Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag, Brac czy Hvar - co w tym roku?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.01.2012 18:53

tony montana napisał(a):a tak swoją drogą to myslicie (skoro tak późno się zarejestrowałem), że jest sens pisać relacje ze zdjęciami z moich pobytów w Cro w 2008 czy 2009 (Cres, Baska Voda) - ktoś to bedzie jeszcze czytał przy tylu innych relacjach? (tudziez relacja z Italii 2010 czy Rodos 2011 - to ja zbiorę siły ewentualnie :wink:



Pewnie, że jest sens...
Co się przejmujesz, czy ktoś to bedzie czytał :)
Najważniejsze, że napiszesz ;)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13767
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.01.2012 19:09

BeJur napisał(a):
tony montana napisał(a):a tak swoją drogą to myslicie (skoro tak późno się zarejestrowałem), że jest sens pisać relacje ze zdjęciami z moich pobytów w Cro w 2008 czy 2009 (Cres, Baska Voda) - ktoś to bedzie jeszcze czytał przy tylu innych relacjach? (tudziez relacja z Italii 2010 czy Rodos 2011 - to ja zbiorę siły ewentualnie :wink:



Pewnie, że jest sens...
Co się przejmujesz, czy ktoś to bedzie czytał :)
Najważniejsze, że napiszesz ;)


:D podoba mi sie to podejście właściwie

bo na ten przykład po drodze do Italii nad pięknym niemieckim jeziorem widziałem takie coś

Obrazek

może warto się takimi cudami dzielić? :smo:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.01.2012 19:12

tony montana napisał(a): :D podoba mi sie to podejście właściwie

bo na ten przykład po drodze do Italii nad pięknym niemieckim jeziorem widziałem takie coś

może warto się takimi cudami dzielić? :smo:


oczywiście, cień jest rewelacyjny ;)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13767
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.01.2012 19:17

BeJur napisał(a):
tony montana napisał(a): :D podoba mi sie to podejście właściwie

bo na ten przykład po drodze do Italii nad pięknym niemieckim jeziorem widziałem takie coś

może warto się takimi cudami dzielić? :smo:


oczywiście, cień jest rewelacyjny ;)



ten wóz przypomniał mi czasy gdy donoszono nam do mieszkania mleko o 5 nad ranem - nieraz wracało się z imprezy a tu juz stała butelka 1 L

Ci Bawarczycy to mają dobre mleko - nawet piłem gdy zatrzymalismy sie w tzw Baunernhofie na 2 dni jadąc nach Italien :)

no dobra to bede cos przygotowywał, czy WY korzystacie np z fmixa?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14731
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.01.2012 19:20

Tony, pisz, pisz :D Najlepiej od razu, bo zimą największy głód Chorwacji. I relacji stosunkowo mało teraz powstaje.

P.S. Ja korzystam z "żaby", czyli z imageshack'a.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13767
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.01.2012 19:39

maslinka napisał(a):Tony, pisz, pisz :D Najlepiej od razu, bo zimą największy głód Chorwacji. I relacji stosunkowo mało teraz powstaje.

P.S. Ja korzystam z "żaby", czyli z imageshack'a.


:) OK
zaczne od relacji z Cro 2008 - choc przyznam, że pamiętam to jak przez mgłę, biorę sie zatem do roboty

chyba kulturalnie rozpoczne nowy watek a tutaj zakończe ładnym (chyba) zdjęciem

Obrazek

:D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33329
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.01.2012 20:28

tony montana napisał(a):chyba kulturalnie rozpoczne nowy watek a tutaj zakończe ładnym (chyba) zdjęciem

Obrazek

:D


Powiem tak.........zdjęcie przytłacza zielono-niebieskim mocno intrygującym i niepokojącym, ekspresyjnie pofałdowanym dywanem

czyli po ludzku....nie jest złe.. :lol: :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.01.2012 20:46

tony montana napisał(a):no dobra to bede cos przygotowywał, czy WY korzystacie np z fmixa?


Ja ostatnio korzystam z fmixa. polecam :idea:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 20.01.2012 20:29

Rysio napisał(a):Jeszcze nie wiem czy lipiec czy sierpień. Zobaczę kiedy będą lepsze kwaterki dostępne, ale Zrmanją planuję dopłynąć do Jankovica buk :)


Załóż pióropusz i stań na dziobie, squaw posteruje :idea:
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1847
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 21.01.2012 07:42

BeJur napisał(a):
tony montana napisał(a):a tak swoją drogą to myslicie (skoro tak późno się zarejestrowałem), że jest sens pisać relacje ze zdjęciami z moich pobytów w Cro w 2008 czy 2009 (Cres, Baska Voda) - ktoś to bedzie jeszcze czytał przy tylu innych relacjach? (tudziez relacja z Italii 2010 czy Rodos 2011 - to ja zbiorę siły ewentualnie :wink:



Pewnie, że jest sens...
Co się przejmujesz, czy ktoś to bedzie czytał :)
Najważniejsze, że napiszesz ;)


Pisz,pisz,
nie widzisz że za oknem śnieg pada.
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 26.05.2016 15:30

tony montana napisał(a): ...
Chodzi konkretnie o lekką podpowiedź o kwestie dostepu do wielu plaz na wybranej wyspie, na ktore będziemy udawac sie w kilka rodzin z mniejszymi lub wiekszymi dziećmi.
...


Moze cos od siebie. Bylem na PAG i HVAR niestety jeszcze nie na Brac. Pierwsze co rzucilo mi sie w oczy, pierwsza roznica pomiedzy PAG a HVAR to fatalne oznakowanie dojazdu do plaz. Na PAG byly znaki- moze nie oficjalne tylko handmade przez opiekunow plaz ktorzy oferowali platne parkingi. Ale byly. Jasne wyrazne oznakowania, miejsca parkingowe. A na HVAR drugiego dnia wynajelismy skuter i w jeden caly dzien objechalismy wszystkie plaze ktore nas interesowaly i planowalismy gdzie zostawic auto i gdzie zejsc na plaze. Bogaci w te doswiadczenia w nastepne dni dopiero udawalismy sie tam autem. :papa: :hut: i PAG i HVAR niesamowite i rozne wyspy. NaleŻy odwiedzic obydwie 8)
Ostatnio edytowano 27.05.2016 14:49 przez nosekdomin, łącznie edytowano 1 raz
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 27.05.2016 07:52

nosekdomin napisał(a): Należy odwiedzic obydwie 8)


A potem wybrać jedną z nich i osiąść na stałe. Ja już wybrałem, choć nie powiem bo Hvar też fajny, ale zabrakło kemije :sm:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pag, Brac czy Hvar - co w tym roku? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone