Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja rodzinka na wyspie Brač.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 21.08.2012 15:32

Dzisiaj zapraszam na wycieczkę na tzw. obowiązkowy punkt wyjazdu na Brač, czyli Vidovą Gorę oraz na przepiękną plażę w Murvicy :roll: :D

Czekaliśmy na dzień, kiedy będzie w miarę dobra widoczność, a jak wiecie podczas naszego wyjazdu mieliśmy te nieszczęsne 2 dni załamania pogody.
Myślę, że mieszkańcy wyspy chyba się ucieszyli tym deszczykiem, gdyż jak mówił nam gospodarz, był to pierwszy deszcz od 2 miesięcy .

Tak więc w piękny, słoneczny dzień dotarliśmy na parking na Vidowej Gorze, znaleźliśmy miejsce w cieniu (chyba jedyne jakie tam było) i zdziwieni bezpłatnym parkingiem udaliśmy się na punkt widokowy.
A tu jeszcze piękniej, zresztą sami zobaczcie.

Zdjęcia oczywiście w każdej relacji prawie takie same, ale .... :roll:


Obrazek




Obrazek




Obrazek



Na Hvarze byliśmy w zeszłym roku, a teraz mamy go prawie na wyciągnięcie ręki :D




Obrazek




Obrazek




nie wiem jakie zwierzątka zamieszkują lasy Vidowej Gory, ale w konobie znajdującej się na szczycie suszyli takie skóry 8O



Obrazek




i takie różności ... przetwarzali i produkowali (chyba) :)




Obrazek




okazałe osty rosnące między skałami ...


Obrazek




Obrazek




Obrazek
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 21.08.2012 15:45

... zapomniałam o najważniejszym zdjęciu z widokiem.
wszyscy takie maja, mam i ja :!:


Obrazek


A wieczorkiem zapraszam do Murvicy :!: ( tzn. dzisiejszym wieczorkiem, bo w Murvicy byliśmy całe popołudnie, choć w sumie do wieczora :D )
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 21.08.2012 16:03

Goniaa, zdjęcia przepiękne :!: Połykam wzrokiem te cudne kolory :D
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 21.08.2012 19:35

wyczekaliście i ...słusznie pięknie :D
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 21.08.2012 21:11

Goniaa napisał(a):Dzisiaj zapraszam na wycieczkę na tzw. obowiązkowy punkt wyjazdu na Brač, czyli Vidovą Gorę oraz na przepiękną plażę w Murvicy :roll: :D

(...)

nie wiem jakie zwierzątka zamieszkują lasy Vidowej Gory, ale w konobie znajdującej się na szczycie suszyli takie skóry 8O



Obrazek






Zdaje się że to dzik. W 2009 wieczorem na spacerze będąc jeden nam prawie sprzed nóg uciekł ;) Na Braciu dzików trochę jest i warto po zmroku ostrożniej jeździć.
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 21.08.2012 21:58

Agasz napisał(a):Goniaa, zdjęcia przepiękne :!: Połykam wzrokiem te cudne kolory :D


Dzięki, zdjęcia dzieło mojego męża :D Też mi się podobają (ale u męża zapunktuję :wink: ) :D




Czesiek63 napisał(a):wyczekaliście i ...słusznie pięknie :D



cierpliwość została nagrodzona :)



kotbury napisał(a):
Goniaa napisał(a):Dzisiaj zapraszam na wycieczkę na tzw. obowiązkowy punkt wyjazdu na Brač, czyli Vidovą Gorę oraz na przepiękną plażę w Murvicy :roll: :D

(...)

nie wiem jakie zwierzątka zamieszkują lasy Vidowej Gory, ale w konobie znajdującej się na szczycie suszyli takie skóry 8O



Obrazek






Zdaje się że to dzik. W 2009 wieczorem na spacerze będąc jeden nam prawie sprzed nóg uciekł ;) Na Braciu dzików trochę jest i warto po zmroku ostrożniej jeździć.




Tych skórek wisiało tam więcej, więc pewno ichnie dziki :D
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 21.08.2012 23:24

... wyjeżdżamy z Vidovej i drogą przez las ...

Obrazek


... kierujemy się na główną drogę prowadzącą do Bolu.


Obrazek


Jednak miasto Bol, ani jego słynna plaża nie są dzisiaj naszym celem.

Podziwiamy jeszcze Vidovą Gorę z dołu


Obrazek


Mijamy Bol i parkingi prowadzące do Zlatniego Ratu, asfalt zmienia się w drogę szutrową. Jest ona jednak bardzo szeroka, przygotowywana do położenia nawierzchni. Pewno w przyszłym roku będzie tu już asfalcik. Samochód zostawiamy przy drodze (jak wszyscy). Jest też plac-parking. Nie idziemy do wioski Murvica, która znajduje się nad drogą ...


Obrazek


lecz schodzimy na przepiękną plażę. Zejście na plażę jest dość kręte, trochę kamieniste, tak więc np. z wózeczkiem nie radzę się wybierać. Można też zejść drogą betonową, ale jest ona dość stroma.
Gdy już dotrzemy na plażę naszym oczom ukazuje się taki oto widok:



Obrazek
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 22.08.2012 08:58

Również chętnie przyłączę się do czytania...trzeba nadrobić zaległości i może za Waszym przykładem po Hvarze Brac?? :lol:
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 22.08.2012 09:07

Goniaa napisał(a):.Obrazek


Ależ tu pięknie 8O
Wysyp Braci w tym roku. :wink: Widzę, że muszę nadgonić kilka relacji :D Z przyjemnością :!:
Pozdrawiam Sylwia
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 22.08.2012 10:18

Goniaa, cudna relacja, azdjęcia przepiękne (gratulacje dla męża :D )
Dzisiaj dotarłam do Twojej relacji, przeczytałam i pooglądałam i dalej będę szła Waszymi śladami :oczko_usmiech:

Pozdrawiam
Renata
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 22.08.2012 10:57

plaża i zatoczka bomba :mrgreen: chętnie bym się tam wykąpała :wink:
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 22.08.2012 15:08

mariusz_77 napisał(a):Również chętnie przyłączę się do czytania...trzeba nadrobić zaległości i może za Waszym przykładem po Hvarze Brac?? :lol:



Po Hvarze, Brač - wybór doskonały. Polecam :D


Sylwetka napisał(a):
Goniaa napisał(a):.Obrazek


Ależ tu pięknie 8O
Wysyp Braci w tym roku. :wink: Widzę, że muszę nadgonić kilka relacji :D Z przyjemnością :!:
Pozdrawiam Sylwia


Ja Twoja relację też podczytuje i podglądam i przyznam, ze będzie dylemat na przyszły rok, oj będzie ... :lol:
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 22.08.2012 15:10

renatalato napisał(a):Goniaa, cudna relacja, azdjęcia przepiękne (gratulacje dla męża :D )
Dzisiaj dotarłam do Twojej relacji, przeczytałam i pooglądałam i dalej będę szła Waszymi śladami :oczko_usmiech:

Pozdrawiam
Renata


Dziękuję w imieniu męża i zapraszam na ciąg dalszy.... :D



madzia828 napisał(a):plaża i zatoczka bomba :mrgreen: chętnie bym się tam wykąpała :wink:


.... :D ja też bym tam się chętnie wykąpała raz jeszcze :)
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 22.08.2012 20:54

... jeszcze trochę plaży w Murvicy :D


Obrazek



Obrazek





Obrazek



Nie wiem czy w tej zatoczce zawsze są takie fale, czy my mieliśmy takie szczęście, ale naprawdę było cudownie. Z falami "walczyliśmy" dzielnie :D Przez to rzucanie po falach straciłam buty do wody (podarte spody). Nawet lakier z paznokci mi zdarło :wink:
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 22.08.2012 21:29

Nasza walka=zabawa z falami wyglądała tak (oczywiście zdjęcia nie oddają nastroju) :D To trzeba przeżyć :lol:



Obrazek



Pod tą falą jest moje dziecko 8O widać jedynie skrawek seledynowej czapeczki. Czapka w tym kolorze była rewelacyjna w sensie bezpieczeństwa, zwłaszcza na plażach gdzie ludzi w wodzie było więcej :)


Obrazek




Obrazek





Obrazek





Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moja rodzinka na wyspie Brač. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone