Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Adria-tour

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005
Adria-tour

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 24.10.2023 13:31

Czy ktoś ma doświadczenia (dobre lub złe) z tą agencją turystyczną?
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 26.10.2023 06:46

No nie chce mi się wierzyć,że nikt nic nie wie.To może z innych korzystacie?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 26.10.2023 10:50

Jest trochu "martwy" okres na forum, niewiele osób wchodzi na Cro.plę, musiałabyś poczekać do nowego roku.

Ps. Ja byłem z Adriagate, ale to co innego.
Ostatnio edytowano 18.11.2023 10:56 przez te kiero, łącznie edytowano 1 raz
Mario29
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 11.09.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario29 » 18.11.2023 10:36

Korzystałem z ich usług trzykrotnie, wszystko zawsze było w porządku, w tym roku nawet jakieś wyróżnienie dostali - orły turystyki, chyba tak to się nazywa, mignęło mi gdzieś w sieci.
jedkrk8
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.01.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedkrk8 » 04.01.2024 10:25

Hej, mamy nowy rok i zaczal sie ruch w interesie, podbijam pytanie, czy ktos moze cos wiecej powiedziec o stronie Adria-tour?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone