Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Korcula-wrzesień 2013-czyli wakacje z psem cz.2

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mucha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 03.06.2014 16:04

Kolejny cel to Blato i Vela Luka-ta ostatnia nas nie zachwyciła , choć może sami jesteśmy sobie winni , gdy dojechaliśmy na miejsce z deszczowej pogody nic nie zostało , zaczęło świecić słońce i zrobiło się chyba z 30 stopni , było parno jak w tropikach :wink: dlatego przelecieliśmy przez miasto niczym błyskawica szczególnie , że psina nam dyszała jak parowóz i dodatkowo musiała się opędzać od miejscowego adoratora :D
Załączniki:
b1.jpg
Blato
b2.jpg
v1.jpg
Vela Luka
v2.jpg
v3.jpg
v5.jpg
v6.jpg
Zwróćcie uwagę na to spojrzenie i język..w życiu bym nie pomyślała , że pies może mieć zbereźną minę..
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 03.06.2014 16:07

No chyba miał co najmniej ochotę na taką fajną laskę .... Tak mina bezcenna ...
Belluna
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 03.06.2014 16:16

No ale, że mu się chciało chcieć w taki upał :roll: :mg:
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 03.06.2014 16:17

Oj tam dla prawdziwego faceta to żaden problem :twisted:
Belluna
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 03.06.2014 16:25

jackuc napisał(a):Oj tam dla prawdziwego faceta to żaden problem :twisted:

fakt, ale nie wygląda :mrgreen:
mucha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 03.06.2014 16:40

Żeby nie przedłużać relacji z Korculi oraz wreszcie jakąś relacje doprowadzić do końca czas na parę słów podsumowania :D Korcula to pięęęękna wyspa , zachwycająca , zielona , bujna , nie sposób jest się tam nudzić .
Warto przejechać taki kawał drogi , popłynąć dwoma promami(tak jak w naszym przypadku)żeby zobaczyć ten raj na ziemi.. Wyspy są specyficzne stanowią swego rodzaju enklawę i są urocze-jednak Korcula to najładniejsza wyspa na jakiej byliśmy.Jeśli chodzi o wakacje z psem to wszystkim miłośnikom psów polecam , jeśli pies dobrze
znosi podróż samochodem , lubi wodę i uwielbia przebywać ze swoimi właścicielami :D to będzie na pewno szczęśliwy .Chorwaci mają fantastyczne podejście do zwierzaków -zawsze spotykaliśmy się tylko i wyłącznie z dowodami sympatii i nigdy nasz pies nikomu nie przeszkadzał.W tym roku Brela już bez psa , gdyż jest coraz starsza gorzej znosi upały itp.Odpływamy z Korculi ze wspaniałymi wspomnieniami :D
Załączniki:
1111.jpg
22222.jpg
mucha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 03.06.2014 16:48

Jak tylko znajdę trochę czasu to opisze tutaj naszą tegoroczną majówkę na Istrii , więc zapraszam:)
jacek73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 03.06.2014 16:54

no to czekam tym bardziej ze w tym roku Istria nas przywita czekam,czekam i dzięki za Korcule :)
maluszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 03.06.2014 23:51

Przeczytałam całą relację, bardzo fajna. Mam pytanie czy morska woda nie powodowała żadnych podrażnień skóry u psa? My mamy wielkiego psiaka i co roku jest problem kto z nim zostanie. Kiedyś zastanawialiśmy się czy nie zabrać naszego wielkoluda do Chorwacji, ale on już upały u nas źle znosi, więc w Chorwacji byłoby mu jeszcze trudniej. Co prawda uwielbia pływać, bo to wodołaz, ale on ma tyle sierści, że nie wiem jak zniósłby morską wodę.
szrek27
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 04.06.2014 00:46

Zgadza się - plaża załączona przed fotkami z Blato to była Pupnatska Luka :)
Super relacja :) Miło powspominać Korculę innym okiem ;)
Pozdrawiam
termondar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 04.06.2014 07:34

Z coraz większym zniecierpliwieniem śledzę tę relację. Jeszcze tylko 37 dni i znowu tam pojadę :D
mucha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 04.06.2014 09:29

maluszek napisał(a):Przeczytałam całą relację, bardzo fajna. Mam pytanie czy morska woda nie powodowała żadnych podrażnień skóry u psa? My mamy wielkiego psiaka i co roku jest problem kto z nim zostanie. Kiedyś zastanawialiśmy się czy nie zabrać naszego wielkoluda do Chorwacji, ale on już upały u nas źle znosi, więc w Chorwacji byłoby mu jeszcze trudniej. Co prawda uwielbia pływać, bo to wodołaz, ale on ma tyle sierści, że nie wiem jak zniósłby morską wodę.

Jeśli chodzi o upały to w godzinach największego słońca zostawialiśmy ją w apartamencie .Wiadomo jak to jest w większości apartamentów w Chorwacji-klima , na podłodze kafelki ,a w oknach okiennice -lepszy komfort niż w domu;)Co do wody to nie miała nigdy uczulenia ani podrażnień -choć zawsze jak wracaliśmy z plaży płukaliśmy ja pod jakimś prysznicem bo jednak sól sama w sobie jest drażniąca zarówno dla ludzi jak i psów :)
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 04.06.2014 11:19

Za 16-18 dni powstanie nowa relacja z pobytu na Korculi. :mrgreen:
maluszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 04.06.2014 11:50

mucha napisał(a):
maluszek napisał(a):Przeczytałam całą relację, bardzo fajna. Mam pytanie czy morska woda nie powodowała żadnych podrażnień skóry u psa? My mamy wielkiego psiaka i co roku jest problem kto z nim zostanie. Kiedyś zastanawialiśmy się czy nie zabrać naszego wielkoluda do Chorwacji, ale on już upały u nas źle znosi, więc w Chorwacji byłoby mu jeszcze trudniej. Co prawda uwielbia pływać, bo to wodołaz, ale on ma tyle sierści, że nie wiem jak zniósłby morską wodę.

Jeśli chodzi o upały to w godzinach największego słońca zostawialiśmy ją w apartamencie .Wiadomo jak to jest w większości apartamentów w Chorwacji-klima , na podłodze kafelki ,a w oknach okiennice -lepszy komfort niż w domu;)Co do wody to nie miała nigdy uczulenia ani podrażnień -choć zawsze jak wracaliśmy z plaży płukaliśmy ja pod jakimś prysznicem bo jednak sól sama w sobie jest drażniąca zarówno dla ludzi jak i psów :)

Dziękuję za odpowiedź. Mój wielki leonberger uwielbia wodę ale prysznica sie boi więc raczej ta opcja nie wchodziłaby w grę, ale jeśli będziemy mieć innego psiaka to może zabierzemy go na wakacje.... :D
Magdalena S.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 05.06.2014 12:00

mucha napisał(a):Jak tylko znajdę trochę czasu to opisze tutaj naszą tegoroczną majówkę na Istrii , więc zapraszam:)

W takim razie czekam... :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Korcula-wrzesień 2013-czyli wakacje z psem cz.2 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019