Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Vodice i okolice, majówka 2017 - fotorelacja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.05.2017 08:13

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy :(
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 01.06.2017 13:42

Na koniec relacji akcent kulinarny.
Jednym z częściej zadawanych pytań jest właśnie co i gdzie zjeść, więc polecam :wink:
W poprzedniej relacji same pochwały zebrała konoba Plavi Val, gdyż warta jest samych dobrych opinii :wink:.
Przetestowaliśmy także inną knajpę wartą polecenia, jest to pizzeria Palma.
Nie można nie trafić bo jest od razu na wprost pomnika, na zdjęciu czerwone markizy z widoczną nazwą Palma.
Jedliśmy pizzę i kalmary, przystępne ceny, jedzenie świeże i smaczne.
Załączniki:
P1050729b.jpg
Pizza Gril Palma po lewej stronie
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 05.06.2017 08:30

Ostatni wpis w tej relacji będzie o pogodzie.

Z pogodą nie mogliśmy trafić lepiej, wyjazd uzależnialiśmy od pogody i udało się trafić idealnie w dziurę pogodową :wink:
W drodze do Cro z soboty na niedzielę, padało na całej trasie w PL, w Czechach przestawało padać, Austria i Słowenia przymrozki :roll: więc było ciekawie.
Chorwacja witała nas słońcem :lol: które towarzyszyło nam cały wyjazd, czasem zza delikatnych chmur, co w żaden sposób nie psuło wypoczynku.
W środę w prognozach piątek zapowiadał się nieciekawie.
W czwartek zapadła decyzja że skoro ma padać to wracamy w piątek.
Rano w piątek pakowaliśmy się w deszczu.
Chorwacja pożegnała na taką pogodą
20170505_111241.jpg

20170505_092756.jpg

20170505_091841.jpg

Tym razem to już koniec :(
Ale niebawem wrócimy :lol:
:papa:
simon174
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) simon174 » 07.06.2017 21:36

Piękna Majówka czekamy na więcej aż miło powspominać no i plaza Zamalin 4 lata temu miałem 5 m z apartamentu
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 08.06.2017 12:40

Nam również plaża Zamalin bardzo przypadła do gustu, w szczególności taka puściutka, tylko nasza :wink:
frytka282
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) frytka282 » 04.07.2017 12:36

Piękna majówka
ja Vodice odwiedzę już za niecałe dwa tygodnie .
nie mogę się doczekać
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.07.2017 21:28

Udanego wypoczynku :D
Zapewne masz świadomość, że w sezonie ilość turystów w Vodicach jest nieporównywalna w stosunku do maja :wink:
brygidka10
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) brygidka10 » 05.07.2017 21:05

Witam. Z przyjemnością popatrzyłam i poczytałam o rejonie szczególnie nam bliskim. W okolicach Vodic i Tribunj bywaliśmy wielokrotnie i w tym roku mamy również w planach tam zajechać na kilka dni:) Dziękuję za podzielenie się wspomnieniami :) Dopatrzyłam się nawet miejsca w którym nie byliśmy :wink: dopisuję punkt w programie :D Pozdrawiam serdecznie :papa:
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.07.2017 21:15

Cieszy fakt że ktoś skorzysta z wypocin :wink:
Cała przyjemność po mojej stronie :D
:papa:
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 06.07.2017 21:29

sdolas napisał(a):Pustki tak nam przypadły do gustustu, że jak byśmy mogli to całkowicie byśmy zmienili miesiąc wakacyjny na czerwiec :wink:

Uf, nadrobione :)

Prawda, że pustki mogą zachwycić? :mrgreen:

sdolas napisał(a):Z obu odwiedzonych tego jednego dnia miast, zdecydowanie bardziej podobał mi się Trogir.
Mniejszy, bardziej kameralny, mniejszy ruch, więcej małych, pustych, klimatycznych uliczek.
W splicie uliczki wyglądały bardziej ... ponuro, pewnie przysłużyły się temu chmury ale nie bez znaczenia jest tu wysokość murów i budynków, co powoduje większe zacienienie.

Zdanie co do Trogiru mamy to samo. Wg mnie po prostu lepiej się go zwiedza, wszystko w kupie :D

A zdjęcia lazurów przepiękne! :hearts: Szczególnie te z punktów widokowych - to co lubię najbardziej :D
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.07.2017 21:44

My zawsze lubimy ciszę i spokój :wink:
Pusta plaża, cała tylko dla nas to esencja wypoczynku :lol:
Dlatego nie bardzo rozumiem co ciągnie ludzi w sezonie np. do Makarskiej :roll:
bartekbartus1
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekbartus1 » 17.04.2018 18:36

Witam. Bardzo ciekawa relacja, piękne zdjecia. Za 2 tyg wybieram się do Baśka voda, liczę na dobra pogode i orzezwiajaca kąpiel w morzu. Zastanawiam się czy prysznice że slodka woda na plażach miejskich będą już czynne? Czy może są włączone przez cały rok? Do tej pory w Chorwacji bywałem tylko w lipiecu/sierpniu.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Vodice i okolice, majówka 2017 - fotorelacja - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019