Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Polska Montana on tour 2 (Tatry)

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18269
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.11.2021 20:45

Piękne zdjęcia , prawie :idea: bezludziowe , o co coraz trudniej w górach podczas ładnej pogody . . .



Pozdrawiam
Piotr
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.11.2021 15:01

piotrf napisał(a):Piękne zdjęcia , prawie :idea: bezludziowe , o co coraz trudniej w górach podczas ładnej pogody . . .



Pozdrawiam
Piotr


Myślę, że warunki zrobili swoje, sporo śniegu na grani i pod nią, stąd i mało osób chętnych do wyprawy :)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.11.2021 15:44

Następnego dnia poprzedzonego degustacją świetnie zrobionych steków i niezłego wina w "podróż" do Kużnic wyjeżdżam póki co sam, Koledzy mają dołączyć.
Obrazek

Wybieram szlak przez Boczań (niebieski) a nie przez Dolinę Jaworzynki (żółty)
Obrazek

Decyzję swą motywuję obawą przed bardziej nachylonym w dalszym fragmencie szlakiem żółtym i spodziewanymi problemami z oblodzeniem (próbkę oblodzenia mieliśmy z Kolegami pierwszego dnia na Ścieżce nad Reglami)
Obrazek

Jest piękna pogoda, około 8 stopni
Obrazek

Widać Tatra Mountains
Obrazek

Dochodzę do Skupniów Upłaz?
Obrazek

Obrazek

Trochę osób jest na szlaku dziś
Obrazek

Ale też nie porównujmy trudności szlaków po grani i tego
Obrazek

Czy to jest Suchy Wierch?
Obrazek

W drugą stronę widoki lepsze
Obrazek

Obrazek

Aha, bo jestem już na Przełęczy pod Kopami - tu krzyżują się szlaki
Obrazek

Przedsmak festiwalu wrażeń, który czeka mnie po drodze do Murowańca
Obrazek

Obrazek

tryb Dynamic ;)
Obrazek

Obrazek

Krajobraz jest zjawiskowy
Obrazek

Uff Uff
Obrazek

Duuuużo białego, dla Ciebie Mysza, aha Ty tu nie zaglądasz :P
Obrazek

tryb Dynamic
Obrazek

i zwykły
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sorry za milion zdjęć ale coraz lepiej widać charakterystyczny szczyt Kościelca
Obrazek

Na Hali Gąsienicowej w związku z informacją od Kolegów, że mnie nie gonią ;) czas na męską decyzję, nie jest późno, idę nad Czarny Staw Gąsienicowy - wracając dopiero na piwko do Murowańca
Obrazek

;) Ach ten Dymanic ;) wiem wiem Marzenka ;)
Obrazek

Obrazek

Czas chwilę odpocząć, przecież będę szedł, mimo tego że niezbyt wymagającym, ale jednak czasami niebezpiecznym szlakiem, tak okazało się dla Mieczysława Karłowicza którego 112 lat temu zabrała lawina (zeszła ze wschodniego stoku Małego Kościelca)
Obrazek

cdn

:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Polska



cron
Polska Montana on tour 2 (Tatry) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone