Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na wyspie lawendą i winem słynącej - Hvar 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 24.08.2018 15:17

agata26061 napisał(a):Wiesz, że ja też o tym zaczęłam myśleć. Tyle planów mam na przyszły rok, że ciężko będzie się zdecydować. Między innymi właśnie znów biorę Hvar pod uwagę.
I tutaj mam do Ciebie pytanko przy okazji. Czy dobrze pamiętam, że spacerowaliście z Jelsy do Vrboski ulicą Vitarnja? Bo tak z ciekawości zaczęłam przeglądać apartmany i jeden fajny przypadł mi do gustu na tej ulicy. Niby jest pod domem mały pasek żwiru 2x2 metry gdzie dzieciaki mogłyby wejść do wody, ale zastanawia mnie czy są tam gdzieś na tej ulicy jakieś inne plaże, gdyby akurat ten mały żwirek był zajęty? I czy rzadko w tym odcinku takie występują, czy bez problemu w zasięgu kilkuminutowego spaceru na jakąś natrafimy?


Dobrze pamiętasz, że miałam zamiar :D I kolejny raz nic z tego nie wyszło... Brakło 1 wieczora, a inne miejsca były ważniejsze :)
Pokaż co za app ?
Ja raz doszłam tylko w okolice Fontana Resort, na plażę- podest, kawałek dalej były skałki. Tam gdzie jest ludzik na mapie. Tragedia i masakra, najgorsza "plaża" na Hvarze :wink: Ale dalej się niestety nie zapuściłam.
Wracaliśmy z tego miejsca już w wzdłóż morza, strasznie daleko to się wydaje, w obie strony po 20 minut z/do mojego app.

1.jpg
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15711
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.08.2018 15:27

Wiolek, Byłaś w app. Belić?

wiolek_lp napisał(a):Ja raz doszłam tylko w okolice Fontana Resort, na plażę- podest, kawałek dalej były skałki. Tam gdzie jest ludzik na mapie.

A ja na tych płytach 2 razy się opalałam, i powiem Wam, że tam było najwięcej ryb, jeżowców i innych na całym Hvarze...pływałałam wręcz w środku ławic - aż byłam zdziwiona 8O , że w takim miejscu, bardzo blisko portu może być tyle ryb (rozgwiazdy też były) i kolorowych ukwiałów...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.08.2018 17:55

Agata, mam przehechaną tą trasę rowerkiem do samej Vrboski, pogrzebie w fotkach moze coś dopasuje do miejsca. Na pewno 2 plażyczki były, malutkie, reszta cała długość skałki ewentualnie betonowe podesty.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15711
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.08.2018 20:04

Plażyczka jedna była na pewno, bo byliśmy tam na spacerze... Zmobilizujesz mnie do skończenia mojej relacji, bo to następnego dnia było... Wytrzymasz do końca weekendu? Bo mam te zdjęcia jeszcze nie pozmniejszane... Jak chcesz szybciej to daj na priv maila to Ci wyślę...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.08.2018 20:20

m@rek napisał(a):
agata26061 napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):Jak nie znajdę nic, co mnie bardzo oczaruję, to wracam 3 raz na Hvar :wink:
Wiesz, że ja też o tym zaczęłam myśleć

kolejny zlot :?: :)

Ja bardzo chętnie :D Jeśli wylądujemy w przyszłym roku na Hvarze, to pewnie też w końcówce czerwca/początku lipca, więc jeśli nie uda się zgarnąć takiej ekipy jak w tym roku, to z chęcią do Ivan Dolac wpadniemy na piwko :D Bo raczej jako miejsce na nocleg wybierzemy coś po północnej stronie wyspy, żeby mieć łatwiejszy dostęp do tamtejszych zatok.
wiolek_lp napisał(a):Dobrze pamiętasz, że miałam zamiar :D I kolejny raz nic z tego nie wyszło... Brakło 1 wieczora, a inne miejsca były ważniejsze :)
Pokaż co za app ?

To ten: https://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/jelsa/apartamenty--kir/14946 Odpowiedzi jeszcze nie dostałam, być może jest za wcześnie, ale jeśli potwierdzą to dobrze by było wiedzieć, czy mi lokalizacja spasuje. Może nie jest to najpiękniejszy z apartmanów, ale lokalizacja wydaje mi się fajna.

gusia-s napisał(a):Agata, mam przehechaną tą trasę rowerkiem do samej Vrboski, pogrzebie w fotkach moze coś dopasuje do miejsca. Na pewno 2 plażyczki były, malutkie, reszta cała długość skałki ewentualnie betonowe podesty.

No, właśnie najbardziej się tych skał i podestów boję, bo z dzieciakami ciężko wskakiwać do wody prosto w głębokość, a o skałach to nawet nie piszę, bo tam już w ogóle mało bezpiecznie z maluchami.
piekara114 napisał(a):Plażyczka jedna była na pewno, bo byliśmy tam na spacerze... Zmobilizujesz mnie do skończenia mojej relacji, bo to następnego dnia było... Wytrzymasz do końca weekendu? Bo mam te zdjęcia jeszcze nie pozmniejszane... Jak chcesz szybciej to daj na priv maila to Ci wyślę...

Właśnie sobie zerknęłam do Twojej relacji i poczekam do końca weekendu, więc na spokojnie sobie odcinek przygotuj :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15711
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.08.2018 20:42

Agata popatrzyłam na Twój link i jesli app, jest poprawnie zaznaczony na mapie to to zatoczka wcinająca się (poniżej app.) i jakby ścięta na prosto to zatoczka z kamykami, do której ja spacerkiem dotarłam. Są tam niestety hotelowe leżaki... do centrum dojdziesz spacerkiem w 15 min promenadą nad samym morze... Do końca weekendu na pewno opiszę to miejsce, a jak nie to mnie ochrzań... :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.08.2018 20:57

piekara114 napisał(a):Agata popatrzyłam na Twój link i jesli app, jest poprawnie zaznaczony na mapie to to zatoczka wcinająca się (poniżej app.) i jakby ścięta na prosto to zatoczka z kamykami, do której ja spacerkiem dotarłam. Są tam niestety hotelowe leżaki... do centrum dojdziesz spacerkiem w 15 min promenadą nad samym morze... Do końca weekendu na pewno opiszę to miejsce, a jak nie to mnie ochrzań... :papa:

Czekam w takim razie na Twój opis. Lokalizacja wydaje mi się być ok i w ogóle zaciekawiła mnie ta mała plażyczka pod apartmanem. Może być na niej dość ciekawie i spokojnie, żeby na szybko poplażować
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6552
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.08.2018 21:11

piekara114 napisał(a):Agata popatrzyłam na Twój link i jesli app, jest poprawnie zaznaczony na mapie to to zatoczka wcinająca się (poniżej app.) i jakby ścięta na prosto to zatoczka z kamykami, do której ja spacerkiem dotarłam. Są tam niestety hotelowe leżaki... do centrum dojdziesz spacerkiem w 15 min promenadą nad samym morze... Do końca weekendu na pewno opiszę to miejsce, a jak nie to mnie ochrzań... :papa:

Czekam również na Twój opis .
Podoba mi się ta lokalizacja i myślę o niej bardzo intensywnie 8)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.08.2018 21:25

Habanero napisał(a):
piekara114 napisał(a):Agata popatrzyłam na Twój link i jesli app, jest poprawnie zaznaczony na mapie to to zatoczka wcinająca się (poniżej app.) i jakby ścięta na prosto to zatoczka z kamykami, do której ja spacerkiem dotarłam. Są tam niestety hotelowe leżaki... do centrum dojdziesz spacerkiem w 15 min promenadą nad samym morze... Do końca weekendu na pewno opiszę to miejsce, a jak nie to mnie ochrzań... :papa:

Czekam również na Twój opis .
Podoba mi się ta lokalizacja i myślę o niej bardzo intensywnie 8)

Konrad, tylko mi apartmanu nie "podłap" ;) :oczko_usmiech:
Ale jest ich kilka, więc myślę, że wystarczy dla mojej rodziny i dla Twojej, a i pewnie każde z nas w innym terminie... ;) Daj znać, jakby Ci odpisali, lub jakbyś rezerwował ;)
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6552
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.08.2018 21:43

agata26061 napisał(a):
Habanero napisał(a):
piekara114 napisał(a):Agata popatrzyłam na Twój link i jesli app, jest poprawnie zaznaczony na mapie to to zatoczka wcinająca się (poniżej app.) i jakby ścięta na prosto to zatoczka z kamykami, do której ja spacerkiem dotarłam. Są tam niestety hotelowe leżaki... do centrum dojdziesz spacerkiem w 15 min promenadą nad samym morze... Do końca weekendu na pewno opiszę to miejsce, a jak nie to mnie ochrzań... :papa:

Czekam również na Twój opis .
Podoba mi się ta lokalizacja i myślę o niej bardzo intensywnie 8)

Konrad, tylko mi apartmanu nie "podłap" ;) :oczko_usmiech:
Ale jest ich kilka, więc myślę, że wystarczy dla mojej rodziny i dla Twojej, a i pewnie każde z nas w innym terminie... ;) Daj znać, jakby Ci odpisali, lub jakbyś rezerwował ;)

Nie będę taki... na razie pierwsza faza poszukiwań i będzie musiał przejść ostrą selekcję :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 24.08.2018 21:50

piekara114 napisał(a):Wiolek, Byłaś w app. Belić?

A ja na tych płytach 2 razy się opalałam, i powiem Wam, że tam było najwięcej ryb, jeżowców i innych na całym Hvarze...pływałałam wręcz w środku ławic - aż byłam zdziwiona 8O , że w takim miejscu, bardzo blisko portu może być tyle ryb (rozgwiazdy też były) i kolorowych ukwiałów...


Byłam u Nikola Belic ;) Na zakwaterowaniewchorwacji są app Belic i Nikola Belic :) To ten sam dom, apartamenty jak patrzyłam mają ten sam metraż, myślę, że z Nikolą wynajmuje brat lub siostra i każde ma po pół domu :wink:

Nie wiem jak pod wodą, bo ja nie snurkuje, woda faktycznie kolor miała piękny, ale nic po za tym. Tłumy ludzi, śliskie schody,, na których ja mało zęby nie wybiłam, młody zadowolony bo mógł skakać z podestu, przez to też nie poszliśmy dalej szukać czegoś lepszego.
Ale to plażowanie było "wymuszone" niedyspozycją męża :twisted: dla mnie najgorsze na Hvarze :?

Agata a wiesz już jaką cene sobie wołają ?
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.08.2018 22:10

wiolek_lp napisał(a):
Agata a wiesz już jaką cene sobie wołają ?

Póki co nie mam pojęcia. Nie odpisują na maila. Myślę, że może być zbyt wcześnie, bo na dobrą sprawę jeszcze jeden sezon się nie skończył, więc pewnie jeszcze są zajęci gośćmi.
My "musimy" mieć jakąś plażę "na szybko" przy apartmanie. Nie ma opcji u nas codziennego odpalania auta. Zbyt to jest męczące dla mojego męża, który na co dzień po 8 godzin w aucie spędza w pracy, więc normalnym jest, że trochę chce od tego odpocząć na wakacjach.
Ta lokalizacja wydaje się spoko w tej Jelsie, bo jest mała plaża, mam nadzieję, że tylko dla gości apartmanów, jest dość blisko do centrum i po północnej stronie ;)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 24.08.2018 22:38

Rozumiem, potrzebę plaży " pod nosem", ale wydaje mi się, że i ta plaża może nie być tylko dla gości app. Z tego co wiem wszystkie plaże w Cro są ogólnodostępne i ktoś nie może zastrzec sobie do nich praw wyłącznego korzystania. Może sę mylę :wink:
Ciekawe ile sobię faktycznie krzykną, jak patrzę na ich bezpośrenią stronę to cena od 26 czerwca wynosi od 95 do 110 euro w zależności od apartamentu 8O
Kosmos, ja za 50 e miałam lepszy standard, no ale nie przy wodzie...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.08.2018 23:15

wiolek_lp napisał(a):Rozumiem, potrzebę plaży " pod nosem", ale wydaje mi się, że i ta plaża może nie być tylko dla gości app. Z tego co wiem wszystkie plaże w Cro są ogólnodostępne i ktoś nie może zastrzec sobie do nich praw wyłącznego korzystania. Może sę mylę :wink:
Ciekawe ile sobię faktycznie krzykną, jak patrzę na ich bezpośrenią stronę to cena od 26 czerwca wynosi od 95 do 110 euro w zależności od apartamentu 8O
Kosmos, ja za 50 e miałam lepszy standard, no ale nie przy wodzie...

Tak, masz rację, w Cro nie można sobie zastrzec plaży na wyłączność. Bardziej chodziło mi o to, że goście z pobliskich apartamentów będą mieć jakieś inne ciekawe plaże, więc tą zostawią w spokoju. No, właśnie ja na ich stronę nie wchodziłam, ale ta cena też raczej nie będzie w moim zasięgu. Za Slavinkę płaciliśmy 55 euro za 5 ostatnich dni czerwca i 5 pierwszych dni lipca. Ale za apartman 2+1. Tutaj są większe - 4+1, więc też i więcej wołają pewnie.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 24.08.2018 23:40

agata26061 napisał(a):Tak, masz rację, w Cro nie można sobie zastrzec plaży na wyłączność. Bardziej chodziło mi o to, że goście z pobliskich apartamentów będą mieć jakieś inne ciekawe plaże, więc tą zostawią w spokoju. No, właśnie ja na ich stronę nie wchodziłam, ale ta cena też raczej nie będzie w moim zasięgu. Za Slavinkę płaciliśmy 55 euro za 5 ostatnich dni czerwca i 5 pierwszych dni lipca. Ale za apartman 2+1. Tutaj są większe - 4+1, więc też i więcej wołają pewnie.


Większy app, ale ta cena i tak wydaje się z kosmosu za ten ich standard...
Jak to niektórzy by powiedzieli, poprzewracało się w du.ach :wink:
I prawdą jest, że niektóre apartamenty mają kosmiczne ceny za słabe warunki, ale da się znaleźć też takie, gdzie płaci się przyzwoitą cenę.
Teraz od zeszłej niedzieli u mojego właściciela w Jesie w apartamencie 4+1 , 65 m i nowocześnie, fajne warunki corrina wynegocjowała 65 euro. Praktycznie przez pół niż w tym co pokazałaś nad wodą, a warunki o wieele lepsze.
Sama chciałabym zamieszkać w Starim Gradzie. Ale nie wydaje mi się ,żeby w przyszym roku w pełnym sezonie znalazła coś za ok. 55e, nie będące ruderą :? Oczywiście poszukam, ale jak nie znajdę, to wrócę do Nikoli, bo jednak na noclegach wolę oszczędzić
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Na wyspie lawendą i winem słynącej - Hvar 2018 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone