Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 06.07.2012 22:34

zaczęłaś od "najlepszej"


dzięki :)
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 09.07.2012 19:55

nero-a jakich filtrów używałeś do robienia tych zdjęć?? planuję kupić polara, ale...sama już nie wiem.Za dużo czytałam o innych w necie. Wszystkich na raz nie kupię.A takie piękne zdjęcia z wakacji też bym chciała mieć:)
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 10.07.2012 01:01

Witam
Nie wie ktoś gdzie na Pagu znajduje sie miejsce z wielkimi, okrągłymi skałami w wodzie (można z nich skakać do wody), widziałem w jakiejś foto relacji na forum a teraz nie umiem znaleźć.....
pozdRawiam
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 10.07.2012 02:38

Co do filtrów to po pierwsze polaryzacyjny a po drugie odpowiednie warunki i pora dnia (gdy na Pagu i w okolicy jest wietrznie lepiej widać baranki chmurek).

Natomiast co do owych kamieni na brzegu...to chyba o to chodzi?
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trzeba albo zejść stromym stokiem z lasku przy drodze (na pół dziko, ale ścieżka jest wyraźna z klifu albo...przejść kamieniami i ostrymi czasem "płetwami" skalnymi od plaży z Dubrawy.
Niektórym wystarczy Dubrawa i jej skałki, inni próbują przejść cały odcinek tego urozmaiconego brzegu. Jedno jest pewne- krajobraz jest bardzo różnorodny, ale ten lasek u góry daje super cień w te upały
Jeśli tak, to jest to odcinek wyjątkowo ciekawy geologicznie i skalnie- pomiędzy Bośaną, Dubrawą a plażą Sv. Marko.
Takich "otoczaków" (no nie wszystkie są zbyt okrągłe...) nie widziałem w CRO.
Polecam.
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 10.07.2012 06:43

fumarek napisał(a):nero-a jakich filtrów używałeś do robienia tych zdjęć?? planuję kupić polara, ale...sama już nie wiem.Za dużo czytałam o innych w necie. Wszystkich na raz nie kupię.A takie piękne zdjęcia z wakacji też bym chciała mieć:)

Kup polaryzacyjny i dobrze nim kręć ;)
Nie brnij zbytnio w ilość filtrów, bo braknie Ci czasu na odpoczynek.
Trochę wprawnego oka i masz fotki ... jak ja :lol:
Udanego wypoczynku i pięknych zdjęć życzę.

mflaku - ok. Bošana ma duże zaokrąglone skały i kamienie w wodzie, ale nie wiem czy o to miejsce chodzi. W kierunku plaży Sv. Duh kamienie robią się coraz bardziej "ostre".
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 10.07.2012 10:14

Fatamorgana niestety to nie to....
Nero nie wiem czy obok Bosana, może mosz jakieś zdjęcia ??
wiem tylko tyle ze ktoś opisywoł na forum że można tam tylko dojść z buta i zajmuje to około 1h.....
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.07.2012 10:26

mflaku napisał(a):wiem tylko tyle ze ktoś opisywoł na forum że można tam tylko dojść z buta i zajmuje to około 1h.....


to??

Obrazek
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 10.07.2012 10:30

mflaku napisał(a):Nero nie wiem czy obok Bosana, może mosz jakieś zdjęcia ??
wiem tylko tyle ze ktoś opisywoł na forum że można tam tylko dojść z buta i zajmuje to około 1h.....

Jak z buta ok. 1h to nie Bošana.
Powiem gdzie to ... jak obiecasz, że max 4 osoby tam przyprowadzisz i grzeczni będziecie :lol:
Wiesz ... są pewne kameralne miejsca, które powinny pozostać takimi jakie są ;)

Może to TU - KLIK

Beata mnie już trochę wyprzedziła :D
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 10.07.2012 10:31

BeJur na pewno o to mu chodzi, przecież tam jest pięknie :D
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 10.07.2012 11:27

BeJur dokladnie to brawo :)

Nero są miejsca takie jak disco, knajpy które są do czego innego a miejsca takie jak Beritnica też do czego innego wiec spokojnie ;) będzie nas 6 osób tylko ;)

Wielkie Dzięki ;)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 11.07.2012 01:52

nero napisał(a):Powiem gdzie to ... jak obiecasz, że max 4 osoby tam przyprowadzisz i grzeczni będziecie :lol:
Wiesz ... są pewne kameralne miejsca, które powinny pozostać takimi jakie są ;)



"Nie dotyczy wyjców zlatujących się tam całą watahą na pokładach łodzi wycieczkowych"....
Może i miejsce pozostaje dalej takie samo, ale atmosfera już nie ta...
(Łup łup łup! Do wody z pokładu banda siup!) :lol: :roll: :twisted: :wink:

wiem tylko tyle ze ktoś opisywoł na forum że można tam tylko dojść z buta i zajmuje to około 1h....


No to się samo przez się rozumie, ze to mogła być tylko Beritnica albo to, co za nią w Paśkich Vratach. Opisywała i Helen i Nerowie i BeJur.
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 15.07.2012 10:52

a Mógł by ktoś mi orientacyjnie zaznaczyć trasę jaką powinno się iść??
Na zdjęciu zaznaczyłem na czerwono parking i plaże obok z której może da się powiosłować w te miejsce ??

http://w717.wrzuta.pl/obraz/5051pDAY0nK/mapa
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 15.07.2012 14:31

mflaku napisał(a):a Mógł by ktoś mi orientacyjnie zaznaczyć trasę jaką powinno się iść??

Prosta droga. Idziesz wydeptaną ścieżką. Dojdziesz do płotu z furtką to ją sobie otwórz i idź dalej 8)

Obrazek
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 15.07.2012 16:46

nero fajne strzałki :) wielkie Dzięki , jak uda mi się odwiedzić te miejsce i inne które mom w planach to po 4 wyprawie do cro skuszę się na Relacje ;]
Pozdrawiam
skl
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) skl » 18.07.2012 17:15

BeniGosia napisał(a):od 11 do 19.08!
Niezła cena to ma znaczyc duzo czy mało hihih:)

no to bedziesz mieć osoby z sasiedniego powiatu bo tez bede w tym terminie. Moze gdzies sie zobaczymy..... Ja jade juz tam 3 raz zakochałem się w Pagu byłem na Majorce myślałem ze bedzie tam piekniej jednak nic mylnego zdecydowanie wybieram Pag
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone