Chorwacja online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Opodal - Słowacja

Słowacja może poszczycić się jednym z najdłuższych w Europie systemów tras turystycznych, które są oznaczone i przystosowane do ruchu pieszego. Łącznie w kraju znajduje się około 13 tysięcy kilometrów pieszych szlaków. Na terenie Słowacji znajduje się ogromna liczba zamków – jest ich tu ponad 200. W słowackiej miejscowości Herlany znajduje się jeden z niewielu gejzerów zlokalizowanych w kontynentalnej Europie. Gejzer ten jest wyjątkowy ze względu na temperaturę wody, która wynosi zaledwie 20 stopni. Do wybuchów wodnych dochodzi co około 30 godzin, a każda erupcja trwa pół godziny i pozwala na podziwianie dwudziestometrowego gejzera.
Franz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 56594
Dołączył(a): 24.07.2009
Opodal - Słowacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.05.2023 13:24

Niektóre wątki sprawiają kłopot w nowej rzeczywistości, nie dając się zaklasyfikować do konkretnego kraju. Wątek "Opodal" już parokrotnie zmienił miejsce; żeby więc ułatwić orientację, będę tworzył ilustrowany spis treści, aby każdy mógł na skróty dotrzeć do interesujących go rejonów. Zajmie mi to trochę czasu, w związku z czym proszę o cierpliwość.

Krasnany, Poluvsianska skalna ihla, Rajec, Cicmany

Przykładowe fotki:

s1.jpg


s2.jpg


s3.jpg


s4.jpg

Powrót do Słowacja - Slovenskocron
Opodal - Słowacja
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

© Copyright: cro.pl 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.