Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrześniowy Hvar i dwie przygody na lądzie.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 21.11.2020 10:29

agata26061 napisał(a):Waldku, nie wiem czy widziałeś, ale apartamenty od 1 do 5 w Slavince zostały w tym roku wyremontowane. Właśnie zobaczyłam informacje na fejsie.
Na ich stronie jeszcze nie ma zdjęć, ale pewnie wkrótce się pojawią. Zapewne wraz z nowymi cenami... :roll:

Miałem przyjemność być już w wyremontowanym apartamencie Slavinki, chwilowo w tym roku. Są ok. Stare faktycznie były już za stare.
Ale o ile wtedy były to apartamenty, to teraz jest to Studio. Usunięta ściana oddzielająca kuchnię od sypialni. Ogólnie zmiana na duży plus, ale ceny już się pojawiły na stronie.

I to sprawia że nie będę już mieszkał w Slavince. Nie lubię wydawać tyle kasy na apartamenty.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.11.2020 11:39

A jakie ceny były wcześniej? Bo teraz jak widzę to dla 3 czy 4 w sezonie to 25eur/os/dobę.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 21.11.2020 11:59

piekara114 napisał(a):A jakie ceny były wcześniej? Bo teraz jak widzę to dla 3 czy 4 w sezonie to 25eur/os/dobę.

4+1 poszedł o 20 euro do góry a 2+1 o 10 euro. Przy czym jak dla mnie to te wcześniejsze ceny były zbyt wysokie jak na starość tamtych apartamentów.

Jak dla mnie dużo fajniejsze apartamenty są tuż obok w Bala. Ino ciężej z dostępnością, już się nie załapałem na przyszły rok :(.

Pragnę zaznaczyć jednak, że wyrażam tutaj jedynie swoją opinię i odczucia. Moi znajomi z którymi często jeździmy, lubią Slavinkę i nie narzekają na ceny. Każdy ma inne spojrzenie i priorytety.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.11.2020 15:33

Dzięki za informację. Niby nowe wyposażenie, ale kosztem straty apartamentu na rzecz studio, co przy dzieciach jednak może mieć znaczenie....

Pytałam z czystej ciekawości bo stacjonowanie w ID mi nie pasuje...
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 21.11.2020 16:57

tranquilo napisał(a):4+1 poszedł o 20 euro do góry a 2+1 o 10 euro. Przy czym jak dla mnie to te wcześniejsze ceny były zbyt wysokie jak na starość tamtych apartamentów.

Jak dla mnie dużo fajniejsze apartamenty są tuż obok w Bala. Ino ciężej z dostępnością, już się nie załapałem na przyszły rok :(.

Apartamenty Bala też braliśmy pod uwagę, ale cena była wyższa niż w Slavince, bo za dwupokojowy app. chcieli 70 euro, w Slavince 55.
Potem, w wybranym terminie nie było już wolnych miejsc.

Ostatecznie wzięliśmy w Slavince Apartment 1 (4+1 ) za 65 euro. Obecnie cena tego wyremontowanego dwupokojowego apartamentu po sezonie wysokim (01.09 - 01.10) jest wyższa tylko o 10 euro w porównaniu z naszym pobytem w 2019.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 21.11.2020 17:50

walp napisał(a):
tranquilo napisał(a):4+1 poszedł o 20 euro do góry a 2+1 o 10 euro. Przy czym jak dla mnie to te wcześniejsze ceny były zbyt wysokie jak na starość tamtych apartamentów.

Jak dla mnie dużo fajniejsze apartamenty są tuż obok w Bala. Ino ciężej z dostępnością, już się nie załapałem na przyszły rok :(.

Apartamenty Bala też braliśmy pod uwagę, ale cena była wyższa niż w Slavince, bo za dwupokojowy app. chcieli 70 euro, w Slavince 55.
Potem, w wybranym terminie nie było już wolnych miejsc.

Ostatecznie wzięliśmy w Slavince Apartment 1 (4+1 ) za 65 euro. Obecnie cena tego wyremontowanego dwupokojowego apartamentu po sezonie wysokim (01.09 - 01.10) jest wyższa tylko o 10 euro w porównaniu z naszym pobytem w 2019.


No tak, ja patrzałem na ceny w sezonie. No i na 2+1. W Slavince byłoby 75euro a w Bala odpisali 60euro. Ale niestety już zajęte :(
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 22.11.2020 23:15

taka mała dygresja, apartamenty w drugiej ... trzeciej linii brzegowej również mogą być interesujące i tańsze :)
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 25.11.2020 18:37

m@rek napisał(a):taka mała dygresja, apartamenty w drugiej ... trzeciej linii brzegowej również mogą być interesujące i tańsze :)

mnie dość mocno zależy na bliskości do wody. Ale w tym roku byłem w Verdun, i było ok, ale jak dla mnie to taki max w odległości od wody/plaży. Wyżej już bym się nie skusił.
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 26.11.2020 10:53

tranquilo napisał(a):
m@rek napisał(a):taka mała dygresja, apartamenty w drugiej ... trzeciej linii brzegowej również mogą być interesujące i tańsze :)

mnie dość mocno zależy na bliskości do wody. Ale w tym roku byłem w Verdun, i było ok, ale jak dla mnie to taki max w odległości od wody/plaży. Wyżej już bym się nie skusił.

tego typu przemyślenia nachodzą mnie kiedy widzę samochody zaparkowane koło "białego apartamentowca" zlokalizowanego przy drodze "dojazdowej" :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wrześniowy Hvar i dwie przygody na lądzie. - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone