Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Debiut w roku pandemii - Salzburg, Pag i Brac

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.04.2021 20:30

Planowanie kolejnych wyjazdów ( iluśtamdoprzodu ) stało się głównym zapychaczem czasu wolnego i głównym powodem do braku tego czasu 8O
Zwały roboty zaległej - to zawsze jest nasza praca bieżąca :oczko_usmiech:

Pozdrawiam
Piotr
wiola2012
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 28.04.2021 09:45

Planowanie, zmienianie, przeliczanie km, wertowanie stron internetowych, no i wreszcie czytanie relacji, to najprzyjemniejsza czynność przedurlopowa. Żeby tylko pakowanie ktoś za mnie ogarnął :lol:
Czytając Twoją relację przypomina mi się czas, kiedy moje dzieci były nastolatkami. :) Jedno plażujące, drugie zwiedzające. Jedno chce się opalać, leżakować (dziewczynka), drugie by pływało, skakało, szwendało się , szukało wiatru w polu, byle nie siedzieć w jednym miejscu (chłopak). :D
:papa:
kai_30
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kai_30 » 12.06.2021 16:29

Już za chwileczkę, już za momencik! Z zaległości się wykopałam, wyjazd do Cro za trzy tygodnie, kilometry poprzeliczane, ekwipunek uzupełniony, jeszcze tylko jeden artykuł skończę i siadam do relacji. Chyba że znów coś wyskoczy i zrobią się nowe zwały zaległości :mrgreen:
Bartek1977
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 13.10.2021 15:14

Czytam i nadrabiam zaległości od początku. No i liczę na cd. z Sutivana 8)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów 2020/21

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.10.2021 18:32

Bardzo miła relacja. Lubię te wszystkie szczegóły trasy i pobytu. Tęsknię za kampem. Jestem również fanem Ożujska Grejp. Żałuję, że kupiłem tylko jedną zgrzewkę.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Debiut w roku pandemii - Salzburg, Pag i Brac - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022