Chorwacja online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Opodal - Polska

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
Franz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 56594
Dołączył(a): 24.07.2009
Opodal - Polska

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.05.2023 13:21

Niektóre wątki sprawiają kłopot w nowej rzeczywistości, nie dając się zaklasyfikować do konkretnego kraju. Wątek "Opodal" już parokrotnie zmienił miejsce; żeby więc ułatwić orientację, będę tworzył ilustrowany spis treści, aby każdy mógł na skróty dotrzeć do interesujących go rejonów. Zajmie mi to trochę czasu, w związku z czym proszę o cierpliwość.

Tychy

Przykładowe fotki:

o1.jpg


o2.jpg


o3.jpg


o4.jpg

Powrót do Polska


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Opodal - Polska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

© Copyright: cro.pl 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.