Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Majówka 2016 w Chorwacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 06.05.2016 08:35

No niestety cropelka odstaje funkcjonalnością. Mnie to odstrasza od pisania relacji ponieważ dodawanie zdjęć do kombinacja norwerska a jak wiadomo na zdjęciach opierają się relacje.
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.05.2016 08:43

kaeres napisał(a):No niestety cropelka odstaje funkcjonalnością. Mnie to odstrasza od pisania relacji ponieważ dodawanie zdjęć do kombinacja norwerska a jak wiadomo na zdjęciach opierają się relacje.

biorąc pod uwagę wklejanie zdjęć na innych forach mz to na Cro.pl jest prościzna i zdecydowanie szybsze; ale wiadomo forów Ci u nas dostatek :?
namo napisał(a):We wtorek w Pagu piliśmy kawę z delegacją CroLove która odbierała "Zlatna Penkal" więc trzeba było przystroić "bydlaka" :-)

a to rejczel konkurencja Cro.pli, więc chyba ogólnie nie wypada :oops:
namo napisał(a):Zdjęcia z Jadra Beach

piękne pierwsze ujęcie, wspaniała pusta plaża
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2016 08:55

kaeres napisał(a):No niestety cropelka odstaje funkcjonalnością. Mnie to odstrasza od pisania relacji ponieważ dodawanie zdjęć do kombinacja norwerska a jak wiadomo na zdjęciach opierają się relacje.

Znasz jakiś sposób dodawania zdjęć bez kombinacji norweskiej :wink: :?: to zaproponuj Adminowi. :idea:
Marceli Szpak
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 07.05.2016 21:39

te kiero napisał(a):
namo napisał(a):We wtorek w Pagu piliśmy kawę z delegacją CroLove która odbierała "Zlatna Penkal" więc trzeba było przystroić "bydlaka" :-)

Nigdy nie byliśmy i nie będziemy konkurencją dla cropli! :)
Jeden z naszych pierwszych wpisów przekierowuje i namawia do odwiedzenia forum w poszukiwaniu cennych informacji.
Nie wiem w ogóle skąd ten pogląd pojawiający się co jakiś czas. Forum to forum a blog opisujący własne wyjazdy to przecież co innego.
Pozdrawiam
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 07.05.2016 22:51

Marceli Szpak napisał(a):
te kiero napisał(a):

Jeden z naszych pierwszych wpisów przekierowuje i namawia do odwiedzenia forum w poszukiwaniu cennych informacji.
Nie wiem w ogóle skąd ten pogląd pojawiający się co jakiś czas. Forum to forum a blog opisujący własne wyjazdy to przecież co innego.
Pozdrawiam

Gratulacje i nie przejmujcie się. :wink: Zwróciłem uwagę na Wasz wpis, w którym podkreślacie, że cro.pl to "skarbnica wiedzy"
Powodzenia :papa:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.05.2016 07:41

Marceli Szpak napisał(a):
te kiero napisał(a):

jakby dali(lub sprzedali) naklejkę każdemu kto chce (nie mam tyle czasu by śledzić wpisy na fejsie), to bym miał zapewne inne zdanie :wink:
wpisu o Cro.pli nie namierzyłem, a to miłe zaskoczenie :)
skoro mod nie skomentował, to faktycznie nic nie szkodzi

niektóre filmiki bardzo przydatne w ocenie pokazywanych miejsc :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.05.2016 10:44

te kiero napisał(a):wpisu o Cro.pli nie namierzyłem, a to miłe zaskoczenie :)
skoro mod nie skomentował, to faktycznie nic nie szkodzi

Mogę skomentować - ja nie widzę konkurencji, zgadzam się z tym co napisał Marceli Szpak :idea:
namo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 31.05.2016 18:18

Do kosztów wyjazdu dorzucam to.

2016-05-31 17.03.57.jpg

Fotoradar złapał mnie po zjeździe z autostrady w kierunku na objazd słoweńskiej autostrady. Chciałem zaoszczędzić 15 ojro, przyszło pisiąt :-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.05.2016 21:53

Zdarza się :roll:

Ale po zaoszczędzeniu 15 euro jesteś tylko 35 do tyłu :wink:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.06.2016 14:45

Czy będą jeszcze jakieś fotki ? Co prawda dawno już po majówce ale właśnie nadrabiam zaległości. Przeczytałam to co jest i nie wiem czy czekac dalej :D:D:D
audiKSP
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 15.01.2018 20:26

Trochę odgrzeję tę relację. Pytanie z innej beczki. Jak podczas majówki kształtują się ceny apartamentów? Wiadomo że śmiało można jechać "w ciemno", jednak jaki jest stosunek cen do tych "sezonowych"?
Endrju
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 15.01.2018 20:36

Jest nieco taniej. Wczoraj rezerwowałem na tą majówkę z dwoma sypialniami, 65m2 za ok. 60eur. Sprawdź na booking, można też spokojnie znaleźć za ok. 40eur.
namo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 15.01.2018 20:39

Jest taniej niż w sezonie nawet o połowę, wiadomo. W ciemno, zależy czy szukając trafisz na właściciela apartamentu. Zazwyczaj okiennice są pozamykane i żywej duszy nie widać.

W tym roku planuję cały maj spędzić w Aprtmani Mary.
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.01.2018 07:57

audiKSP napisał(a):Trochę odgrzeję tę relację. Pytanie z innej beczki. Jak podczas majówki kształtują się ceny apartamentów? Wiadomo że śmiało można jechać "w ciemno", jednak jaki jest stosunek cen do tych "sezonowych"?

byłem w zeszłym roku w majówkę na Krku taniej niż 15E/os nie znalazłem (przy App.2), to samo w Dramalj, Senj i Lukovo...
ten rok - jak się zorientowałem - jest bardzo podobnie lub więcej, takie App bez względu czy Rab, Omis itp cena taka sama lub nawet wyższa (na Pagu nie pytałem :wink: ); pytałem również o weekend Bożego Ciała - ceny te same
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży