Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice i okolice, majówka 2017 - fotorelacja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.05.2017 08:13

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy :(
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 01.06.2017 13:42

Na koniec relacji akcent kulinarny.
Jednym z częściej zadawanych pytań jest właśnie co i gdzie zjeść, więc polecam :wink:
W poprzedniej relacji same pochwały zebrała konoba Plavi Val, gdyż warta jest samych dobrych opinii :wink:.
Przetestowaliśmy także inną knajpę wartą polecenia, jest to pizzeria Palma.
Nie można nie trafić bo jest od razu na wprost pomnika, na zdjęciu czerwone markizy z widoczną nazwą Palma.
Jedliśmy pizzę i kalmary, przystępne ceny, jedzenie świeże i smaczne.
Załączniki:
P1050729b.jpg
Pizza Gril Palma po lewej stronie
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 05.06.2017 08:30

Ostatni wpis w tej relacji będzie o pogodzie.

Z pogodą nie mogliśmy trafić lepiej, wyjazd uzależnialiśmy od pogody i udało się trafić idealnie w dziurę pogodową :wink:
W drodze do Cro z soboty na niedzielę, padało na całej trasie w PL, w Czechach przestawało padać, Austria i Słowenia przymrozki :roll: więc było ciekawie.
Chorwacja witała nas słońcem :lol: które towarzyszyło nam cały wyjazd, czasem zza delikatnych chmur, co w żaden sposób nie psuło wypoczynku.
W środę w prognozach piątek zapowiadał się nieciekawie.
W czwartek zapadła decyzja że skoro ma padać to wracamy w piątek.
Rano w piątek pakowaliśmy się w deszczu.
Chorwacja pożegnała na taką pogodą
20170505_111241.jpg

20170505_092756.jpg

20170505_091841.jpg


Tym razem to już koniec :(
Ale niebawem wrócimy :lol:
:papa:
simon174
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 140
Dołączył(a): 31.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) simon174 » 07.06.2017 21:36

Piękna Majówka czekamy na więcej aż miło powspominać no i plaza Zamalin 4 lata temu miałem 5 m z apartamentu
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 08.06.2017 12:40

Nam również plaża Zamalin bardzo przypadła do gustu, w szczególności taka puściutka, tylko nasza :wink:
frytka282
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) frytka282 » 04.07.2017 12:36

Piękna majówka
ja Vodice odwiedzę już za niecałe dwa tygodnie .
nie mogę się doczekać
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.07.2017 21:28

Udanego wypoczynku :D
Zapewne masz świadomość, że w sezonie ilość turystów w Vodicach jest nieporównywalna w stosunku do maja :wink:
brygidka10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 27.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brygidka10 » 05.07.2017 21:05

Witam. Z przyjemnością popatrzyłam i poczytałam o rejonie szczególnie nam bliskim. W okolicach Vodic i Tribunj bywaliśmy wielokrotnie i w tym roku mamy również w planach tam zajechać na kilka dni:) Dziękuję za podzielenie się wspomnieniami :) Dopatrzyłam się nawet miejsca w którym nie byliśmy :wink: dopisuję punkt w programie :D Pozdrawiam serdecznie :papa:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.07.2017 21:15

Cieszy fakt że ktoś skorzysta z wypocin :wink:
Cała przyjemność po mojej stronie :D
:papa:
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 06.07.2017 21:29

sdolas napisał(a):Pustki tak nam przypadły do gustustu, że jak byśmy mogli to całkowicie byśmy zmienili miesiąc wakacyjny na czerwiec :wink:


Uf, nadrobione :)

Prawda, że pustki mogą zachwycić? :mrgreen:

sdolas napisał(a):Z obu odwiedzonych tego jednego dnia miast, zdecydowanie bardziej podobał mi się Trogir.
Mniejszy, bardziej kameralny, mniejszy ruch, więcej małych, pustych, klimatycznych uliczek.
W splicie uliczki wyglądały bardziej ... ponuro, pewnie przysłużyły się temu chmury ale nie bez znaczenia jest tu wysokość murów i budynków, co powoduje większe zacienienie.


Zdanie co do Trogiru mamy to samo. Wg mnie po prostu lepiej się go zwiedza, wszystko w kupie :D

A zdjęcia lazurów przepiękne! :hearts: Szczególnie te z punktów widokowych - to co lubię najbardziej :D
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.07.2017 21:44

My zawsze lubimy ciszę i spokój :wink:
Pusta plaża, cała tylko dla nas to esencja wypoczynku :lol:
Dlatego nie bardzo rozumiem co ciągnie ludzi w sezonie np. do Makarskiej :roll:
bartekbartus1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekbartus1 » 17.04.2018 18:36

Witam. Bardzo ciekawa relacja, piękne zdjecia. Za 2 tyg wybieram się do Baśka voda, liczę na dobra pogode i orzezwiajaca kąpiel w morzu. Zastanawiam się czy prysznice że slodka woda na plażach miejskich będą już czynne? Czy może są włączone przez cały rok? Do tej pory w Chorwacji bywałem tylko w lipiecu/sierpniu.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Vodice i okolice, majówka 2017 - fotorelacja - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone