Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

VIR - sierpień 2018 - Michał

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.09.2018 18:01

majkik75 napisał(a):Ale faktycznie obecnie te miejsca zwiedzane w Cro miały moim zdaniem bardzo restrykcyjne obostrzenia co do ubioru.
W 2000 r. jak byłam pierwszy raz w Sibeniku, też musieliśmy być odpowiednio ubrani i mimo zorganizowanej grupy, nie wszystkich wpuścili do środka...

beatabm napisał(a):Co do cen lodów - najdroższe były chyba w Jelsie - 12 kun za gałkę, najtańsz o dziwo w Vodicach - 6 kun za ogromną kuglę 8O 8O 8O
Rok temu w Jelsie były tańsze... najdroższe to nadłam w Dubrowniku w 2014 r. - 15kn. - ale były tego warte....

Co do samej wyspy.... Czekałam co pokażesz na wyspie i jak to się będzie miało do mojej opinii o Virze (pół dnia tam byłam) i szczerze to dla mnie to miejsce jest nudne i nieciekawe... Oprócz klifów i rozsądnej odległości do pozwiedzania Sibenika, Zadaru czy Ninu, to nie widzę w tej wyspie nic ciekawego... ani miasteczek, ani uliczek, ani spektakularnej przyrody czy zachwycających plaż...
Fajne, że wakacje Wam się udały, bo to najważniejsze... :papa:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 09.09.2018 18:34

Czytałam od początku.Już kilka razy chyba chciałam coś napisać w końcu nie napisałam :oops: :oops: :oops: a tu już koniec.
Bardzo mi się podobały malowane kamyki. I miejsca,które odwiedzaliście, bo niektóre też odwiedziłam. :D A najtańsze lody widziałam i kupowałam w mieście Pag - 8 kun.
:papa:
majkik75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.09.2018 19:51

beatabm napisał(a):Tylko mam pytanie - dlaczego już koniec????? Takie śliczne zdjecia i już?????
Zdecydowanie mi sie to nie podoba :roll: :oops:

Dziękuję :)
No niestety, codziennych zdjęć jak było na plaży nie będzie :lol: :wink:

pozdrawiam, Michał
majkik75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.09.2018 19:58

piekara114 napisał(a):Co do samej wyspy.... Czekałam co pokażesz na wyspie i jak to się będzie miało do mojej opinii o Virze (pół dnia tam byłam) i szczerze to dla mnie to miejsce jest nudne i nieciekawe... Oprócz klifów i rozsądnej odległości do pozwiedzania Sibenika, Zadaru czy Ninu, to nie widzę w tej wyspie nic ciekawego... ani miasteczek, ani uliczek, ani spektakularnej przyrody czy zachwycających plaż...
Fajne, że wakacje Wam się udały, bo to najważniejsze... :papa:

Ależ ja to wiem :)
Wszystko zależy co i czego oczekujesz od danego miejsca. Jeśli oczekujesz niezbyt dalekiej drogi, może nie spektakularnych plaż, ale po prostu normalnej plaży, na której się spokojnie da rozłożyć i będzie w miarę luz, spokojnego zejścia do wody dla dzieci, czystej i ciepłej wody, bliskości do morza i rozsądnych cen apartamentów, to ok.
Ja to doskonale rozumiem, dla jednych będzie to nic, dla innych w porządku. Dlatego jak Cro długie i szerokie są tysiące miejsc i każdy wybiera co mu w danej chwili pasuje :smo:
Tak, wakacje się udały i to bardzo :) :papa:

pozdrawiam, Michał
majkik75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.09.2018 19:59

pomorzanka zachodnia napisał(a):Czytałam od początku.Już kilka razy chyba chciałam coś napisać w końcu nie napisałam :oops: :oops: :oops: a tu już koniec.
Bardzo mi się podobały malowane kamyki. I miejsca,które odwiedzaliście, bo niektóre też odwiedziłam. :D A najtańsze lody widziałam i kupowałam w mieście Pag - 8 kun.
:papa:

To trzeba kolejnym razem szybciej, nikt tu nie gryzie ;)

pozdrawiam, Michał
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.09.2018 20:37

Dzięki za Vir, piękne zdjęcia z Zadaru i Szybenika (masz talent :idea: )
Cieszę się, że mogłem poznać tę wyspę dzięki Twojej relacji.
Pozdrawiam, Konrad.
Bartek81
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 09.09.2018 20:52

Dzieki za relacje...pokazałeś kontrowersyjny Vir z ciekawej strony...fajna relacja
majkik75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.09.2018 20:56

Habanero napisał(a):Dzięki za Vir, piękne zdjęcia z Zadaru i Szybenika (masz talent :idea: )
Cieszę się, że mogłem poznać tę wyspę dzięki Twojej relacji.
Pozdrawiam, Konrad.

Dziękuję za miłe słowa :oops:
Czytam dalej co tam u Ciebie :)

pozdrawiam, Michał
majkik75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.09.2018 20:56

Bartek81 napisał(a):Dzieki za relacje...pokazałeś kontrowersyjny Vir z ciekawej strony...fajna relacja

Uff ... :oops: :papa:

pozdrawiam, Michał
pancezary
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 27.10.2018 20:53

Relacja super, fajnie opstrykałeś Zadar, błędem było odpuszczenie go w tym roku i chyba muszę tam koniecznie wrócić. Co do samego Viru to chyba przekonam się w przyszłym roku bo mam tam wstępnie zarezerwowany apartament. Zastanawiam się, czy nie warto byłoby założyć nowy temat o miejscach jak to mówisz "bez suwerena", oczywiście nikogo nie obrażając:)
majkik75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 29.10.2018 19:55

pancezary napisał(a):Relacja super, fajnie opstrykałeś Zadar, błędem było odpuszczenie go w tym roku i chyba muszę tam koniecznie wrócić. Co do samego Viru to chyba przekonam się w przyszłym roku bo mam tam wstępnie zarezerwowany apartament. Zastanawiam się, czy nie warto byłoby założyć nowy temat o miejscach jak to mówisz "bez suwerena", oczywiście nikogo nie obrażając:)

Dzięki, jeszcze ktoś tu zagląda :wink:
No, ja myślę, że warto, a przecież zawsze można wsiąść w samochód i sobie gdzieś skoczyć :D
Co do suwerena temat śliski, ale jak się czyta relacje, to widać gdzie głównie suweren jedzie :lol:

pozdrawiam, Michał
pancezary
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 01.12.2018 22:18

O tyle śliski, że jak się wpisze nazwę miejscowości to zanim się tam dojedzie, to "suweren" już tam będzie :D :D :D
Koniu1984
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koniu1984 » 20.01.2019 12:02

Witam wszystkich.
Nie wiem gdzie mógłbym wkleić to pytanie...
Chodzi mi o kontakt jeśli ktoś był lub zna informację odnośnie apartamentu pod adresem:
Chorwacja wyspa VIR Prezida XVI-18.
Jest to apartament do któregoż to właściciela miałem kontakt w telefonie ale uległ awarii i wszystko straciłem.
Jeśli ktokolwiek zna lub może mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuję.
majkik75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 20.01.2019 21:47

Nie ma problemu, że tu napisałeś, ale ja nie pomogę :(
A jakby zadzwonić / napisać grzecznościowo do kogoś w najbliższej okolicy i spytać, moze ma namiary ... ?

pozdrawiam, Michał
Koniu1984
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koniu1984 » 20.01.2019 23:29

Próbowałem już w dwa najbliższe miejsca i otrzymałem tylko od nich ofertę z informacją że nie mają możliwości i na tym się skończyło dlatego tutaj szukam pomocy gdyż mieliśmy w planie tam jechać w tym roku i wszystko diabli wzięli bo ten pan nigdzie się nie ogłasza a w sezonie ma pełne obłożenie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

VIR - sierpień 2018 - Michał - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019