Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Z księżyca na południe - wakacje 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.03.2020 10:50

Kotor i Czarnogóra są dla mnie marzeniem, które mam nadzieję spełni się za rok.
W Kotorze pięknie na Twoich zdjęciach, ale ta plaża masakra... Nie dość, że piach, to jeszcze tyle ludu... Mam zamiar w tym roku w Chorwacji zobaczyć lagunę w Nin, ale mam nadzieję, że nie będzi w lipcu tak zaludniona...
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 05.03.2020 10:54

Ale masakra ta plaża 8O 8O 8O Podziwiam że wytrzymaliście na niej nawet chwilę 8O :smo:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.03.2020 12:41

mchrob napisał(a):Jedziemy na plażę Plavi Horizonti

Ło matko. Trzeba było na Mogren.
Przynajmniej piękne okoliczności przyrody.
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 26.03.2020 22:37

Dużo w jedne wakacje zobaczyliście 8) -bardzo intensywny wypoczynek... :wink:
Pewnie coś pod 4000 km. uzbierałeś.
mchrob
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 26.03.2020 23:36

CROberto napisał(a):Dużo w jedne wakacje zobaczyliście 8) -bardzo intensywny wypoczynek... :wink:
Pewnie coś pod 4000 km. uzbierałeś.

No coś koło tego było.
Muszę kolejny odcinek wyskrobać bo mi już głupio, że znowu mam przerwę w relacji ale ten wirus mnie zupełnie wybił z rytmu.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Z księżyca na południe - wakacje 2018 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019