Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

VIR - sierpień 2018 - Michał

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.09.2018 18:01

majkik75 napisał(a):Ale faktycznie obecnie te miejsca zwiedzane w Cro miały moim zdaniem bardzo restrykcyjne obostrzenia co do ubioru.
W 2000 r. jak byłam pierwszy raz w Sibeniku, też musieliśmy być odpowiednio ubrani i mimo zorganizowanej grupy, nie wszystkich wpuścili do środka...

beatabm napisał(a):Co do cen lodów - najdroższe były chyba w Jelsie - 12 kun za gałkę, najtańsz o dziwo w Vodicach - 6 kun za ogromną kuglę 8O 8O 8O
Rok temu w Jelsie były tańsze... najdroższe to nadłam w Dubrowniku w 2014 r. - 15kn. - ale były tego warte....


Co do samej wyspy.... Czekałam co pokażesz na wyspie i jak to się będzie miało do mojej opinii o Virze (pół dnia tam byłam) i szczerze to dla mnie to miejsce jest nudne i nieciekawe... Oprócz klifów i rozsądnej odległości do pozwiedzania Sibenika, Zadaru czy Ninu, to nie widzę w tej wyspie nic ciekawego... ani miasteczek, ani uliczek, ani spektakularnej przyrody czy zachwycających plaż...
Fajne, że wakacje Wam się udały, bo to najważniejsze... :papa:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 09.09.2018 18:34

Czytałam od początku.Już kilka razy chyba chciałam coś napisać w końcu nie napisałam :oops: :oops: :oops: a tu już koniec.
Bardzo mi się podobały malowane kamyki. I miejsca,które odwiedzaliście, bo niektóre też odwiedziłam. :D A najtańsze lody widziałam i kupowałam w mieście Pag - 8 kun.
:papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.09.2018 19:51

beatabm napisał(a):Tylko mam pytanie - dlaczego już koniec????? Takie śliczne zdjecia i już?????
Zdecydowanie mi sie to nie podoba :roll: :oops:


Dziękuję :)
No niestety, codziennych zdjęć jak było na plaży nie będzie :lol: :wink:

pozdrawiam, Michał
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.09.2018 19:58

piekara114 napisał(a):Co do samej wyspy.... Czekałam co pokażesz na wyspie i jak to się będzie miało do mojej opinii o Virze (pół dnia tam byłam) i szczerze to dla mnie to miejsce jest nudne i nieciekawe... Oprócz klifów i rozsądnej odległości do pozwiedzania Sibenika, Zadaru czy Ninu, to nie widzę w tej wyspie nic ciekawego... ani miasteczek, ani uliczek, ani spektakularnej przyrody czy zachwycających plaż...
Fajne, że wakacje Wam się udały, bo to najważniejsze... :papa:


Ależ ja to wiem :)
Wszystko zależy co i czego oczekujesz od danego miejsca. Jeśli oczekujesz niezbyt dalekiej drogi, może nie spektakularnych plaż, ale po prostu normalnej plaży, na której się spokojnie da rozłożyć i będzie w miarę luz, spokojnego zejścia do wody dla dzieci, czystej i ciepłej wody, bliskości do morza i rozsądnych cen apartamentów, to ok.
Ja to doskonale rozumiem, dla jednych będzie to nic, dla innych w porządku. Dlatego jak Cro długie i szerokie są tysiące miejsc i każdy wybiera co mu w danej chwili pasuje :smo:
Tak, wakacje się udały i to bardzo :) :papa:

pozdrawiam, Michał
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.09.2018 19:59

pomorzanka zachodnia napisał(a):Czytałam od początku.Już kilka razy chyba chciałam coś napisać w końcu nie napisałam :oops: :oops: :oops: a tu już koniec.
Bardzo mi się podobały malowane kamyki. I miejsca,które odwiedzaliście, bo niektóre też odwiedziłam. :D A najtańsze lody widziałam i kupowałam w mieście Pag - 8 kun.
:papa:


To trzeba kolejnym razem szybciej, nikt tu nie gryzie ;)

pozdrawiam, Michał
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.09.2018 20:37

Dzięki za Vir, piękne zdjęcia z Zadaru i Szybenika (masz talent :idea: )
Cieszę się, że mogłem poznać tę wyspę dzięki Twojej relacji.
Pozdrawiam, Konrad.
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 09.09.2018 20:52

Dzieki za relacje...pokazałeś kontrowersyjny Vir z ciekawej strony...fajna relacja
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.09.2018 20:56

Habanero napisał(a):Dzięki za Vir, piękne zdjęcia z Zadaru i Szybenika (masz talent :idea: )
Cieszę się, że mogłem poznać tę wyspę dzięki Twojej relacji.
Pozdrawiam, Konrad.


Dziękuję za miłe słowa :oops:
Czytam dalej co tam u Ciebie :)

pozdrawiam, Michał
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.09.2018 20:56

Bartek81 napisał(a):Dzieki za relacje...pokazałeś kontrowersyjny Vir z ciekawej strony...fajna relacja


Uff ... :oops: :papa:

pozdrawiam, Michał
pancezary
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 20.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 27.10.2018 20:53

Relacja super, fajnie opstrykałeś Zadar, błędem było odpuszczenie go w tym roku i chyba muszę tam koniecznie wrócić. Co do samego Viru to chyba przekonam się w przyszłym roku bo mam tam wstępnie zarezerwowany apartament. Zastanawiam się, czy nie warto byłoby założyć nowy temat o miejscach jak to mówisz "bez suwerena", oczywiście nikogo nie obrażając:)
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 29.10.2018 19:55

pancezary napisał(a):Relacja super, fajnie opstrykałeś Zadar, błędem było odpuszczenie go w tym roku i chyba muszę tam koniecznie wrócić. Co do samego Viru to chyba przekonam się w przyszłym roku bo mam tam wstępnie zarezerwowany apartament. Zastanawiam się, czy nie warto byłoby założyć nowy temat o miejscach jak to mówisz "bez suwerena", oczywiście nikogo nie obrażając:)


Dzięki, jeszcze ktoś tu zagląda :wink:
No, ja myślę, że warto, a przecież zawsze można wsiąść w samochód i sobie gdzieś skoczyć :D
Co do suwerena temat śliski, ale jak się czyta relacje, to widać gdzie głównie suweren jedzie :lol:

pozdrawiam, Michał
pancezary
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 20.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 01.12.2018 22:18

O tyle śliski, że jak się wpisze nazwę miejscowości to zanim się tam dojedzie, to "suweren" już tam będzie :D :D :D
Koniu1984
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koniu1984 » 20.01.2019 12:02

Witam wszystkich.
Nie wiem gdzie mógłbym wkleić to pytanie...
Chodzi mi o kontakt jeśli ktoś był lub zna informację odnośnie apartamentu pod adresem:
Chorwacja wyspa VIR Prezida XVI-18.
Jest to apartament do któregoż to właściciela miałem kontakt w telefonie ale uległ awarii i wszystko straciłem.
Jeśli ktokolwiek zna lub może mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuję.
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 20.01.2019 21:47

Nie ma problemu, że tu napisałeś, ale ja nie pomogę :(
A jakby zadzwonić / napisać grzecznościowo do kogoś w najbliższej okolicy i spytać, moze ma namiary ... ?

pozdrawiam, Michał
Koniu1984
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koniu1984 » 20.01.2019 23:29

Próbowałem już w dwa najbliższe miejsca i otrzymałem tylko od nich ofertę z informacją że nie mają możliwości i na tym się skończyło dlatego tutaj szukam pomocy gdyż mieliśmy w planie tam jechać w tym roku i wszystko diabli wzięli bo ten pan nigdzie się nie ogłasza a w sezonie ma pełne obłożenie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
VIR - sierpień 2018 - Michał - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone