Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja rodzinka na wyspie Brač.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.04.2013 08:55

ma77 napisał(a):...



Nie cytuj postów ze zdjęciami, a jeśli musisz to usuń zdjęcia poza tym jednym do którego nawiązuje Twoja odpowiedź.
:idea:


Pozdrawiam
:)
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 09.04.2013 14:55

Niedzwiad napisał(a):Patrząc na te fotki przekonałem się że Brać to super wybór na pierwszy tydzień naszych wakacji w tym roku. Będziemy spać w postira. A możesz nam coś więcej podpowiedzieć co warto tam zwiedzić i jak wygląda sytuacja z Bolem? Czy faktycznie na złotym rogu jest tak tłocznie że nie warto tam jechać?? POZDROWIONKA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Biorąc pod uwagę, że wybierasz się na tydzień, jesteś w stanie tak zaplanować pobyt, że zwiedzisz większą część wyspy. Nie napiszę Ci co warto zobaczyć, bo musiałabym przekopiować całą moją relację. Zresztą ubiegłe wakacje wiele osób spędziło na tej wyspie, dowodem czego jest wiele wspaniałych relacji z doskonałymi opisami i zdjęciami. Polecam lekturę :) i zachęcam do wyjazdu.

Czy faktycznie na złotym rogu jest tak tłocznie że nie warto tam jechać??


Uważam, że warto :)

Tyle, że ja jestem mało obiektywna, bo mnie się cała wyspa bardzo podobała :)
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 09.04.2013 16:25

Wiem , wiem Jaram się już na maxa!!!!!!!!!! Doczekać się nie możemy ale to jeszcze 3 miesiące i 22 dni grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 09.04.2013 17:09

Niedzwiad napisał(a):Wiem , wiem Jaram się już na maxa!!!!!!!!!! Doczekać się nie możemy ale to jeszcze 3 miesiące i 22 dni grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...


:) ... ale to już bliżej niż dalej :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.04.2013 17:00

Jacek S napisał(a):
ma77 napisał(a):...



Nie cytuj postów ze zdjęciami, a jeśli musisz to usuń zdjęcia poza tym jednym do którego nawiązuje Twoja odpowiedź.
:idea:


Pozdrawiam
:)


Jak sugeruje liczba mnoga (zdięcia) w moim poście, odniosłem sie do wszystkich zdięć a nie jednego czy dwóch.
Prosze o bardziej konkretny powód "nie cytowania postów ze zdięciami". 8O
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.04.2013 08:33

Bardziej konkretny powód?
8O

Taki jest zapis w regulaminie (który zaakceptowałeś przy logowaniu) i trzymajmy się tego (jak do tej pory nikt nie miał z tym problemu).

Skoro Twój wpis dotyczył wszystkich zdjęć wystarczyło zrobić np. taki wpis:

ma77 napisał(a):
Goniaa napisał(a):Zapraszam na foto-wycieczkę :D :


Niesamowite uczucie oglądać te zdięcia -DOKŁADNIE TAKIE SAME JAK MOJE!!!! :lol:


Wyobraź sobie sytuację kiedy kolejnej osobie również podobają się wszystkie zdjęcia więc je zacytuje w swoim poście i kolejna...

To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam


Przepraszam Goniaa za to małe zamieszanie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.04.2013 17:56

Dzieki za wyjaśnienie i przepraszam za kłopot, będę sie stosował do wytycznych :oops:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moja rodzinka na wyspie Brač. - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone