Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Opodal - Niemcy

Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft (79 liter) – to najdłuższy niemiecki wyraz. W Niemczech rocznie do obrotu trafia ponad 800 ton antybiotyków dla zwierząt - dwukrotnie więcej niż dla ludzi. Piwo i wino można kupić w wieku +16 lat. W Niemieckich szkołach 6 to najniższa ocena, a 1 najwyższa. Narodowe zwierzę to mityczny czarny orzeł.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59083
Dołączył(a): 24.07.2009
Opodal - Niemcy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.05.2023 13:23

Niektóre wątki sprawiają kłopot w nowej rzeczywistości, nie dając się zaklasyfikować do konkretnego kraju. Wątek "Opodal" już parokrotnie zmienił miejsce; żeby więc ułatwić orientację, będę tworzył ilustrowany spis treści, aby każdy mógł na skróty dotrzeć do interesujących go rejonów. Zajmie mi to trochę czasu, w związku z czym proszę o cierpliwość.

Saska Szwajcaria: Bastei

Przykładowe fotki:

n1.jpg


n2.jpg


n4.jpg


n5.jpg

Powrót do Niemcy - Deutschland


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone