Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
romuald22
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 03.06.2016 23:32

marcin25 napisał(a):Trochę stary post, więc nic dziwnego, że zdjęcia z pierwszej strony wygasły i nie można pooglądać :(. Szkoda, bo chciałem zobaczyć jak wygląda Pag i może tam pojechać :)

klub-milosnikow-wyspy-pag-t36028.html
route666
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) route666 » 29.09.2016 19:34

Witam prosze o namiary na Apartament 2+1 w Mandre na Pagu ,jestem zachwycony fotami od was dodam ze 3 razy Baska Voda ,teraz chcemy coś innego zobaczyć...jak to jest tam z pogodą i plażą,chodzi mi o nurkowanie zejścia czy jest płytko itd..Najlepiej apartament jak nabliżej plaży w rozsądnej cenie max 60eu dziękuje za odpowiedzi...PozdrAV
katrinaw3
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) katrinaw3 » 29.12.2016 11:21

Witam, prosiłabym również o namiary na polecany przez Was apartament. Dzięki:)
croturist
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) croturist » 05.01.2017 11:27

route666 napisał(a):Witam prosze o namiary na Apartament 2+1 w Mandre na Pagu ,jestem zachwycony fotami od was dodam ze 3 razy Baska Voda ,teraz chcemy coś innego zobaczyć...jak to jest tam z pogodą i plażą,chodzi mi o nurkowanie zejścia czy jest płytko itd..Najlepiej apartament jak nabliżej plaży w rozsądnej cenie max 60eu dziękuje za odpowiedzi...PozdrAV

Witam serdecznie,
również proszę o sprawdzone namiary na pokoje w takiej samej konfiguracji j.w :)
Pozdrawiam
ivonka7
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivonka7 » 25.07.2019 16:35

100 lat później...czy mogę również poprosić o namiary na warte uwagi kwatery na PAG? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019