Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 11.06.2012 13:19

helen nie dajcie się temu, najważniejsze pozytywne nastawienie i wszystko będzie dobrze :)

martos napisał(a):Tak więc od 20 lipca w moim przypadku BOSANA miejscem zakwaterowania a WYSPA PAG miejscem wakacji .

Gratuluję wyboru :!: :)
Poszukam i wrzucę jeszcze trochę tych plażowych fotek.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 11.06.2012 16:39

No nie ma innej opcji, musi być dobrze.

Dawać zdjęcia z Pagu, chętnie pooglądam.
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 13.06.2012 12:39

no i ja też oczywiście czekam :)

Helen , nie miałyśmy okazji nigdy się poznać, nawet na forum - jestem tu nowa ale także życzę wszystkiego dobrego i samych pozytywnych rozwiązań :)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 13.06.2012 16:23

martos napisał(a):no i ja też oczywiście czekam :)

Helen , nie miałyśmy okazji nigdy się poznać, nawet na forum - jestem tu nowa ale także życzę wszystkiego dobrego i samych pozytywnych rozwiązań :)


Dziękuję Martos.
BeniGosia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 18.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BeniGosia » 27.06.2012 13:48

Oj jak mnie tutaj dawno nie było!
Z naszej ostatniej podrózy na Pag nie zdołałam wrzucić żadnych relacji ponieważ nie poukładało się zbytnio w zeszłym roku, ale to nie temat na forum.
W tym roku znów Pag, tym razem w sierpniu (przez ostatnie trzy poprzednie wyjazdy tylko był wrzesien) zobaczymy te tłumy w sezonie :D.
Ale mam małe pytanie do Nero, wiem ze wyjazd do Mandre to 2009 rok, ale wydaje mi się ze jakos bardzo mało płacicliscie za te kwatery, my mamy teraz zapłącic za apartament 6 osobowy (trzy pokoje, dwie łazienki i kuchnia) 90 euro + 25 końcowe sprzątanie i troche drogo nam się to wydaje? hm.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 27.06.2012 14:04

BeniGosia napisał(a):W tym roku znów Pag, tym razem w sierpniu, zobaczymy te tłumy w sezonie :D.
my mamy teraz zapłącic za apartament 6 osobowy (trzy pokoje, dwie łazienki i kuchnia) 90 euro + 25 końcowe sprzątanie i troche drogo nam się to wydaje? hm.

Wiem, że pytanie jest do Nero (ewent. Pani Nerowej), ale napisz dokładnie jaki to sierpień!
Tzn: 1-10 ; 11-20 ; 21-30; czy może jeszcze inaczej?
Wychodzi 15 ojro no osobę. Jak do 20-tego to niezła cena.
Pozdravka
BeniGosia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 18.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BeniGosia » 27.06.2012 14:16

Darkos napisał(a):
BeniGosia napisał(a):W tym roku znów Pag, tym razem w sierpniu, zobaczymy te tłumy w sezonie :D.
my mamy teraz zapłącic za apartament 6 osobowy (trzy pokoje, dwie łazienki i kuchnia) 90 euro + 25 końcowe sprzątanie i troche drogo nam się to wydaje? hm.

Wiem, że pytanie jest do Nero (ewent. Pani Nerowej), ale napisz dokładnie jaki to sierpień!
Tzn: 1-10 ; 11-20 ; 21-30; czy może jeszcze inaczej?
Wychodzi 15 ojro no osobę. Jak do 20-tego to niezła cena.
Pozdravka


od 11 do 19.08!
Niezła cena to ma znaczyc duzo czy mało hihih:)
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 27.06.2012 14:38

BeniGosia napisał(a):
Darkos napisał(a):
BeniGosia napisał(a):W tym roku znów Pag, tym razem w sierpniu, zobaczymy te tłumy w sezonie :D.
my mamy teraz zapłącic za apartament 6 osobowy (trzy pokoje, dwie łazienki i kuchnia) 90 euro + 25 końcowe sprzątanie i troche drogo nam się to wydaje? hm.

Wiem, że pytanie jest do Nero (ewent. Pani Nerowej), ale napisz dokładnie jaki to sierpień!
Tzn: 1-10 ; 11-20 ; 21-30; czy może jeszcze inaczej?
Wychodzi 15 ojro no osobę. Jak do 20-tego to niezła cena.
Pozdravka


od 11 do 19.08!
Niezła cena to ma znaczyc duzo czy mało hihih:)

Moim skromnym zdaniem to cena dobra, znośna, myślę że normal-nie.
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 27.06.2012 22:31

BeniGosia napisał(a):... my mamy teraz zapłącic za apartament 6 osobowy (trzy pokoje, dwie łazienki i kuchnia) 90 euro + 25 końcowe sprzątanie i troche drogo nam się to wydaje? hm.

Niestety w sezonie ceny nie są takie jak w połowie czerwca.
Biorąc pod uwagę Twój termin 11-19.08. , ilość osób i wielkość apartamentu to mz całkiem normalna cena.
Powodzenia w przygotowaniach i pakowaniu życzę ;)
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 28.06.2012 09:50

BeniGosia napisał(a):Oj jak mnie tutaj dawno nie było!
Z naszej ostatniej podrózy na Pag nie zdołałam wrzucić żadnych relacji ponieważ nie poukładało się zbytnio w zeszłym roku, ale to nie temat na forum.
W tym roku znów Pag, tym razem w sierpniu (przez ostatnie trzy poprzednie wyjazdy tylko był wrzesien) zobaczymy te tłumy w sezonie :D.
Ale mam małe pytanie do Nero, wiem ze wyjazd do Mandre to 2009 rok, ale wydaje mi się ze jakos bardzo mało płacicliscie za te kwatery, my mamy teraz zapłącic za apartament 6 osobowy (trzy pokoje, dwie łazienki i kuchnia) 90 euro + 25 końcowe sprzątanie i troche drogo nam się to wydaje? hm.



my jedziemy 21 lipca na Pag w 7 osob i placimy 100 euro plus 7euro klimatyczne na dzien, wiec tez nam wychodzi 15 euro za osobe :) mamy 3 pokoje z tarasem, lazienke i kuchnie. Takze wydaje sie, ze Wasza cena normalna :) natomiast rok temu w okolicach Puli placilismy 75euro za 4 osoby... z perspektywy czasu sadze, ze moglismy znalezc taniej :D
BeniGosia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 18.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BeniGosia » 28.06.2012 11:55

Uf! to w sumie mi kamień z serca spadł, że w sumie to nie ma źle:)
Dzięki Nero!
Już nie możemy się doczekać wyjazdu, choć jedziemy tam 4 raz wcale nam to nie przeszkadza!
Zawsze coś nowego odkrywamy na tej wyspie i w tym miasteczku!!
Może u da mi się w tym roku coś powklejać z naszej wyprawy! :)
Nero a wy w tym roku gdzie się wybieracie?

Helen jak tam wyniki mam nadzieję, że wszystko ok, mocno trzymałam kciuki.
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 04.07.2012 10:27

BeniGosia napisał(a):Nero a wy w tym roku gdzie się wybieracie?.

Żebym to ja wiedział gdzie nas poniesie ... :roll:
Możliwe, że będzie musiało nam styknąć nasze pojezierze, ale ... dobre i to ;)

Obiecana reszta zdj. plaż między Sv. Duh, a Bosaną :D
Zaczynamy od tych bliżej Duha czyli Filino ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 05.07.2012 23:23

Jeszcze jeszcze! Cudo :D
LeonBen
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) LeonBen » 06.07.2012 20:26

forum/album_pic.php?pic_id=14582

to samo z zeszłego roku :)
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 06.07.2012 21:26

:)

Postaram się coś podrzucić w najbliższym czasie ;)

A w międzyczasie ... 44 plaże z lokalizacjami - warto zerknąć.
Plaże na Pag - KLIK
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone