Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na wyspie lawendą i winem słynącej - Hvar 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 08.08.2018 22:41

No powoli rozkręcają się tegoroczne relacje. Jestem przynajmniej jeszcze do soboty. Potem realna Chorwacja wygra pewnie z wirtualną ;)
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 08.08.2018 23:35

Ho, ho, kolejna tegoroczna relacja! Obowiązkowo jestem :)
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 09.08.2018 05:14

Jestem!
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 09:04

Jestem :) , tym bardziej, że w przyszłym roku chciałbym trochę poleniuchować w ap. przy plaży.
W tym roku zrobiliśmy przez 3 tyg. ponad 1000 km po Pagu .
Teraz celuję w ap. z bezpośrednim dostępem do jakiejś ładnej plaży.
Mam nadzieję, że to czego szukam znajdę w Twojej relacji :papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 09.08.2018 09:05

Oczywiście obecna! :D
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 09.08.2018 09:15

Konrad, Hvar na takie leżenie to dobry za 3-4 razem :)
Za dużo pięknych rzeczy jest na tej wyspie aby za pierwszym razem wybrać leniuchowanie :)
Ale nam już się marzy właśnie taki urlop z Olą, sami bez dzieci. Jedna plaża, wstawanie z łóżka o której się chce i wychodzenie w klapkach na plażę w jednej z zatoczek Hvaru, najlepiej w Pokriveniku :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 09:37

kaeres napisał(a):Konrad, Hvar na takie leżenie to dobry za 3-4 razem :)
Za dużo pięknych rzeczy jest na tej wyspie aby za pierwszym razem wybrać leniuchowanie :)
Ale nam już się marzy właśnie taki urlop z Olą, sami bez dzieci. Jedna plaża, wstawanie z łóżka o której się chce i wychodzenie w klapkach na plażę w jednej z zatoczek Hvaru, najlepiej w Pokriveniku :)

Szukam tego co Wy. Najeździliśmy się po tym Pagu okrutnie :wink: i teraz najlepsza byłaby robinsonada (chociaż na tydzień).
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 09.08.2018 09:48

Rozmawiamy tym samym językiem :-)

Ale my tu prywaty, a relacja stygnie.
Prosimy o ostry start i mnóstwo zdjęć.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 09.08.2018 09:59

Jestem :) Muszę koniecznie zobaczyć jak udał się Wam pierwszy urlop tylko w rodzinnym gronie :D
jacencjusz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacencjusz » 09.08.2018 10:08

mam nadzieję, ze pierwszy rząd jeszcze wolny :-)
Zasiadam z tym większa ciekawością, że gdzieś tam mijaliśmy się w Ivan Dolac bo byliśmy niemal w tym samym terminie. Bardzo ciekaw jestem jaki odbiór był po Twojej stronie. My wróciliśmy mega zadowoleni i już wiemy że jeszcze tam wrócimy.
Nasza przygoda również rozpoczęła się w zeszłym roku od fish picnikowej Jelsy :-)
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 09.08.2018 10:10

No nie może mnie zabraknąć!
Za 12dni, 22sierpnia meldujemy się na Hvarze.
Zgadnijcie gdzie konkretnie? - w Ivan Dolać
Zgadnijcie gdzie konkretnie? - w Slavince

Ciekawe czy dostaniemy ten sam apartman :mrgreen:

Z wyjątkowym zaciekawieniem będę śledził relację.
Jestem ciekaw jak dobre wino tam mają i tym podobne:)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 09.08.2018 10:11

jacencjusz napisał(a):mam nadzieję, ze pierwszy rząd jeszcze wolny :-)

Piszesz z drugiego więc pierwszy raczej zajęty :)

tranquilo napisał(a):Jestem ciekaw jak dobre wino tam mają i tym podobne:)

Plavac Mali - i wszystko jasne.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2018 10:21

jacencjusz napisał(a):mam nadzieję, ze pierwszy rząd jeszcze wolny :-)
Zasiadam ...

Siedzisz już w drugim. :oczko_usmiech:
Ale podobno z każdego dobrze widać. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2018 12:25

Przycupnę i ja :D
Tym bardzej,że w przyszłym roku... :roll:
Kto wie :?: 8)
:papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.08.2018 14:58

Witam oczywiście wszystkich i cieszę się, że jesteście :D

Janusz Bajcer napisał(a):
agata26061 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Pierwszy po Paniach :D

Kobietom zawsze trzeba ustąpić... :D

Widziałem pierwszy krótki post, ale czekałem na edycję. :wink:

Udało się go w końcu edytować. Mam nadzieję, że podobny błąd już mi nie będzie wyskakiwał, bo nie chciałabym poszczególnych odcinków dzielić w taki sam sposób jak wstęp ;)
ruzica napisał(a):Nie. Ja jestem ludzikiem googlowym raczej 150 razy w takim miejscu :mrgreen:

No, w sumie to chyba z tymi 15 razami trochę zaniżyłam to moje "googlowanie", bo faktycznie, mnóstwo razy tam zaglądałam ;)
wiolek_lp napisał(a):Cieszę się, że pomimo "trudności" z malutką Hvar zaczarował. Dla mnie nr. 1 :mrgreen: I bez wahania tam wrócę, myślę nawet, że do tego samego app, bo było bardzo wygodnie :)

Hvar bardzo mi się spodobał i bardzo bym chciała wrócić, ale zobaczymy jak to w przyszłym roku będzie. W tym roku, trochę ze względu na małą i trochę ze względu lenistwa odpuściliśmy bardzo dużo i raczej skupiliśmy się na najbliższej okolicy, więc jeszcze tyle miejsc zostało do zobaczenia, że powrót na Hvar jest nieunikniony ;)
mchrob napisał(a):No powoli rozkręcają się tegoroczne relacje. Jestem przynajmniej jeszcze do soboty. Potem realna Chorwacja wygra pewnie z wirtualną ;)

Ja w ogóle nie miałam czasu na wakacjach na czytanie relacji, więc tylko szybko sprawdzałam wątek, który mnie najbardziej interesował, czyli ten dotyczący cromaniackiego spotkania na Hvarze, a resztę dopiero teraz nadrabiam :D
Igłą pinii napisał(a):Ho, ho, kolejna tegoroczna relacja! Obowiązkowo jestem :)

Miło mi, że jesteś. Niedługo wrzucę odcinek. :D
figusek napisał(a):Jestem!

:papa:
Habanero napisał(a):Jestem :) , tym bardziej, że w przyszłym roku chciałbym trochę poleniuchować w ap. przy plaży.
W tym roku zrobiliśmy przez 3 tyg. ponad 1000 km po Pagu .
Teraz celuję w ap. z bezpośrednim dostępem do jakiejś ładnej plaży.
Mam nadzieję, że to czego szukam znajdę w Twojej relacji :papa:

Hmmm tutaj Cię muszę rozczarować, niestety. Na plaży obok naszych apartamentów był dość spory tłok. To plaża główna w miejscowości, więc wszyscy turyści tam najczęściej plażowali, ale "rzut klapkiem" i jesteś na kolejnej plaży, gdzie plażowała garstka osób. Są też dość wygodne skałki w Ivan Dolac, ale tam z naszymi maluchami nie mieliśmy możliwości plażować...
Roxi napisał(a):Oczywiście obecna! :D

Oczywiście bardzo mnie to cieszy ;)
kaeres napisał(a):Ale nam już się marzy właśnie taki urlop z Olą, sami bez dzieci. Jedna plaża, wstawanie z łóżka o której się chce i wychodzenie w klapkach na plażę w jednej z zatoczek Hvaru, najlepiej w Pokriveniku :)

Oooo, to by było coś, ale u mnie najwcześniej za jakieś 15 lat taki urlop ;)
kaeres napisał(a):Ale my tu prywaty, a relacja stygnie.

Nie przeszkadzają mi Wasze prywaty zupełnie :mrgreen:
kaeres napisał(a):Prosimy o ostry start i mnóstwo zdjęć.

Zdjęć będzie sporo a ostry start zaczniemy od Jezior Plitwickich, oczywiście najpierw foty z trasy :D Ale to bardziej dla pierwszoroczniaków :D
Katerina napisał(a):Jestem :) Muszę koniecznie zobaczyć jak udał się Wam pierwszy urlop tylko w rodzinnym gronie :D

Cześć Kasiu, bardzo byliśmy zadowoleni z tego, że urlop spędziliśmy tylko w rodzinnym gronie. Luz blues itp. Nic nie musieliśmy ze względu na kogoś i nikt nam nic nie narzucał. Wszystko leniwym i swoim tempem wakacyjnym ;)
jacencjusz napisał(a):Zasiadam z tym większa ciekawością, że gdzieś tam mijaliśmy się w Ivan Dolac bo byliśmy niemal w tym samym terminie. Bardzo ciekaw jestem jaki odbiór był po Twojej stronie. My wróciliśmy mega zadowoleni i już wiemy że jeszcze tam wrócimy.
Nasza przygoda również rozpoczęła się w zeszłym roku od fish picnikowej Jelsy :-)

Ja też chciałabym tam wrócić, więc jakoś będę się starać to zrealizować. Skoro byliście w podobnym terminie, to dlaczego nie pojawiliście się na spotkaniu w Kokocie? Bo nie przypominam sobie Waszej obecności... no chyba, że coś mi umknęło... :oops:
tranquilo napisał(a):No nie może mnie zabraknąć!
Za 12dni, 22sierpnia meldujemy się na Hvarze.
Zgadnijcie gdzie konkretnie? - w Ivan Dolać
Zgadnijcie gdzie konkretnie? - w Slavince

Ciekawe czy dostaniemy ten sam apartman :mrgreen:

Z wyjątkowym zaciekawieniem będę śledził relację.
Jestem ciekaw jak dobre wino tam mają i tym podobne:)

My mieliśmy apartament 2+1 - było to lokum na samej górze, na samym środku budynku. App w miarę ok, ale trochę zagrzybiona była klima, więc jej prawie, że nie używaliśmy. Od razu Ci napiszę WEŹCIE COŚ PRZECIWKO KOMAROM!!!!!!!!!!!!! Było ich tam mnóstwo. W nocy przy otwartym oknie moje dzieci były całe "zchlane" Może jakiś specyfik do kontaktu przeciwko owadom, czy coś w ten deseń.
Jeśli chodzi o wino, to polecam Bogdanušę. Można ją kupić przy wjeździe do Ivan Dolac. W relacji będę pisać. Jak zdążę przed Twoim wyjazdem, to ok, a jeśli nie, to śmiało pisz na priv. Wyjaśnię Ci co i jak. To wino, to był nasz numer 1 na tegorocznych wakacjach...
kaeres napisał(a):Plavac Mali - i wszystko jasne.

Dla mnie akurat to było takie sobie. Ale każdy lubi to co lubi ;)
tomekkulach napisał(a):Przycupnę i ja :D
Tym bardzej,że w przyszłym roku... :roll:
Kto wie :?: 8)
:papa:

Życzę, żeby w przyszłym roku był to Hvar ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Na wyspie lawendą i winem słynącej - Hvar 2018 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone