Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W tym roku ceny ostro w górę?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.08.2016 22:07

nenek napisał(a):Kupiłem mleko w Jelsie za 1 litr 2.89 kun 2,8 procent

Smacznego.
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 29.08.2016 22:11

Dziekuje . Szkoda tylko ze owoce sa coraz drozsze na bazarku bo w Konzumach sa fatalne i coraz tansze
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 30.08.2016 00:18

majeczka napisał(a): ....
Winogrona 35 kun, ...

Dzisiaj w Metković:
winogrona białe - 14 kn
winogrona czarne - 9 kn
nektarynki - 12 kn

właśnie wsuwamy :wink:

Na brzoskwinie nie patrzyłem bo mnie włoski wk....ją. :lol:
:papa:
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 30.08.2016 00:56

nenek napisał(a):... 2,8 procent...

A może to było piwo :oczko_usmiech:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 30.08.2016 05:33

Kumys
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 30.08.2016 07:05

Koenig napisał(a):
shrek napisał(a):Co do wyzyskiwania to zgadzam się, w Breli latanie na spadochronie dla 3 osób, długość liny 200m za 450kn
W Baśka Vodzie dla 3 osób, długość liny 400m za 350 kn


Za dwie osoby + lina 600m + czas (nie pamiętam dokładnie już, ale najdłuższa wersja czyli bodajże 12 minut) zapłaciłem 250kun w BV. Ku mojemu zdziwieniu różnice przy poszczególnych "parasailingach" były dość spore, nie pozwalali zrobić fotki cennika, czasem wyciągali z pod lady inny z niższymi cenami. Szczerze mówiąc spodziewałem się, że wszyscy trzymają jedną cenę.

W Podgorze 600m dla jednej osoby 600kun, dla dwóch 550...
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 30.08.2016 09:08

Figi (owoce) :P

Za 4 dni jedziemy do Vodic (wł. Srima), interesuje mnie jakie w tym ceny owoców.

Pozdrav
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 30.08.2016 09:24

Nie o owocach , ale sytuacja taka: dorada na Targu rybnym 100 kun za kg, przy czyszczeniu wyszło , że ma metkę. W Biedronce ta sama ryba z tą samą metką 60 kun za kg. Z tego wynika, że nie warto na Targu kupować.
Owoce w Rovinj na Targu nektaryny 35 do 50 kun za kg, w Biedronce w Crikvenicy promocja 11 kun. Wiem , że to nie to samo co na Targu , ale taka różnica to przesada
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2016 09:57

jotusia napisał(a):Nie o owocach , ale sytuacja taka: dorada na Targu rybnym 100 kun za kg, przy czyszczeniu wyszło , że ma metkę. W Biedronce ta sama ryba z tą samą metką 60 kun za kg. Z tego wynika, że nie warto na Targu kupować.
Owoce w Rovinj na Targu nektaryny 35 do 50 kun za kg, w Biedronce w Crikvenicy promocja 11 kun. Wiem , że to nie to samo co na Targu , ale taka różnica to przesada


W Chorwacji Biedronka ma swoje sklepy :!: 8)

To ci nowina
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 30.08.2016 10:07

krutom napisał(a):
majeczka napisał(a): ....
Winogrona 35 kun, ...

Dzisiaj w Metković:
winogrona białe - 14 kn
winogrona czarne - 9 kn
nektarynki - 12 kn

właśnie wsuwamy :wink:

Na brzoskwinie nie patrzyłem bo mnie włoski wk....ją. :lol: buuu mam tak samo- cholerstwa do ust nie wezmę :)
:papa:
rochu69
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rochu69 » 30.08.2016 10:46

Bol, brzoskwinie, nektaryny,białe winogrona kupuję na targu przy porcie po 15 kun za kilogram,wino ćrno i bijelo po 20 kun za litr, oczywiście za pierwszym razem po targowaniu, póżniej już dla stałego klijenta :mrgreen: , ,travarica po 60 kun za litr. Parasailing 500 kun dwie osoby lina 300 m . lot 10 min. przejazd motorówką dla żony i drugiego dziecka gratis.
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 30.08.2016 15:06

Belvoir napisał(a):
jotusia napisał(a):Nie o owocach , ale sytuacja taka: dorada na Targu rybnym 100 kun za kg, przy czyszczeniu wyszło , że ma metkę. W Biedronce ta sama ryba z tą samą metką 60 kun za kg. Z tego wynika, że nie warto na Targu kupować.
Owoce w Rovinj na Targu nektaryny 35 do 50 kun za kg, w Biedronce w Crikvenicy promocja 11 kun. Wiem , że to nie to samo co na Targu , ale taka różnica to przesada


W Chorwacji Biedronka ma swoje sklepy :!: 8)

To ci nowina


No ma. Nie wiem czy to to samo co u nas. Ma w logo biedronke i nazywa się Hrvatska Lutrija czy co w ten deseń
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2016 15:08

Ropa do auta od 4,80zł do 5,30zł. za litr.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2016 15:15

jotusia napisał(a):
Belvoir napisał(a):
jotusia napisał(a):Nie o owocach , ale sytuacja taka: dorada na Targu rybnym 100 kun za kg, przy czyszczeniu wyszło , że ma metkę. W Biedronce ta sama ryba z tą samą metką 60 kun za kg. Z tego wynika, że nie warto na Targu kupować.
Owoce w Rovinj na Targu nektaryny 35 do 50 kun za kg, w Biedronce w Crikvenicy promocja 11 kun. Wiem , że to nie to samo co na Targu , ale taka różnica to przesada


W Chorwacji Biedronka ma swoje sklepy :!: 8)

To ci nowina


No ma. Nie wiem czy to to samo co u nas. Ma w logo biedronke i nazywa się Hrvatska Lutrija czy co w ten deseń



To jest sieć chorwackich supermarketów :?:
Tam były w sprzedaży dorada i nektaryny :?:
https://www.lutrija.hr/cms/splash
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 30.08.2016 15:18

Belvoir napisał(a):
jotusia napisał(a):
Belvoir napisał(a):
jotusia napisał(a):Nie o owocach , ale sytuacja taka: dorada na Targu rybnym 100 kun za kg, przy czyszczeniu wyszło , że ma metkę. W Biedronce ta sama ryba z tą samą metką 60 kun za kg. Z tego wynika, że nie warto na Targu kupować.
Owoce w Rovinj na Targu nektaryny 35 do 50 kun za kg, w Biedronce w Crikvenicy promocja 11 kun. Wiem , że to nie to samo co na Targu , ale taka różnica to przesada


W Chorwacji Biedronka ma swoje sklepy :!: 8)

To ci nowina


No ma. Nie wiem czy to to samo co u nas. Ma w logo biedronke i nazywa się Hrvatska Lutrija czy co w ten deseń



To jest sieć chorwackich supermarketów :?:
https://www.lutrija.hr/cms/splash


Dzięki za doedukowanie☺ Nie sprawdzałam co to, roboczo nazwałam biedronką, bo ma logo z biedronką
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
W tym roku ceny ostro w górę? - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone