Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na wyspie lawendą i winem słynącej - Hvar 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 12.08.2018 15:44

Chętnie sobie przypomnę Plitvice - nasz pierwszy raz w Cro - 2008 rok :D

No i nie tak dawny Hvar :papa:

Siadam cichutko.
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 12.08.2018 19:50

Oczywiście, że będę czytać :D Jeszcze nie opuścilście stałego lądu więc szybko dołączam.
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 12.08.2018 19:57

Hvar uwielbiam :hearts:
Plitvickie też mnie zauroczyły w zeszłym roku, choć długo się przed nimi wzbranialiśmy i zajechaliśmy tam dość spontanicznie.

Pisałaś gdzieś w jakim wieku są dzieciaki?
My w tym roku z naszym obecnie 5-miesięcznym rozrabiaką planujemy Cro już za trzy tygodnie 8O
ulka_26
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulka_26 » 12.08.2018 20:49

Moim drodzy i my postanowiliśmy dołączyć do ekipy ;)
W CRO byliśmy 4 i 5 lat temu - najpeir dalmacja potem Istria, teraz czas na HVAR. Wybór padł na Ivan Dolac.
Mamy do wyboru 3 apartmani. Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o GODO, MASLINKA i MELJA? czy coś wygląda podejrzanie - są duże "rozjazdy" cenowe!
Wyruszamy 15.08 na miejscu będziemy 18.08, bo po drodze jeszcze Postojna. A że jedziemy znad polskiego morza to 3 noclegi po drodze zaliczymy :)
Łezka w oku się zakręciła z widoku jezior :)
bede wdzieczna za wszelkie info. bedziemy z 2 dzieci 3,5 oraz 7 i może z kimś z Was się pointegrujemy? :)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 12.08.2018 22:24

ulka_26 napisał(a):Moim drodzy i my postanowiliśmy dołączyć do ekipy ;)
W CRO byliśmy 4 i 5 lat temu - najpeir dalmacja potem Istria, teraz czas na HVAR. Wybór padł na Ivan Dolac.
Mamy do wyboru 3 apartmani. Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o GODO, MASLINKA i MELJA? czy coś wygląda podejrzanie - są duże "rozjazdy" cenowe!
Wyruszamy 15.08 na miejscu będziemy 18.08, bo po drodze jeszcze Postojna. A że jedziemy znad polskiego morza to 3 noclegi po drodze zaliczymy :)
Łezka w oku się zakręciła z widoku jezior :)
bede wdzieczna za wszelkie info. bedziemy z 2 dzieci 3,5 oraz 7 i może z kimś z Was się pointegrujemy? :)

GODO - najbliżej plaży "miejskiej"
MASLINKA - po środku, chyba koło agencji Jadran
MELIA - na samym końcu
rozjazd cenowy, pisz na PW ... coś mogę powiedzieć na temat jednego z nich
ulka_26
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulka_26 » 13.08.2018 08:36

Bardzo, bardzo dziękuję. Chyba nie mam możliwości wysłania priv, albo nie ogarniam tematu...
w Godo trochę się boje, że zbyt "staro" ale moze to tylko kwestia PR-u...
Maslinka najmniej wiem b
a Melia najdrożej ale wydaje się najlepiej.
pytanie czy warto...
ulka_26
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulka_26 » 13.08.2018 08:37

a tak ogole to jestem strasznie podekscytowana ze i mi bedzie dane zobaczyc miejsca, ktore tak wspaniale opisujecie!
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 13.08.2018 09:58

ulka_26 napisał(a):Bardzo, bardzo dziękuję. Chyba nie mam możliwości wysłania priv, albo nie ogarniam tematu...
w Godo trochę się boje, że zbyt "staro" ale moze to tylko kwestia PR-u...
Maslinka najmniej wiem b
a Melia najdrożej ale wydaje się najlepiej.
pytanie czy warto...

jeśli to nie tajemnica to podrzuć ceny jakie oferowali (GODO, ...), może coś zasugeruję
ps. jaki apartament w Melia?
ps2. nie zaśmiecaj wątku Agacie
ulka_26
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulka_26 » 13.08.2018 10:23

Agata przepraszam i czekam z wielką ciekawością na dalszy ciąg relacji! :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 13.08.2018 10:31

Piękne Plitvice :hearts: Byłam tam....17 lat temu 8O 8O 8O Ło matko, ale stara sie poczułam 8O :mrgreen: Wtedy były puste, mało turystów - tak jak na Twoich zdjeciach :wink: Prawda jest ze kto rano wstaje... :hearts:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.08.2018 11:00

m@rek napisał(a):
ulka_26 napisał(a):Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o GODO, MASLINKA i MELJA? czy coś wygląda podejrzanie - są duże "rozjazdy" cenowe!

MASLINKA - po środku, chyba koło agencji Jadran

A nie Maslina przypadkiem? :mrgreen: Tak podpowiadają google 8)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 13.08.2018 11:23

maslinka napisał(a):A nie Maslina przypadkiem? :mrgreen: Tak podpowiadają google 8)

oczywiście racja :D
ulka_26
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulka_26 » 13.08.2018 12:08

Wasza czujność nie ma granic ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.08.2018 12:21

ulka_26 napisał(a):Wasza czujność nie ma granic ;)

8O
Tak,czasem strach coś
Napisać... :? 8)
:papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.08.2018 16:30

Katerina napisał(a): gusia-s
Zawsze chce mi się śmiać jak przyjmują pozy strzelając sobie te foty z kija. Prężą się, wiją, stają na palcach :mrgreen: Dlatego zajmuje im to tyle czasu :mrgreen:


Dziewczęta jeszcze dodatkowo "robią dziuba" po europejsku :mrgreen:

Przekomicznie to wszystko wygląda, ale jak każdy wie - jaki kraj, taki obyczaj :D
Igłą Pinii napisał(a): Piękno jezior i wodospadów zapiera dech w piersi. Widzę, że z Cronikarskiego obowiązku przejęłaś aparat :) Ja podobnie i przez to niestety mąż odzwyczajony od jego noszenia kręcił nosem, gdy chciałam pamiątkową fotkę... no ale od czego jest selfie ;)

Mój mąż również marudzi przy robieniu zdjęć, dlatego ja zawsze mam ich najmniej, ale "selfiaczek" wtedy się czasem przydaje :D
Krakusowa napisał(a):
Podróżuję z Wami :D
Hvar :roll: byliśmy tam równe 10 lat temu :|
Chętnie powspominam :D

Zapraszam serdecznie. Może będziesz miała jeszcze raz okazję tam być i na żywo również powspominasz :D 10-cio lecie to dobra okazja ;)
ruzica napisał(a):Ale pustki w tych Plitwicach 8O

Chyba, że specjalnie tak zdjęcia robiłaś :?: Ja na swoich fotkach z Plitwic mam właśnie pełno skośnookich :lool:

Bondę też czytałam niedawno, właśnie tę samą książkę co Ty. Jakoś mnie nie porwała :|

Mnie też Bonda nie porwała jakoś strasznie, dlatego ją cały wyjazd czytałam. Ludzi w Plitwicach naprawdę było niewielu, ale to zasługa wczesnej godziny zwiedzania, ale i też pogody, bo akurat było dość pochmurno
ruwado napisał(a):Chętnie sobie przypomnę Plitvice - nasz pierwszy raz w Cro - 2008 rok :D

No i nie tak dawny Hvar :papa:

Siadam cichutko.

Zapraszam oczywiście, rozgość się :D
pomorzanka zachodnia napisał(a):Oczywiście, że będę czytać :D Jeszcze nie opuścilście stałego lądu więc szybko dołączam.

To prawda, jeszcze na prom zdążysz ;)
Kasia i Krzyś napisał(a):Hvar uwielbiam :hearts:
Plitvickie też mnie zauroczyły w zeszłym roku, choć długo się przed nimi wzbranialiśmy i zajechaliśmy tam dość spontanicznie.

Pisałaś gdzieś w jakim wieku są dzieciaki?
My w tym roku z naszym obecnie 5-miesięcznym rozrabiaką planujemy Cro już za trzy tygodnie 8O

Moje dzieciaki to 2,5 roku oraz 6 lat. Młodsza córka była z nami pierwszy raz w Cro jak miała 10 miesięcy i jakoś daliśmy radę. Chyba nawet lepiej zabrać młodsze dziecko, jak Wasze, bo moja wtedy uczyła się chodzić i trochę kolana pozdzierała na chorwackich kamykach i betonach.
m@rek napisał(a):ps2. nie zaśmiecaj wątku Agacie

Nie przeszkadza mi to, ale niestety w dyskusji nie pomogę. Nazwy apartmanów kojarzę, ale raczej nic o nich nie potrafię się wypowiedzieć :roll:
beatabm napisał(a):Piękne Plitvice :hearts: Byłam tam....17 lat temu 8O 8O 8O Ło matko, ale stara sie poczułam 8O :mrgreen: Wtedy były puste, mało turystów - tak jak na Twoich zdjeciach :wink: Prawda jest ze kto rano wstaje... :hearts:

Z pewnością Plitwickie zmieniły się w ciągu tych 17-tu lat. Jak już pisałam wcześniej, oprócz wczesnej godziny też chyba pogoda przyczyniła się do braku turystów. Było dość pochmurno, więc może wczasowicze bali się deszczu ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Na wyspie lawendą i winem słynącej - Hvar 2018 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone