Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moje wielkie greckie wakacje! - cz. III Paros

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.08.2019 09:40

Beata W. napisał(a):Mi tam te Twoje Paros się podoba,
Tylko Aga ciekawa jestem czy Ty wciśniesz się gdzieś na to Santorini w lato, jak tam nawet w zimę było sporo ludków :mrgreen:
Jeszcze nie wiem ... :wink:
Ale moi narzekali troszkę na nudę ... :wink:
Więc jak ich po Santorini przegonię, przez 3-4 dni, to docenią spokój na Naxos ... mam nadzieję :roll:
Tzn dziecko me twierdzi, że ma nas dosyć i w przyszłym roku z nami nie jedzie (jej strata :oczko_usmiech: )
Aczkolwiek ta Santo trochę ją kusi :wink:
No i jedzie nasza stara, sprawdzona, chorwacka ekipa, więc na pewno nudno nie będzie :lol:
Ostatnio edytowano 08.08.2019 09:43 przez mysza73, łącznie edytowano 1 raz
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.08.2019 09:41

kkra napisał(a):Odnalazłam
Cudnie ze Grecja
Niezmiennie kocham
Jak.nie wów!
No wow✌
Cześć :D
A Wy gdzie w tym roku?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.08.2019 09:43

piotrf napisał(a):Agnieszko , wydziwiasz dziewczyno ale kto Ci zabroni :?: :smo:
Dla mnie to niezła uczta , bo podobają mi się widoczki na Twoich zdjęciach i już mógłbym się tam znaleźć . . .


Pozdrawiam
Piotr
Nooo dobra, skoro tyle osób mówi, że wydziwiam, to pewnie tak jest ... :oczko_usmiech:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.08.2019 09:49

MOJE WIELKIE GRECKIE WAKACJE! cz. III :? :?: :wink:

ALIKI

Napiszę kilka słów o apartmanie, bo jeśli jednak :wink: ktoś zdecydyje się na Paros, to miejscówka jest niezła.
Nie ma wprawdzie takiego widoku jaki mieliśmy na Tinos :? , właściwie to nie ma wcale widoku ...
Bo czy to można nazwać widokiem ... :? :roll: :wink:
Obrazek

Moi od razu stwierdzili, że na Tinos było fajniej ...
Przez cały pobyt wiele razy padało takie stwierdzenie ...
Pobyt w Porto's bella vista bardzo wysoko zawiesił cykladzką poprzeczkę :oczko_usmiech:

Ale jak się dobrze wpatrzeć, to morze i tu widać :wink:
Mamy za to duży taras (oczywiście ten na Tinos był fajniejszy :wink: ), a nawet dwa, bo jeden jest przed drzwiami wejściowymi
Obrazek

Na drugi wyjście jest z apartmana, ale jakoś nie załapał się na zdjęciach 8O :lol: (to ten w białej części, na górze)
Obrazek

Apartman jest przestronny, choć łazienka tradycyjnie malutka :lol:
Apartman był codziennie sprzątany, łącznie z myciem naszych naczyń po śniadaniu 8O 8O 8O
Ręczniki były wymieniane co drugi dzień.
Ciekawostką była dostępna dla gości prywatna kaplica 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Obrazek

Można zamówić śniadania, które serwowane są tu
Obrazek

Właścicielka i jej dzieci, które pomagały jej w prowadzeniu apartmanów, badzo symaptyczni.
Jakby coś, to Holidays In Paros polecam :mrgreen:


A teraz już idziemy na plażę ... tym razem na jedną z miejscowych plaż - Piso Aliki Beach
Mnie tam ona bardzo odpowiadała, ale moi narzekali, że nuda ... :wink:
Może i faktycznie nuda, bo jakoś mało zdjęć z niej mam, a byliśmy na niej chyba ze cztery razy 8O :? :lol:
Plaża jest piaszczysta, dłuuuugo płytka więc nawet bez skrzydełek dawałam radę :lol:
Jest trochę drzewek, ale pod drzewkami są kamienie, więc mało wygodnie bez leżaczka :wink:

Obrazek


Obrazek



Obrazek


Ale w skrzydełkach też pływałam ... :smo:
Obrazek


:papa: :papa: :papa:
Ostatnio edytowano 09.04.2020 14:14 przez mysza73, łącznie edytowano 1 raz
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.08.2019 10:02

Mycie naczyń w cenie apartmanu? 8O

Widzę, że codzienne sprzątanie w Grecji to standard. Średnio by mi to pasowało, bo raz, że sama musiałabym utrzymywać porządek, a w naszych manelach jest chaos (żeby nie powiedzieć: bałagan), bo jest ich zawsze za dużo, a dwa, że jakoś niekomfortowo czułabym się ze świadomością, że ktoś ciągle przekłada moje rzeczy...

Byliśmy w miejscach ze sprzątaniem - w Austrii, na nartach, ale tam jednak mamy mniej rzeczy i udaje nam się zachować porządek ;)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.08.2019 10:09

maslinka napisał(a):Mycie naczyń w cenie apartmanu? 8O

Widzę, że codzienne sprzątanie w Grecji to standard. Średnio by mi to pasowało, bo raz, że sama musiałabym utrzymywać porządek, a w naszych manelach jest chaos (żeby nie powiedzieć: bałagan), bo jest ich zawsze za dużo, a dwa, że jakoś niekomfortowo czułabym się ze świadomością, że ktoś ciągle przekłada moje rzeczy...

Byliśmy w miejscach ze sprzątaniem - w Austrii, na nartach, ale tam jednak mamy mniej rzeczy i udaje nam się zachować porządek ;)

Początkowo też tak myślałam ... :?
Ale miło było wracać z plaży, a w apartmanie porządek, łóżeczka pięknie pościelane, łazienka umyta, pozamiatane ... no i jeszcze te umyte naczynia :oczko_usmiech:
A że pani sprzątająca (bardzo sympatyczna, młoda Murzynka) musiała patrzeć na nasz bałagan (też mamy zawsze bardak w manelach :roll: :oops: ) ... trudno :wink:
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 08.08.2019 11:01

Mysza ja cie rozumiem, bo moim domownikom nie może być nudno,inaczej narzekają i mi mowią gdzie było fajniej:)
A Wasza Zuza i tak długo z Wami jeździ.
Nasz mówi ze za rok już z nami nie jedzie, co mu zrobisz? ??
My w tym roku hiszpańska Majorka :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 08.08.2019 11:02

A sprzątanie bardzo Lubie
Zawsze w mi trochę wstyd ze taki balagan
Ale fajnie jak jej świeżo po powrocie:)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.08.2019 11:14

kkra napisał(a):Mysza ja cie rozumiem, bo moim domownikom nie może być nudno,inaczej narzekają i mi mowią gdzie było fajniej:)
A Wasza Zuza i tak długo z Wami jeździ.
Nasz mówi ze za rok już z nami nie jedzie, co mu zrobisz? ??
Ja tam uważam, że to będzie jej strata :lol:

kkra napisał(a):My w tym roku hiszpańska Majorka :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
Zdradziłaś Grecję 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.08.2019 11:40

Bardzo ładny hotelik. :-) W cykladzkich kolorkach. :-)
Piżamkę Ci wyprali jak ostatnio? ;-)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.08.2019 12:00

Mikromir napisał(a):Bardzo ładny hotelik. :-) W cykladzkich kolorkach. :-)
Piżamkę Ci wyprali jak ostatnio? ;-)

No właśnie nie :roll: ... ale moją pani kładła zawsze na kompie 8O :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.08.2019 12:03

mysza73 napisał(a): ale moją pani kładła zawsze na kompie 8O :wink:

8O Intrygująca logika... :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.08.2019 12:12

Mikromir napisał(a):
mysza73 napisał(a): ale moją pani kładła zawsze na kompie 8O :wink:

8O Intrygująca logika... :wink:
Też wszyscy się zastanawialiśmy o co jej chodzi :lol: :lol: :lol:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 08.08.2019 13:31

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Mi tam te Twoje Paros się podoba,
Tylko Aga ciekawa jestem czy Ty wciśniesz się gdzieś na to Santorini w lato, jak tam nawet w zimę było sporo ludków :mrgreen:
Jeszcze nie wiem ... :wink:
Ale moi narzekali troszkę na nudę ... :wink:
Więc jak ich po Santorini przegonię, przez 3-4 dni, to docenią spokój na Naxos ... mam nadzieję :roll:
Tzn dziecko me twierdzi, że ma nas dosyć i w przyszłym roku z nami nie jedzie (jej strata :oczko_usmiech: )
Aczkolwiek ta Santo trochę ją kusi :wink:
No i jedzie nasza stara, sprawdzona, chorwacka ekipa, więc na pewno nudno nie będzie :lol:


Na Santo to nawet sam chyba człowiek by się nie nudził :mrgreen: A jak dobra ekipa tym lepiej :D
Będę podglądała kolejne odcinki z Grecji jak net pozwoli :papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.08.2019 13:42

Beata W. napisał(a):Będę podglądała kolejne odcinki z Grecji jak net pozwoli :papa:
Jedźcie bezpiecznie i bawcie się dobrze :oczko_usmiech: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Moje wielkie greckie wakacje! - cz. III Paros - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone