Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RAMBO,czyli....pierwsza krew!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.09.2010 19:33

Anakin dobrze Ci idzie, pisz i dawaj zdjęcia. :D
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 09.09.2010 19:39

Anakin w tym roku na Mazurach i Suwałkach były tropiki :lol: :lol: :lol:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.09.2010 19:48

krakuscity napisał(a):Anakin dobrze Ci idzie, pisz i dawaj zdjęcia. :D


Dzięki.........ziom :wink: :lol:

A więc po pierwszym tankowaniu jedziemy dalej.....
Droga jak już mówiłem całkowicie zgodna z moimi wyobrażeniami,ale..Towarzystwo przez CB pyta czy my aby nie jedziem :wink: do Irlandii! :evil: :roll: Mgła...temperatura coś koło 14 stopni.Mówię- spoko-loko,choć minę mam przy tym nietęgą! Ekipa całkowicie opiera się na mojej "wiedzy" ( jak już mówiłem-byłem tu najbardziej "mondry" :wink: a tu taka kicha.... :roll:
Tak więc jedziemy sobie dalej, pogoda niespecjalnie się zmienia. Mijamy kolejne tunele, syn w każdym następnym coraz mocniej zamyka oczy ze strachu :lol: a na zewnątrz....tak sobie :roll:
I tak się dzieje aż do kolejnego z tuneli! Wjeżdżamy tak samo jak do poprzednich,a wyjeżdżamy zachwyceni!!! Potem dowiedziałem się ( oczywiście na tym forum) :D ,że ktoś nazwał ten tunel (niestety nie pamiętam kto... :cry:) tunelem ciepło-zimno.
Nazwa jak najbardziej adekwatna i gratuluję pomysłu jego autorowi!!! Respect! 8) (jak mówi dzisiejsza młozież :wink: )
Daruję wszystkim pierwsze zdjęcia,które chyba mają wszyscy jadący tą trasą.....Wszyscy wiemy jak to wygląda,więc szkoda czasu na ich oglądanie :wink:
A potem już spokojna,niczym nie zmącona trasa w kierunku zjazdu Zadar II i pierwsze spotkanie z Rambo! :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.09.2010 20:05

Bardzo jestem ciekaw chorwackiego Rambo :D
ewela9021
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 12.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewela9021 » 09.09.2010 20:06

dawaj dalej bo fajnie piszesz.pozdrawiam
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.09.2010 20:14

Pewnie znajdzie w szafie granaty.
:D


Bardzo jestem ciekaw chorwackiego Rambo
Ja znam amerykańskiego.

Obrazek
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.09.2010 20:36

Dzień pierwszy czyli...spotkanie z Rambo :!: :wink:


Pouczeni zbawiennym nakazem ustawiamy się w Sukosanie koło myjni samochodowej,skąd już tylko rzut beretem ( a raczej granatem :wink:) do miejsca gdzie mieszka...Rambo!
Mieliśmy skręcić w drogę ,która biegła wzdłuż tejże myjni,a potem już prosto do kwatery.Ponieważ to byłoby zbyt proste, na miejscu okazało się,że takie drogi są dwie! :D Chcąc nie chcąc jako "przewodnik" pielgrzymki musiałem coś wymyślić!
No,ale jak się tu zapytać skoro z języków obcych jedynie kilka słów po angielsku ( "hallo", "jeansy" itp,) niemiecki znany jedynie z filmów o mało skomplikowanej fabule :wink: .Co prawda "łacina" opanowana do perfekcji,ale szczerze powątpiewałem czy w tym przypadku się przyda... :roll:
Walę więc do jakiejś pizzerii i zaczynam pytać! :lol: Ręce już zaczynają boleć od tego gadania :lool: ,ale poszło łatwiej niż myślałem.Gość już po chwili wskazuje nam ulicę w którą mamy wjechać! :D :D Tak więc.....pierwsza "rozmowa" z Chorwatem zaliczona! Dumny jestem z siebie niesłychanie! :nice: A i morale w ekipie wzrosło wprost proporcjonalnie do mojej "elokwencji" i "znajomości" języków obcych! :lool: :lool: :lool:

Jedziemy więc we wskazanym kierunku i już po chwili oczom naszym ukazuje się JEGO rezydencja:
Obrazek
Ostatnio edytowano 11.10.2010 13:22 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.09.2010 20:44

Halo, wolniej :D zostaw coś do poczytania na następne dni. :lol:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.09.2010 20:52

Ok. :oczko_usmiech:
Na dzisiaj koniec.... :smo:
:papa:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 09.09.2010 21:56

Koniec?? W takim momencie?? To się nie godzi :)
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 09.09.2010 22:10

Aldonka napisał(a):Koniec?? W takim momencie?? To się nie godzi :)

I co ty wiesz o zabijaniu Rambo ...powiedziałem mu po zobaczeniu apartamentu.Apartament ciemny,żarowki wkręcił chyba 10 Wat.Zamiast prysznica wąż ogrodowy.Z naczyń dwie musztardówki i patelnia z wypalonym dnem.Na stole rakija i nóż wbity w stół.Będzie dobrze pomyślałem wyciągajac kilof z bagaznika.Trza ratować honor :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.09.2010 22:10

Też se poczytam - a co ... :lol: :lol:

PS A nazwę " tunel ciepło-zimno" wymyśliła chyba o ile dobrze pamiętam Danusia- Dangol :D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 09.09.2010 22:13

wojan napisał(a):Też se poczytam - a co ... :lol: :lol:

PS A nazwę " tunel ciepło-zimno" wymyśliła chyba o ile dobrze pamiętam Danusia- Dangol :D

Sugerujesz ,że to ktoś ,że zlotów pisze i z croelity,a nie nowy i pierwszy raz. :D
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 09.09.2010 22:15

Jaki koniec, ja dopiero chciałam przysiąść porządnie, pooglądać :lol:

Fajna relacja, pozdrawiam
:lol: :lol:
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 09.09.2010 22:17

Janusz Bajcer napisał(a):Bardzo jestem ciekaw chorwackiego Rambo :D


A to ja myślałam, że to Anakin ma się w rolę Rambo wcielić :wink:


Anakin - ale lecisz z tą relacją 8O... może jednak pisz dalej, bo ewidentnie wenę podłapałeś... a że pozwolę sobie zacytować Aldonkę:

Aldonka napisał(a):Koniec?? W takim momencie?? To się nie godzi :)


:wink: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
RAMBO,czyli....pierwsza krew! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone