Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Na wyspie lawendą i winem słynącej - Hvar 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m@rek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 28.04.2019 18:16

slawek&gosia napisał(a):...spotkanie Forumowiczów :mrgreen: (mam nadzieję kiedyś w takim uczestniczyć)...
Nasz Hvar juz za 2 m-ce :oczko_usmiech: ...

z tego co się orientuję to za 2 m-ce będzie nas tam kilku :)
pozdrawiam
m@rek
ZytaS
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 28.04.2019 18:21

slawek&gosia napisał(a):Hej hej Agata :)

Właśnie skończyłam czytać Twoją relację (lepiej późno niż wcale :oops: ) bardzo mi sie podobała. Samotne spacery, wspólnie wspinaczki, zachody i wschody słońca, plaże, spotkanie Forumowiczów :mrgreen: (mam nadzieję kiedyś w takim uczestniczyć) fajne macie dzieciaki ❤ jakbym swoje widziała 9 lat temu :smo:
Nasz Hvar juz za 2 m-ce :oczko_usmiech: pozdrawiam Cie i życzę Wam udanych wakacji na MR :papa:

A gdzie będziecie stacjonować na Hvarze?
slawek&gosia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 28.04.2019 19:02

ZytaS napisał(a):

Właśnie skończyłam czytać Twoją relację (lepiej późno niż wcale :oops: ) bardzo mi sie podobała. Samotne spacery, wspólnie wspinaczki, zachody i wschody słońca, plaże, spotkanie Forumowiczów :mrgreen: (mam nadzieję kiedyś w takim uczestniczyć) fajne macie dzieciaki ❤ jakbym swoje widziała 9 lat temu :smo:
Nasz Hvar juz za 2 m-ce :oczko_usmiech: pozdrawiam Cie i życzę Wam udanych wakacji na MR :papa:

Jelsa ❤
slawek&gosia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 28.04.2019 19:03

m@rek napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):...spotkanie Forumowiczów :mrgreen: (mam nadzieję kiedyś w takim uczestniczyć)...
Nasz Hvar juz za 2 m-ce :oczko_usmiech: ...

z tego co się orientuję to za 2 m-ce będzie nas tam kilku :)
pozdrawiam
m@rek

Czy juz się gdzieś na forum umawiacie? :)
m@rek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 28.04.2019 20:45

slawek&gosia napisał(a):...
Czy juz się gdzieś na forum umawiacie? :)

nie, brak ubiegłorocznej organizatorki :(

Ps. zdradzę Ci ze w ID znajdziesz kilku forumowiczów więc przy odrobinie szczęścia, spotkanie samo się zorganizuje :wink:
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 29.04.2019 12:58

m@rek napisał(a):nie, brak ubiegłorocznej organizatorki :(

Ps. zdradzę Ci ze w ID znajdziesz kilku forumowiczów więc przy odrobinie szczęścia, spotkanie samo się zorganizuje :wink:

Wierzę w Was! :mrgreen:
I później czekamy na zdjęcia. ;)
slawek&gosia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 29.04.2019 13:15

Roxi napisał(a):
m@rek napisał(a):nie, brak ubiegłorocznej organizatorki :(

Wierzę w Was! :mrgreen:
I później czekamy na zdjęcia. ;)

My będziemy od 23 do 30 czerwca, ale 30 rano jedziemy juz do Mostaru i potem do Omisa na kilka dni. Muszę spojrzeć w kalendarz wyjazdowy ;)

Pozdrawiam :papa:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 29.04.2019 15:14

Nie wszyscy są wpisani w kalendarz :mrgreen:
A ja Ci Marek zdradzę że nie o wszystkich wiesz co będą w ID :mrgreen: :papa:
m@rek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 29.04.2019 15:39

lotnikwsk napisał(a):Nie wszyscy są wpisani w kalendarz :mrgreen:
A ja Ci Marek zdradzę że nie o wszystkich wiesz co będą w ID :mrgreen: :papa:

ja się jeszcze nie wpisałem do kalendarza ... ale o sobie to raczej wiem :roll:
wiem również o co najmniej jednym forumowiczu którego w kalendarzu nie znajdziemy :)
... kto jeszcze :?: pisz na priv :wink: :papa:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 29.04.2019 15:55

Nie będę zdradzał to będzie niespodzianka :D
A może to ten sam co Ty wiesz :roll: :mrgreen:
Pozdrawiam
m@rek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 29.04.2019 19:02

spoko Krzysiek, ważne że się spotkamy :D :papa:
corrina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 30.04.2019 12:49

slawek&gosia napisał(a):
ZytaS napisał(a):

Jelsa ❤

A gdzie dokładnie ? i w jakim terminie (przepraszam, jeśli to było już wcześniej, zajrzałam do wątku od końca ;) :oops: )

----------EDIT ----------
już znalazłam, że w czerwcu, a miejscówka gdzie ?
My dopiero w połowie sierpnia...
Igłą pinii
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 30.04.2019 14:14

Agatko, notoryczny brak czasu sprawił, że dopiero dziś doczytałam Twoją relację i podsumowanie. Jak zwykle z przyjemnością czytam Wasze przygody, a to z racji dzieci w zbliżonym wieku. Problemy i radości mamy na wyjazdach podobne :)
Co do zakończenia:
agata26061 napisał(a): Do tej pory stacjonując cały czas na lądzie, to Makarska Riviera była moim miejscem westchnień… Piękna, majestatyczna, to nic że przereklamowana, ale teraz jedziemy na przełomie czerwca i lipca… Mamy apartament przy samej wodzie nieco na uboczu Tučepi, więc myślę, że nie będzie najgorzej.

Pod tym względem zgadzam się z Tobą w 100%. Moje serce też najmocniej bije właśnie na Riwierze. To tam ogarnia mnie ogromne wzruszenie i radość, że znów jestem, nawet jeśli tylko przejazdem. To uczucie jest tak silne, że nie raz ocierałam łezki, że znów widzę moje ukochane miejsca.
Z ogromną radością będę śledziła Wasze perypetie, a kto wie czy gdzieś tam wśród palm, pinii i morskich brzegów się nie spotkamy...? :hut: :papa:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.05.2019 09:03

Cieszę się, że Ci się podobało. Ja też ostatnio narzekam na brak czasu, więc rozumiem wszystkich, którzy też na to ubolewają ;)
Spotkanie cromaniaków było bardzo przyjemne, więc polecam Wam zorganizować kolejne ;)
slawek&gosia napisał(a):My będziemy od 23 do 30 czerwca, ale 30 rano jedziemy juz do Mostaru i potem do Omisa na kilka dni. Muszę spojrzeć w kalendarz wyjazdowy ;)
Pozdrawiam :papa:

Jeśli po 30 czerwca będziecie w Omisu, to my do 5 lipca w Tucepi będziemy, więc jeśli będziecie mieć ochotę to możemy się spotkać gdzieś w okolicy na jakieś piwko ;) Może będzie nas tam więcej w okolicy, to zawsze coś można zorganizować ;)
Igłą pinii napisał(a):Agatko, notoryczny brak czasu sprawił, że dopiero dziś doczytałam Twoją relację i podsumowanie. Jak zwykle z przyjemnością czytam Wasze przygody, a to z racji dzieci w zbliżonym wieku. Problemy i radości mamy na wyjazdach podobne :)

Ja również ostatnio nie mam na nic czasu, więc rozumiem Cię doskonale ;) Kolejny wyjazd już niedługo, więc planowanie i zbieranie wszystkich "niezbędnych" rzeczy idzie już u mnie pełną parą, a w szczególności znów mamy problem z autem... W zeszłym roku kupiliśmy co prawda i jest ono nadal, ale w lutym niestety spowodowałam wypadek i dość porządnie auto zostało zniszczone. Naprawiamy je i mamy nadzieję, że zdążymy przed 25 czerwca, ale nie jest to do końca pewne :cry: Będziemy kombinować jeśli się nie uda...
Igłą pinii napisał(a):Co do zakończenia:
agata26061 napisał(a): Do tej pory stacjonując cały czas na lądzie, to Makarska Riviera była moim miejscem westchnień… Piękna, majestatyczna, to nic że przereklamowana, ale teraz jedziemy na przełomie czerwca i lipca… Mamy apartament przy samej wodzie nieco na uboczu Tučepi, więc myślę, że nie będzie najgorzej.

Pod tym względem zgadzam się z Tobą w 100%. Moje serce też najmocniej bije właśnie na Riwierze. To tam ogarnia mnie ogromne wzruszenie i radość, że znów jestem, nawet jeśli tylko przejazdem. To uczucie jest tak silne, że nie raz ocierałam łezki, że znów widzę moje ukochane miejsca.
Z ogromną radością będę śledziła Wasze perypetie, a kto wie czy gdzieś tam wśród palm, pinii i morskich brzegów się nie spotkamy...? :hut: :papa:

Byłoby bardzo miło się spotkać ;) Z Cromaniakami zawsze bardzo chętnie wymienimy spostrzeżenia ;)
slawek&gosia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 15.05.2019 23:12

[quote="agata26061"]

Jeśli po 30 czerwca będziecie w Omisu, to my do 5 lipca w Tucepi będziemy, więc jeśli będziecie mieć ochotę to możemy się spotkać gdzieś w okolicy na jakieś piwko ;) Może będzie nas tam więcej w okolicy, to zawsze coś można zorganizować ;)

Agata może się uda :mrgreen: wyślesz mi ma pw swój nr?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Na wyspie lawendą i winem słynącej - Hvar 2018 - strona 36
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019