Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja rodzinka na wyspie Brač.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 11.08.2012 16:40

... i jeszcze trochę Škripu :D


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 11.08.2012 21:59

Dołączymy też do grona czytających i oglądających piękne zdjęcia. :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 12.08.2012 01:43

Witaj Goniaa :D

Ogrzewam się przy Twoich zdjęciach .
Trzeba tam pojechać . Nie ma rady


Pozdrawiam
Piotr
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 12.08.2012 14:41

bblu napisał(a):Dołączymy też do grona czytających i oglądających piękne zdjęcia. :D


Miło mi :) Pozdrawiam

piotrf napisał(a):Witaj Goniaa :D

Ogrzewam się przy Twoich zdjęciach .
Trzeba tam pojechać . Nie ma rady


Pozdrawiam
Piotr


Patrząc na godzinę o jakiej to pisałeś, to u Was musiało być z ... 11 stopni (tyle było u nas :D) więc ogrzać się łatwo było :)
A wyspa rzeczywiście godna uwagi. Ja osobiście zachęcam - bardzo :D
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 12.08.2012 16:09

Biorąc pod uwagę dzisiejszą pogodę dla ocieplenia troszkę zdjęć z miasteczka Pučišća, która znana jest z tradycji rzeźbiarskich i pobliskich kamieniołomów.
W Pučišćy spędziliśmy cały dzień: najpierw plażowanie, później zwiedzanie miasteczka, picie kawusi (a raczej kilku) i późny obiad.

Plaża miejska jest dość mała, dlatego plażowicze rozkładają swoje obozowiska typu koce, leżaczki itp. po drugiej stronie uliczki, w lasku, w cieniu poniżej tego kościółka - klimacik więc typowo chorwacki :D

Obrazek


Obrazek


a plaża z kocyka wygląda tak :D.

Obrazek

Z małymi dziećmi kłopot o tyle, ze do wody trzeba przejść przez ulicę, którą od czasu do czasu jednak przejeżdżają samochody :(
Na samej plaży jednak nie było jakiegoś koszmarnego tłoku, tyle że w pełnym słoneczku :D

Obrazek


Obrazek


A reszta Pučišćy naszym okiem wygląda tak:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 12.08.2012 19:32

ja też zasiadam do oglądania i czytania :wink: fotki superowe, czekam na więcej. :) może w przyszłym roku zawitamy na Brac :wink:
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 12.08.2012 20:51

Jeśli jeszcze można, to też dołączam do tej wycieczki :)
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 13.08.2012 13:22

Witaj :papa: . I Ja chętnie popatrzę na tę urokliwą wyspę :D :D :D
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 13.08.2012 14:18

I ja jeśli pozwolisz, dołączę do przeglądających tę relację... 8O :papa:
gosia_w
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 13.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia_w » 13.08.2012 14:58

Witaj Goniaa, w ostatnim tygodniu sierpnia wyjeżdżamy do Cro i wstępny wybór to właśnie Brac.
Z ciekawością śledzę Twoja foto-relację :)
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 13.08.2012 20:27

madzia828 napisał(a):ja też zasiadam do oglądania i czytania :wink: fotki superowe, czekam na więcej. :) może w przyszłym roku zawitamy na Brac :wink:


Zachęcam i polecam :)

malina1959 napisał(a):Jeśli jeszcze można, to też dołączam do tej wycieczki :)


Oczywiście, że można :)

agnes128 napisał(a):Witaj :papa: . I Ja chętnie popatrzę na tę urokliwą wyspę :D :D :D


Zapraszam :)

ARTUR_KOLNICA napisał(a):I ja jeśli pozwolisz, dołączę do przeglądających tę relację... 8O :papa:


Oczywiście że pozwolę, miło mi :)

gosia_w napisał(a):Witaj Goniaa, w ostatnim tygodniu sierpnia wyjeżdżamy do Cro i wstępny wybór to właśnie Brac.
Z ciekawością śledzę Twoja foto-relację :)


Ale Wam dobrze .... Brač to dobry wybór, a we wrześniu pewno będzie tam w miarę luźno :) Polecam.
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 13.08.2012 21:56

Na wycieczkę polecam dzisiaj Dol.
Cisza, spokój, czas stoi w miejscu ... :

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



gdyby ktoś miał pomysł tam zaparkować, to wstawili odpowiedni znak :wink:

Obrazek



pomysł na wykorzystanie małych kamyczków, których w Chorwacji mnóstwo. Tony Montana ma zdolności artystyczne, więc może... :D

Obrazek
gosia_w
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 13.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia_w » 14.08.2012 09:06

Goniaa napisał(a):Ale Wam dobrze .... Brač to dobry wybór, a we wrześniu pewno będzie tam w miarę luźno :) Polecam.


Hehehehe luźno? Oglądąjąc foto mam wrażenie że na Brać są tylko forumowicze :wink:
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 14.08.2012 11:04

gosia_w napisał(a):
Goniaa napisał(a):Ale Wam dobrze .... Brač to dobry wybór, a we wrześniu pewno będzie tam w miarę luźno :) Polecam.


Hehehehe luźno? Oglądąjąc foto mam wrażenie że na Brać są tylko forumowicze :wink:


I w dodatku o swoich pobytach w tym samym czasie większość dowiedziała się z forum :)
np. my z Tonym Montaną byliśmy w tej samej miejscowości w tym samym czasie, a dopiero na cro.pl to wyszło na jaw :D A w dodatku Oni mieli pełno dzieci :lol: a ja jedno znudzone :D Ehh...
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13784
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 14.08.2012 11:28

Goniaa napisał(a):
gosia_w napisał(a):
Goniaa napisał(a):Ale Wam dobrze .... Brač to dobry wybór, a we wrześniu pewno będzie tam w miarę luźno :) Polecam.


Hehehehe luźno? Oglądąjąc foto mam wrażenie że na Brać są tylko forumowicze :wink:


I w dodatku o swoich pobytach w tym samym czasie większość dowiedziała się z forum :)
np. my z Tonym Montaną byliśmy w tej samej miejscowości w tym samym czasie, a dopiero na cro.pl to wyszło na jaw :D A w dodatku Oni mieli pełno dzieci :lol: a ja jedno znudzone :D Ehh...


Taaak. 8 dorosłych i 7 dzieci - nie było takiej możliwości, aby Twoje jedno nie znalazło sobie przynajmniej jednego, dwóch ktore pasowałoby mu do zabawy ;) :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moja rodzinka na wyspie Brač. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone