Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KORCULA + HVAR 2018 TAK ZWYCZAJNIE :D

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 30.06.2019 19:10

Super! Do następnych wspomnień :)
Malen
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malen » 30.06.2019 19:28

Przepiękne te wasze wakacje :hearts: :smo:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 30.06.2019 20:48

gusia-s napisał(a):Super! Do następnych wspomnień :)


:wink: :papa:

Malen napisał(a):Przepiękne te wasze wakacje :hearts: :smo:


Dziękuję, było przepięknie :mrgreen: :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 30.06.2019 22:46

Dzięki za świetną relację, którą zabieram ze sobą do Cro :D
Pozdrawiam całą rodzinkę :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 01.07.2019 08:52

Habanero napisał(a):Dzięki za świetną relację, którą zabieram ze sobą do Cro :D
Pozdrawiam całą rodzinkę :papa:


Pozdrowienia i dla Was :wink: Powodzenia w odkrywaniu nieznanych miejsc na Hvarze, mam nadzieję, że w wolnej chwili podzielisz się z nami :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.07.2019 09:33

wiolek_lp napisał(a):Ponieważ nie będziemy mieć możliwości skorzystania z prysznica, to na kąpiel musimy wybrać plażę z dostępnymi prysznicami. Odpadają więc niestety jakieś dzikie plażyczki
Ja znalazłam na to sposób, uskuteczniany prawie co rok. W bagażnik butelki pet z wodą, 1 na osobę + 2 w zapasie. Woda ładnie się nagrzewa i powiem Ci, że ja w dwóch butelkach to spokojnie mogę się spłukać, nawet włosy przepłuczę :D

wiolek_lp napisał(a):W okolicach Primosten widzę pagórek z pomnikiem, postanawiamy tam wjechać, nie znałam tego miejsca, ale przypominam sobie, że już gdzieś widziałam ten pomnik przedstawiający Matkę Boską Loretańską.
Pierwszy raz o tym czytam... 8O

Co to za darmowy parking w Sibeniku?

wiolek_lp napisał(a):Bardzo czuję niedosyt Szybenika i chcę tam wrócić.
Sibenik jest super :hearts: Szkoda, żw do Katedry nie udało Wam się wejść, no al choć żółwie odwiedziliście :mrgreen:

Dzięki za relację i zobacz już za chwilę kolejne wakacje. :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.07.2019 10:01

wiolek_lp napisał(a):PODSUMOWANIE

Te wakacje były naszymi najdłuższymi w Cro… Od wyjazdu z domu do powrotu minęło 19 dni, nie powiem żebym tęskniła za domem, ale pierwszy raz nie czułam (aż tak dużego) żalu opuszczając Chorwację…


To wspaniałe uczucie, gdy nie czujesz niedosytu po wakacjach i spokojnie wracasz do domu, bo były takie w sam raz. :-)

Bardzo dziękuję za fantastyczną relację z baaardzo urokliwych zakątków Chorwacji. Czekam już na kolejną! :smo:
DoMaJuK
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) DoMaJuK » 01.07.2019 15:23

Fajnie przedstawiona relacja, tak się składa że w tym samym czasie przebywaliśmy w Cro od 21 czerwca do 8 lipca , tylko my na Hvar w zatoce Tvrdni Dolac . Bardzo jestem ciekawa na jaką robinsonadę zdecydowaliście się w tym roku, bo jestem też zwolenniczką odludzia i szczęściarą która w 2017 dwa tygodnie spędziła w Villa Marin ,mogącą raczyć się słynną zatoczką z agawami. Była to moja pierwsza wizyta na Hvarze ale tym samym miłość od pierwszego wejrzenia zwłaszcza do Stari Grad, Jelsa, Hvar ……. nawet tunel w Pitve polubiłam choć po przeczytaniu kilku relacji tutaj, pierwszego razu mega się bałam :lol: :lol: . Podczas pobytu w Tvrdni Dolac gdy Wy przemierzaliście Korculę ja raczyłam się sąsiednimi zatoczkami i zakochałam po uszy w Pokrevnik . W tym roku nie było mi dane :( wypoczywać na Hvarze tym bardziej jestem pazerna na wszystkie ciekawe relacje :).
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.07.2019 15:35

Dzięki za wspomnienia. Do nastepnego razu :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 01.07.2019 16:50

Piękny zachód słońca na pożegnanie :papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 01.07.2019 17:04

Fajnie było 8)
Sprawdź PW

:papa:
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 01.07.2019 23:27

Wiola, dzięki i pozdrowienia z Hvaru :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.07.2019 09:36

piekara114 napisał(a): Ja znalazłam na to sposób, uskuteczniany prawie co rok. W bagażnik butelki pet z wodą, 1 na osobę + 2 w zapasie. Woda ładnie się nagrzewa i powiem Ci, że ja w dwóch butelkach to spokojnie mogę się spłukać, nawet włosy przepłuczę :D


Kupiłam w zeszłym roku prysznic turystyczni i faktycznie raz na Korculi napełniliśmy go wodą, ale podczas drogi tak się przelewał, że denerwowało nas to w czasie jazdy autem :lool: Możliwe, że w tym roku przyda się w robinsonadzie :wink:

piekara114 napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):W okolicach Primosten widzę pagórek z pomnikiem, postanawiamy tam wjechać, nie znałam tego miejsca, ale przypominam sobie, że już gdzieś widziałam ten pomnik przedstawiający Matkę Boską Loretańską.
Pierwszy raz o tym czytam... 8O


To tutaj
https://www.google.pl/maps/place/Our+La ... 7633?hl=pl


piekara114 napisał(a):Co to za darmowy parking w Sibeniku?

Parkowaliśmy tutaj :

https://www.google.pl/maps/place/Szyben ... 2045?hl=pl


piekara114 napisał(a): jest super :hearts: Szkoda, żw do Katedry nie udało Wam się wejść, no al choć żółwie odwiedziliście :mrgreen:

Dzięki za relację i zobacz już za chwilę kolejne wakacje. :papa:


Też bardzo żałuję, ale wtedy nikt o tym nie myślał chcieliśmy tylko jeść :| Ale na pewno tam wrócę :lol:
Dzięki za obecność :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.07.2019 09:37

Mikromir napisał(a):To wspaniałe uczucie, gdy nie czujesz niedosytu po wakacjach i spokojnie wracasz do domu, bo były takie w sam raz. :-)

Bardzo dziękuję za fantastyczną relację z baaardzo urokliwych zakątków Chorwacji. Czekam już na kolejną! :smo:


Ja też dziękuję za Twoją obecność :wink: A Ciebie gdzie w tym roku niesie ? :mrgreen:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.07.2019 09:42

DoMaJuK napisał(a):Fajnie przedstawiona relacja, tak się składa że w tym samym czasie przebywaliśmy w Cro od 21 czerwca do 8 lipca , tylko my na Hvar w zatoce Tvrdni Dolac . Bardzo jestem ciekawa na jaką robinsonadę zdecydowaliście się w tym roku, bo jestem też zwolenniczką odludzia i szczęściarą która w 2017 dwa tygodnie spędziła w Villa Marin ,mogącą raczyć się słynną zatoczką z agawami. Była to moja pierwsza wizyta na Hvarze ale tym samym miłość od pierwszego wejrzenia zwłaszcza do Stari Grad, Jelsa, Hvar ……. nawet tunel w Pitve polubiłam choć po przeczytaniu kilku relacji tutaj, pierwszego razu mega się bałam :lol: :lol: . Podczas pobytu w Tvrdni Dolac gdy Wy przemierzaliście Korculę ja raczyłam się sąsiednimi zatoczkami i zakochałam po uszy w Pokrevnik . W tym roku nie było mi dane :( wypoczywać na Hvarze tym bardziej jestem pazerna na wszystkie ciekawe relacje :).


W tym roku będziemy zatokę dalej za Tvrdni Dolac :mrgreen: czyli w Uvali Rapak :mrgreen:

https://www.visit-hvar.com/apartments-hanna/11330

Te okolice są już nam znane, nasza przygoda z Cro zaczęła się w przepięknej Veprinovej :hearts: Dlatego cieszę się tym bardziej, że tam wracamy :wink:

:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
KORCULA + HVAR 2018 TAK ZWYCZAJNIE :D - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone