Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W tym roku ceny ostro w górę?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2016 19:06

Skoro to nie była Biedronka, to w jakim sklepie były nektaryny za 15 kun i dorada za 60 kun :?:
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 30.08.2016 19:41

Belvoir napisał(a):Skoro to nie była Biedronka, to w jakim sklepie były nektaryny za 15 kun i dorada za 60 kun :?:

No w "ichnej" biedronce Hrvatska Lutrija z logiem biedronki. Link do sklepu w poscie powyżej. W Crikvenicy taka duża jest.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2016 20:11

jotusia napisał(a):
Belvoir napisał(a):Skoro to nie była Biedronka, to w jakim sklepie były nektaryny za 15 kun i dorada za 60 kun :?:

No w "ichnej" biedronce Hrvatska Lutrija z logiem biedronki. Link do sklepu w poscie powyżej. W Crikvenicy taka duża jest.


Ale to nie jest sieć supermarketów, oni specjalizują się w grach hazardowych :!:
https://www.lutrija.hr/cms/Lokacije
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 30.08.2016 23:01

O kurcze , to teraz wyszłam na blondynkę. To już nie wiem w jakim ja sklepie byłam. Był duży i dam sobie rękę uciąć , że nad wejściem miał to logo. Jeszcze z mężem się śmialiśmy że do biedry idziemy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.08.2016 00:06

Sam jestem ciekaw, co to był za sklep

Dla ułatwienia ustalenia mapa:
https://www.google.pl/maps/search/super ... 690992,15z
chaneczka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) chaneczka » 31.08.2016 00:18

Witam, my w tym roku w Antulovie w Srimie, pewnie ktoś jeszcze będzie szukał opinii, więc daję znać, że zaliczkę w lutym/marcu płaciliśmy w wysokości 2 noclegów z 12, lokalizacja apartamentu super, wyposażenie skromne, ale wystarczające, pan Robert zrealizował niemal wszystkie nasze prośby, o które pytaliśmy w mailu (typu teflonowa patelnia, ostry nóż, czajnik elektryczny), jedyna wada, to na ostatnim piętrze wifi jest aktywne losowo, przez pierwsze 4 dni nie było w ogóle, potem raz jest, raz nie ma, ale to może być zaleta - zmusza do spędzenia wakacji bardziej off-line ;-)
Miejscówka pod rodziny z dziećmi, spokojna, bezpieczne plaże, za to ze snurkowaniem słabo.... Najciekawsze, co znaleźliśmy to plaże na wyspie Prvić - 120 kun za kurs Taxi Boat w dwie strony, na łódce mieszczą się dwie rodziny 2+2(małe dzieci) Od Antulova to przystani z taksówkami jakieś 80m, co poświadcza rewelacyjną lokalizację. Za to lody przy Anlulovie (Palma) najtańsze, największe i najohydniejsze w okolicy ;) W przyszłym roku albo wrócimy w okolice Omisa, albo na jakąś wyspę, bo jednak mamy ochotę na ciekawsze widoki pod wodą.
Andzik
Croentuzjasta
Posty: 243
Dołączył(a): 28.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzik » 31.08.2016 23:28

Hej,
Również podpytam, czy może ktoś podać czy i w jakiej cenie są figi? Chociaż mniej więcej: 10, 20, 50 kun/kg?
Z góry dziękuję :)
crusher1988
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 01.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crusher1988 » 01.09.2016 14:26

W Makarskiej na ryneczku za kilogram fig - 20kun.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 02.09.2016 13:38

crusher1988 napisał(a):W Makarskiej na ryneczku za kilogram fig - 20kun.

Przy drodze między Opuzen a Ploce 60kn za kg.
W BiH tuż przed granicą w Metkowić 2,5 Eur za 1/2 kg.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.09.2016 13:45

Ja mam wliczone w cenę noclegu tyle fig ile jestem w stanie zeżreć wraz z całą rodziną, znajomymi, gośćmi i sąsiadami, a na drogę dostałem jeszcze tyle, że żeby nie zgniły to zrobiłem 8 słoików marmolady :)
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 02.09.2016 13:57

Rysio napisał(a):Ja mam wliczone w cenę noclegu tyle fig ile jestem w stanie zeżreć wraz z całą rodziną, znajomymi, gośćmi i sąsiadami, a na drogę dostałem jeszcze tyle, że żeby nie zgniły to zrobiłem 8 słoików marmolady :)


Nie chwal się... to bardzo nie ładnie! :). poza tym nie lepiej było zrobić jakąś nalewkę ? na bank zrobiłaby furorę :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.09.2016 14:12

yzedef napisał(a):
Nie chwal się... to bardzo nie ładnie! :). poza tym nie lepiej było zrobić jakąś nalewkę ? na bank zrobiłaby furorę :)


Jak mam czym to się chwalę :sm: A produkcję nalewek, win itp zostawiam tym co się na tym znają. Ja mogę wypić :devil:
Andzik
Croentuzjasta
Posty: 243
Dołączył(a): 28.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzik » 02.09.2016 22:43

Rysio napisał(a):Ja mam wliczone w cenę noclegu tyle fig ile jestem w stanie zeżreć wraz z całą rodziną, znajomymi, gośćmi i sąsiadami, a na drogę dostałem jeszcze tyle, że żeby nie zgniły to zrobiłem 8 słoików marmolady :)


Oj zazdroszczę!!! Mniam... Siłą by mnie z drzewa ściągali, bo inaczej wyżarłabym wszystko :)
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 02.09.2016 23:44

Andzik napisał(a):
Rysio napisał(a):Ja mam wliczone w cenę noclegu tyle fig ile jestem w stanie zeżreć wraz z całą rodziną, znajomymi, gośćmi i sąsiadami, a na drogę dostałem jeszcze tyle, że żeby nie zgniły to zrobiłem 8 słoików marmolady :)


Oj zazdroszczę!!! Mniam... Siłą by mnie z drzewa ściągali, bo inaczej wyżarłabym wszystko :)

Z figami trzeba uważać.
Wzdymają i w duzych ilościach są gazopędne. :papa:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 03.09.2016 08:41

Fig dużo się nie zje zbyt słodkie są. Najlepiej smakują te pożyczone z drzewa.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
W tym roku ceny ostro w górę? - strona 42
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone