Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięgu ;)

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kentucky
Croentuzjasta
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 13.05.2020 13:43

Pozwolę sobie i ja polecić miejsce do totalnego wypoczynku - Kaszuby , ja akurat mam jedno miejsce w którym byłam już kilka razy i nie szukam innych, miejscowość Krzeszna, Gościniec Malinówka, mały klimatyczny obiekt w głuszy z restauracja serwujacą pyszne dania - polecam pierogi z jagodami oraz z malinami! Sami robią przepyszną nalewkę malinową i truskawkową. 3 kroki obok znajduje się sklepik spożywczy w którym kupimy wszystko (zawsze świeżutkie bułeczki i pyszna swojska kiełbaska) w koło pełno tras rowerowych, bardzo dużo jezior, ok 300 metrów od obiektu jest przystanek kolejki która w godzinę dojeżdża do Gdyni. Sami zastanawiamy się czy po 2 letniej przerwie znów się nie wybrać w tamte strony :)
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięgu ;) - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019