Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mariusz1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz1 » 17.03.2013 22:25

Witam a czy ktoś był w miejscowości Potočnica? Jadę z początkiem czerwca i się zastanawiam czy są tam jakieś sklepy knajpki :?
marosmaro
Cromaniak
Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 06.02.2014 23:11

witaj nero.
Mam pytanko ponieważ byliście na Pagu i zwiedziliście wiele plaż to pewnie się orientujecie gdzie można wynurkować jakieś fajne muszle. Wybieramy się do miejscowości Caska obok Novaliji w sierpniu 2014. Strasznie lubię pływanie a w szczególności nurkowanie ale bez butli bo to troszkę za drogi sport jak dla mnie. Prosiłbym o jakieś namiary jeśli to nie problem. A druga sprawa to prom Prizna - Zigljen (Pag) którą płynęliście z lądu na wyspę jak to wygląda czasowo ile kosztuje jak często są promy i ile samochodów zabierają na raz.
Bardzo proszę o kontakt i dziękuję za odpowiedź.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.02.2014 10:19

marosmaro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 08.02.2014 22:04

witaj anakin. Bardzo dziękuję za linki. Jest tego strasznie dużo żeby to wszystko przeglądnąć potrzeba sporo czasu którego nie mam za wiele. Ale postaram się wyłowić coś z tekstów o muszlach. Być może ktoś tam opisał jakieś miejsca w pobliżu naszego zameldowania.
jeszcze raz dziękuję za lekturę pozdrowienia.
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 08.02.2014 22:24

Nikt nie mówił, że bedzie łatwo.. :wink:
kamil1929
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 09.02.2014 15:42

Grzesiu mistrz LM i przewodnik po Pagu.
Nepcior
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nepcior » 31.07.2014 15:35

Właśnie się byczymy w Mandre na Pagu. Mieszkamy w tym samym apartamencie co Nero. Dodam kilka uwag od siebie, może się komuś przyda:
- Zaletą apartamentu na parterze jest to, że ma się swój własny parking. Pozostałe apartamenty mają wspólny, trochę ciasny.
- Ogródek z grillem do dyspozycji. Miło
- Plaża jest tak blisko, że nie ma problemu z robieniem "siku". Trzeba tylko przejść przez ulicę.
- Internet, klima, zmywarka, lodówka z zamrażarką, duży telewizor z satelitą (Przydał się, bo dwa dni były solidne burze)
- Nero pisał o jednej sypialni. My mamy dwie. Może wtedy jedna jeszcze nie była wykończona. Wygodnie śpimy z trójką dzieci.
- Kuchnia dobrze wyposażona. Brakuje nam tylko kubków na herbatę, ale radzimy sobie pijąc z misek :wink:
- Trochę ciemno w apartamencie, bo okien mało a zacienienie duże, ale rzadko tu siedzimy w dzień, wiec nam to nie przeszkadza. A nagrzewa się przez to mniej.
- Cena w szczycie sezonu (przełom lipca i sierpnia): 65EUR za dobę (2014)
- Łyżka dziegciu: czasem czuć szambo. To są tylko chwile, jednak potrafią zniesmaczyć kolację w ogrodzie. Wczoraj wywieźli ścieki i na razie nic nie czuć. Może to była kwestia przepełnienia. Jednak minus nam utkwił w pamięci.

W sumie w okolicy jest parę ciekawych miejsc do zobaczenia. Zadar, park Krka, jezaiora plitwickie - wszystko w zasięgu normalnej wycieczki samochodowej. Warto przy okazji wycieczek zrobić większe zakupy, bo ceny w Mandre powalają. Np. kostka masła to 20 kuna, snickers 8,29, puszka piwa 0,5l Ožujsko 9.99. Co ciekawe to samo Ožujsko, ale w plastikowej 2-litrowej butelce kosztuje 16,99, a to już cena całkiem przyzwoita.

Zaraz nasz najmłodszy przebudzi się z poobiedniej drzemki, więc czas zbierać się na plażę. Widoki podwodne niesamowite (trochę mi fale rzucały aparatem). Link trzeba sobie przekopiować, bo nie wolno mi jeszcze wstawiać normalnych linków:

youtu.be/qVEkPqfkyys

Pozdrawiam!
michalek_101
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 01.08.2014 13:19

Nepcior napisał(a):Właśnie się byczymy w Mandre na Pagu. Mieszkamy w tym samym apartamencie co Nero. Dodam kilka uwag od siebie, może się komuś przyda:
- Zaletą apartamentu na parterze jest to, że ma się swój własny parking. Pozostałe apartamenty mają wspólny, trochę ciasny.
- Ogródek z grillem do dyspozycji. Miło
- Plaża jest tak blisko, że nie ma problemu z robieniem "siku". Trzeba tylko przejść przez ulicę.
- Internet, klima, zmywarka, lodówka z zamrażarką, duży telewizor z satelitą (Przydał się, bo dwa dni były solidne burze)
- Nero pisał o jednej sypialni. My mamy dwie. Może wtedy jedna jeszcze nie była wykończona. Wygodnie śpimy z trójką dzieci.
- Kuchnia dobrze wyposażona. Brakuje nam tylko kubków na herbatę, ale radzimy sobie pijąc z misek :wink:
- Trochę ciemno w apartamencie, bo okien mało a zacienienie duże, ale rzadko tu siedzimy w dzień, wiec nam to nie przeszkadza. A nagrzewa się przez to mniej.
- Cena w szczycie sezonu (przełom lipca i sierpnia): 65EUR za dobę (2014)
- Łyżka dziegciu: czasem czuć szambo. To są tylko chwile, jednak potrafią zniesmaczyć kolację w ogrodzie. Wczoraj wywieźli ścieki i na razie nic nie czuć. Może to była kwestia przepełnienia. Jednak minus nam utkwił w pamięci.

W sumie w okolicy jest parę ciekawych miejsc do zobaczenia. Zadar, park Krka, jezaiora plitwickie - wszystko w zasięgu normalnej wycieczki samochodowej. Warto przy okazji wycieczek zrobić większe zakupy, bo ceny w Mandre powalają. Np. kostka masła to 20 kuna, snickers 8,29, puszka piwa 0,5l Ožujsko 9.99. Co ciekawe to samo Ožujsko, ale w plastikowej 2-litrowej butelce kosztuje 16,99, a to już cena całkiem przyzwoita.

Zaraz nasz najmłodszy przebudzi się z poobiedniej drzemki, więc czas zbierać się na plażę. Widoki podwodne niesamowite (trochę mi fale rzucały aparatem). Link trzeba sobie przekopiować, bo nie wolno mi jeszcze wstawiać normalnych linków:

youtu.be/qVEkPqfkyys

Pozdrawiam!

Witaj Nepcior , napisz jak z pogodą bo słuchy nas dochodzą,że pogoda nie rozpieszcza w tym roku :wink:
Pozdrawiam
Nepcior
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nepcior » 03.08.2014 14:39

No nie rozpieszcza. Znajomi byli wcześniej (chyba w czerwcu) i podobno lało prawie cały czas. My mieliśmy podczas dojazdu (sobota, 26.07) ulewy po drodze takie, że rzeki płynęły autostradą. Potem dwa dni ciężkich burz (wtorek i środa). Takich burz jeszcze nie widziałem. Nie jakaś przejściowa, tylko trzy godziny przeciągłych grzmotów i ulewy. Trzy dni pięknej pogody, ale ledwie woda znów się nagrzała i ponownie zaczyna się kiepścić. Jakiś niż nad Włochami. Ale przerwa się może przyda, bo strasznie się wszyscy spiekliśmy (mimo filtra 30 i 50)
Byle jutro pogoda się udała, bo planujemy odwiedzić park Krka.
manekk
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) manekk » 19.03.2015 15:05

Witam !! Poszukuje 2 sprawdzonych apartamentów dla rodzin z małymi dziećmi w miejscowości Mandre. Jeśli ktoś chce mogę polecić apartamenty w miejscowości Pag gdzie byliśmy w zeszłym roku. PZDR.
max21
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 19.03.2015 18:24

manekk napisał(a):Witam !! Poszukuje 2 sprawdzonych apartamentów dla rodzin z małymi dziećmi w miejscowości Mandre. Jeśli ktoś chce mogę polecić apartamenty w miejscowości Pag gdzie byliśmy w zeszłym roku. PZDR.

Poszło na PW :papa:
jagulka77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jagulka77 » 17.04.2015 10:50

manekk proszę jak możesz prześlij mi namiar na apartamenty w Pagu, i czy miasto jest fajne, czy wieczorem można połazić z dzieciakami....napić się dobrej kawy czy zimnego piwa?:)
mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kamil1929
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 06.05.2015 07:00

jagulka77 napisał(a):manekk proszę jak możesz prześlij mi namiar na apartamenty w Pagu, i czy miasto jest fajne, czy wieczorem można połazić z dzieciakami....napić się dobrej kawy czy zimnego piwa?:)
mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Można połazic,kawa i zimne piwo też jest.
magda8882
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8882 » 09.01.2016 19:31

Witam
Wybieram się w lipcu z grupą znajomych na Pag. Szukamy apartamentów w miejscowości Mandre.
Zależy nam na czymś w przystępnej cenie (do 55 Euro za apartament).
Możliwie nie daleko plaże ze względu na dzieci.
Jedziemy w 3 rodziny każda (2+2).
Czy macie coś sprawdzonego??? Proszę o namiary.
marcin25
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin25 » 03.06.2016 23:19

Trochę stary post, więc nic dziwnego, że zdjęcia z pierwszej strony wygasły i nie można pooglądać :(. Szkoda, bo chciałem zobaczyć jak wygląda Pag i może tam pojechać :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019