Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RAMBO,czyli....pierwsza krew!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 09.09.2010 22:20

Fajnie się czyta. Nareszcie coś sensownego do poczytania a nie tylko jakaś kopanina z koniem czy podglądanie z krzaków :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.09.2010 22:44

AndrzejJ. napisał(a):
wojan napisał(a):Też se poczytam - a co ... :lol: :lol:

PS A nazwę " tunel ciepło-zimno" wymyśliła chyba o ile dobrze pamiętam Danusia- Dangol :D

Sugerujesz ,że to ktoś ,że zlotów pisze i z croelity,a nie nowy i pierwszy raz. :D


Oj Jędrusiu - Twój przenikliwy umysł chyba Cię trochę zawodzi :D Danusia niestety nie była nigdy na żadnym zlocie.
A że mam rację mozna sprawdzić tutaj
:lol: :lol:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18317
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.09.2010 00:43

Witaj anakin :D

Bardzo fajnie piszesz , do tego intrygujący tytuł :wink:

Zaznaczam swoją obecność i postaram się zbytnio nie przeszkadzać


Pozdrawiam i czekam na dalszy ciąg
Piotr
Irekcity
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 06.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irekcity » 10.09.2010 01:43

Przyłączam sie do grona czytelników.. :lol:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 10.09.2010 01:56

Awatar masz trochę wkurzający , :lol: :lol: :lol: wiec pomyślałem nic ciekawego będzie

Przekonalem się do Ciebie jednak , bo masz fajny język i dobrze się Ciebie czyta pisz dalej , bo jesień nadciąga i będzie co czytać w długie wieczory

:lol: :lol: :lol:
viggen_wawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viggen_wawa » 10.09.2010 08:01

anakin napisał(a):Ok. :oczko_usmiech:
Na dzisiaj koniec.... :smo:
:papa:


Qrdę jak w Polsacie :lol: :lol: przerwa na reklamę

Obrazek
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 10.09.2010 08:23

Anakin - wieczorem przestałeś pisać - ale już jest dzień!!!! Wstawaj!!!! Pobudka!!!! Tu się czeka :D


Pomysł z tytułem strzelony w dziesiątkę - na mnie zadziałał :wink: :D A potem było jeszcze lepiej :wink: :D

Anakin napisał(a):Więc pytam...........gdzie my jedziemy? Bo przyszło mi na myśl,że w międzyczasie Pani Żona zmieniła rezerwację na np......Suwałki.
Choć najbardziej ubawiło mnie ten fragment :lol: Oczywiście domyślam się, gdzie te wszystkie okrycia wierzchnie znajdowały się podczas Waszych wakacji :D Ale z drugiej strony - przegięcie w drugą stronę też nie jest dobre - w tym roku pojechałam z jedną parą butów, które na wyjeździe dość szybko przestały istnieć :wink: :lol:
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 10.09.2010 08:31

No to ja przy piątku zamiast pracować, będę Ci w relacji kibicować :wink:
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 10.09.2010 09:09

To i ja przysiądę poczytać i pooglądać.
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 10.09.2010 10:03

Anakin się uśmiałam :lol:

no i my tu czekamy... :roll: na więcej :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.09.2010 10:29

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie!
Normalnie jam nie godzien słuchać tych wszystkich pochwał! :oops: :oops:
Ale z drugiej strony miło,że się podoba! :oczko_usmiech: :smo: :oczko_usmiech:

Tak więc,jak już mówiłem wreszcie dotarliśmy do celu....
Parkujemy samochody wzdłuż drogi,bo niby są miejsca parkingowe ,ale strach nam nie pozwoli tam wjeżdżać!
Samochody co prawda nie pierwszej nowości,ale żadnemu nie uśmiecha się wyjmować zaraz w pierwszy dzień kilofa z przedniej szyby! :roll: :wink:
Wychodzimy na zewnątrz i nagle naszym oczom ukazuje się...ON !!!

Nie wiem.......Niby normalny.... :? Co prawda paraduje w samych spodenkach,ale jest dosyć ciepło,więc może tak ma być? :roll: :wink: Zdecydowanym krokiem idzie w naszym kierunku i...nic się nie dzieje!Żadnych noży, pasów z amunicją przewieszonych przez tors.... :roll: :oczko_usmiech:
Po krótkim przywitaniu, gość odwraca się ,prowadząc nas do domu....
I wtedy............
Wtedy zauważam na jego plecach szramę dł.ok. 30 cm, biegnącą wzdłuż kręgosłupa!! 8O
Iść za nim???? Uciec?
Ale dokąd??? :wink:
Kurde ( se myślę)....idziemy. Może to nic takiego?? Ot, zwykła "pamiątka" po turystach z Zakopanego???? :(

Wchodzimy więc na piętro budynku coby zobaczyć nasz apartman.Generalnie spoko! Wszystko zgodne z opisem-są dwa pokoje, jest aneks kuchenny, tv, ale wszystko przebija łazienka! Jeżeli chodzi o rozmieszczenie w niej umywalki, prysznica i samego kibla, rozwiązanie wprost idealne!!! :wink:

Obrazek

Nie wiecie w czym rzecz? Już wyjaśniam...
Otóż rzeczona łazienka posiadała wymiary 1m /2m a znajdowało się w niej wszystko co niezbędne! Oczywiście "zalety" takiego rozmieszczenia( z prawej strony kibla znajduje się ( niewidoczny na zdjęciu).....prysznic) doceniłem dopiero po kilku dniach .użytkowania! :wink:
Można np.załatwiać potrzebę, jednocześnie myjąc zęby ! Ale mało tego! Jeżeli ktoś ma ochotę może też ( jednocześnie oczywiście) moczyć sobie zmęczone stopy w brodziku! :lool:
Normalnie Mistrzostwo Świata!!!
Ale cóż.......Przecież nie powiem,że mi nie pasuje,nie??? :cry:
A nuż każe się myć na zewnątrz budynku i chodzić do jakiegoś....wychodka??? 8O
Ostatnio edytowano 10.09.2010 11:56 przez anakin, łącznie edytowano 2 razy
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.09.2010 10:37

anakin napisał(a):Towarzystwo śpi, w aucie ogólna demola i myślę............"Nie ma ch...! Zaraz nam każe wyjść na zewnątrz , rzuci na maskę, a na koniec powywala cały ten majdan do przydrożnej fosy"!!!



Pięknie napisana relacja - nie ma nudy, nie ma wklejania nieswoich zdjęć i opisów z wikipedii - gratulację za kreatywność i lekki język, który nawet bez foto (jestem na 1szej stronie) pozwala wczuć się w stan duchowych szczytów i dołów niepewności piszącego.

Pees: Pierdolnik w samochodzie nazywaliśmy jazdą "na Rumuna/cygana"
Pees2: Wspomniana, niedoszła kontrola nie obyła by się bez kontroli naturalnych otworów ciała w lateksowych rękawiczkach i z tubką wazeliny. :wink:
viggen_wawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viggen_wawa » 10.09.2010 10:45

anakin napisał(a): Kurde ( se myślę)....idziemy. Może to nic takiego?? Ot, zwykła...."pamiątka" po turystach z Zakopanego???? :(


Oj narazisz się Zakopiańczykom

Obrazek
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 10.09.2010 13:00

Super się czyta ale to już wiesz z pochwał moich poprzedników. Dołączam do grona czytających.
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 10.09.2010 13:02

i jeszcze fotek więcej daj !!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
RAMBO,czyli....pierwsza krew! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone