Zapewne wraz z nowymi cenami... :roll:

Miałem przyjemność być już w wyremontowanym apartamencie Slavinki, chwilowo w tym roku. Są ok. Stare faktycznie były już za stare.
Ale o ile wtedy były to apartamenty, to teraz jest to Studio. Usunięta ściana oddzielająca kuchnię od sypialni. Ogólnie zmiana na duży plus, ale ceny już się pojawiły na stronie.

I to sprawia że nie będę już mieszkał w Slavince. Nie lubię wydawać tyle kasy na apartamenty.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.11.2020 10:39

A jakie ceny były wcześniej? Bo teraz jak widzę to dla 3 czy 4 w sezonie to 25eur/os/dobę.
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 21.11.2020 10:59

piekara114 napisał(a):A jakie ceny były wcześniej? Bo teraz jak widzę to dla 3 czy 4 w sezonie to 25eur/os/dobę.

4+1 poszedł o 20 euro do góry a 2+1 o 10 euro. Przy czym jak dla mnie to te wcześniejsze ceny były zbyt wysokie jak na starość tamtych apartamentów.

Jak dla mnie dużo fajniejsze apartamenty są tuż obok w Bala. Ino ciężej z dostępnością, już się nie załapałem na przyszły rok :(.

Pragnę zaznaczyć jednak, że wyrażam tutaj jedynie swoją opinię i odczucia. Moi znajomi z którymi często jeździmy, lubią Slavinkę i nie narzekają na ceny. Każdy ma inne spojrzenie i priorytety.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.11.2020 14:33

Dzięki za informację. Niby nowe wyposażenie, ale kosztem straty apartamentu na rzecz studio, co przy dzieciach jednak może mieć znaczenie....

Pytałam z czystej ciekawości bo stacjonowanie w ID mi nie pasuje...
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 21.11.2020 15:57

tranquilo napisał(a):4+1 poszedł o 20 euro do góry a 2+1 o 10 euro. Przy czym jak dla mnie to te wcześniejsze ceny były zbyt wysokie jak na starość tamtych apartamentów.

Jak dla mnie dużo fajniejsze apartamenty są tuż obok w Bala. Ino ciężej z dostępnością, już się nie załapałem na przyszły rok :(.

Apartamenty Bala też braliśmy pod uwagę, ale cena była wyższa niż w Slavince, bo za dwupokojowy app. chcieli 70 euro, w Slavince 55.
Potem, w wybranym terminie nie było już wolnych miejsc.

Ostatecznie wzięliśmy w Slavince Apartment 1 (4+1 ) za 65 euro. Obecnie cena tego wyremontowanego dwupokojowego apartamentu po sezonie wysokim (01.09 - 01.10) jest wyższa tylko o 10 euro w porównaniu z naszym pobytem w 2019.
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 21.11.2020 16:50

walp napisał(a):
tranquilo napisał(a):4+1 poszedł o 20 euro do góry a 2+1 o 10 euro. Przy czym jak dla mnie to te wcześniejsze ceny były zbyt wysokie jak na starość tamtych apartamentów.

Apartamenty Bala też braliśmy pod uwagę, ale cena była wyższa niż w Slavince, bo za dwupokojowy app. chcieli 70 euro, w Slavince 55.
Potem, w wybranym terminie nie było już wolnych miejsc.

Ostatecznie wzięliśmy w Slavince Apartment 1 (4+1 ) za 65 euro. Obecnie cena tego wyremontowanego dwupokojowego apartamentu po sezonie wysokim (01.09 - 01.10) jest wyższa tylko o 10 euro w porównaniu z naszym pobytem w 2019.

No tak, ja patrzałem na ceny w sezonie. No i na 2+1. W Slavince byłoby 75euro a w Bala odpisali 60euro. Ale niestety już zajęte :(
m@rek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 22.11.2020 22:15

taka mała dygresja, apartamenty w drugiej ... trzeciej linii brzegowej również mogą być interesujące i tańsze :)
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 25.11.2020 17:37

m@rek napisał(a):taka mała dygresja, apartamenty w drugiej ... trzeciej linii brzegowej również mogą być interesujące i tańsze :)

mnie dość mocno zależy na bliskości do wody. Ale w tym roku byłem w Verdun, i było ok, ale jak dla mnie to taki max w odległości od wody/plaży. Wyżej już bym się nie skusił.
m@rek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 26.11.2020 09:53

tranquilo napisał(a):
m@rek napisał(a):taka mała dygresja, apartamenty w drugiej ... trzeciej linii brzegowej również mogą być interesujące i tańsze :)

mnie dość mocno zależy na bliskości do wody. Ale w tym roku byłem w Verdun, i było ok, ale jak dla mnie to taki max w odległości od wody/plaży. Wyżej już bym się nie skusił.

tego typu przemyślenia nachodzą mnie kiedy widzę samochody zaparkowane koło "białego apartamentowca" zlokalizowanego przy drodze "dojazdowej" :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Wrześniowy Hvar i dwie przygody na lądzie. - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019