Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Prom Split-Stari Grad (Hvar)

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Italomaniak w Cro
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Italomaniak w Cro » 18.08.2015 19:06

Witam !
Myślę,że trzeba zapłacić za rower(w cenniku 45 kun),choć ja rowerów nie miałem.
W ostatnim czasie płynąłem 2 razy w środę(w sierpniu) i myślę,że wystarczy być 1 godz.15 minut wcześniej.
(płynąłem o 14.30 ze Splitu i o 7.45 ze Stari Gradu).
Trochę inaczej wygląda sytuacja na trasie Sucuraj-Drvenik).
Hwar przepiękny,mieliśmy okazję spotkać guru tego forum P.Kasię Głydziak-serdeczne pozdrowienia raz jeszcze.
Pozdr.
andru_krk
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) andru_krk » 03.05.2016 14:01

Witam.
Czy za bagażnik dachowy (trumne) są dodatkowe opłaty na trasie Split - Stari Grad? W cenniku nie mogę odszukać konkretnej informacji.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Prom Split-Stari Grad (Hvar) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019