Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korcula-wrzesień 2013-czyli wakacje z psem cz.2

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 03.06.2014 16:04

Kolejny cel to Blato i Vela Luka-ta ostatnia nas nie zachwyciła , choć może sami jesteśmy sobie winni , gdy dojechaliśmy na miejsce z deszczowej pogody nic nie zostało , zaczęło świecić słońce i zrobiło się chyba z 30 stopni , było parno jak w tropikach :wink: dlatego przelecieliśmy przez miasto niczym błyskawica szczególnie , że psina nam dyszała jak parowóz i dodatkowo musiała się opędzać od miejscowego adoratora :D
Załączniki:
b1.jpg
Blato
b2.jpg
v1.jpg
Vela Luka
v2.jpg
v3.jpg
v5.jpg
v6.jpg
Zwróćcie uwagę na to spojrzenie i język..w życiu bym nie pomyślała , że pies może mieć zbereźną minę..
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 03.06.2014 16:07

No chyba miał co najmniej ochotę na taką fajną laskę .... Tak mina bezcenna ...
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 03.06.2014 16:16

No ale, że mu się chciało chcieć w taki upał :roll: :mg:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 03.06.2014 16:17

Oj tam dla prawdziwego faceta to żaden problem :twisted:
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 03.06.2014 16:25

jackuc napisał(a):Oj tam dla prawdziwego faceta to żaden problem :twisted:

fakt, ale nie wygląda :mrgreen:
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 03.06.2014 16:40

Żeby nie przedłużać relacji z Korculi oraz wreszcie jakąś relacje doprowadzić do końca czas na parę słów podsumowania :D Korcula to pięęęękna wyspa , zachwycająca , zielona , bujna , nie sposób jest się tam nudzić .
Warto przejechać taki kawał drogi , popłynąć dwoma promami(tak jak w naszym przypadku)żeby zobaczyć ten raj na ziemi.. Wyspy są specyficzne stanowią swego rodzaju enklawę i są urocze-jednak Korcula to najładniejsza wyspa na jakiej byliśmy.Jeśli chodzi o wakacje z psem to wszystkim miłośnikom psów polecam , jeśli pies dobrze
znosi podróż samochodem , lubi wodę i uwielbia przebywać ze swoimi właścicielami :D to będzie na pewno szczęśliwy .Chorwaci mają fantastyczne podejście do zwierzaków -zawsze spotykaliśmy się tylko i wyłącznie z dowodami sympatii i nigdy nasz pies nikomu nie przeszkadzał.W tym roku Brela już bez psa , gdyż jest coraz starsza gorzej znosi upały itp.Odpływamy z Korculi ze wspaniałymi wspomnieniami :D
Załączniki:
1111.jpg
22222.jpg
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 03.06.2014 16:48

Jak tylko znajdę trochę czasu to opisze tutaj naszą tegoroczną majówkę na Istrii , więc zapraszam:)
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 03.06.2014 16:54

no to czekam tym bardziej ze w tym roku Istria nas przywita czekam,czekam i dzięki za Korcule :)
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 03.06.2014 23:51

Przeczytałam całą relację, bardzo fajna. Mam pytanie czy morska woda nie powodowała żadnych podrażnień skóry u psa? My mamy wielkiego psiaka i co roku jest problem kto z nim zostanie. Kiedyś zastanawialiśmy się czy nie zabrać naszego wielkoluda do Chorwacji, ale on już upały u nas źle znosi, więc w Chorwacji byłoby mu jeszcze trudniej. Co prawda uwielbia pływać, bo to wodołaz, ale on ma tyle sierści, że nie wiem jak zniósłby morską wodę.
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 04.06.2014 00:46

Zgadza się - plaża załączona przed fotkami z Blato to była Pupnatska Luka :)
Super relacja :) Miło powspominać Korculę innym okiem ;)
Pozdrawiam
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 04.06.2014 07:34

Z coraz większym zniecierpliwieniem śledzę tę relację. Jeszcze tylko 37 dni i znowu tam pojadę :D
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 04.06.2014 09:29

maluszek napisał(a):Przeczytałam całą relację, bardzo fajna. Mam pytanie czy morska woda nie powodowała żadnych podrażnień skóry u psa? My mamy wielkiego psiaka i co roku jest problem kto z nim zostanie. Kiedyś zastanawialiśmy się czy nie zabrać naszego wielkoluda do Chorwacji, ale on już upały u nas źle znosi, więc w Chorwacji byłoby mu jeszcze trudniej. Co prawda uwielbia pływać, bo to wodołaz, ale on ma tyle sierści, że nie wiem jak zniósłby morską wodę.


Jeśli chodzi o upały to w godzinach największego słońca zostawialiśmy ją w apartamencie .Wiadomo jak to jest w większości apartamentów w Chorwacji-klima , na podłodze kafelki ,a w oknach okiennice -lepszy komfort niż w domu;)Co do wody to nie miała nigdy uczulenia ani podrażnień -choć zawsze jak wracaliśmy z plaży płukaliśmy ja pod jakimś prysznicem bo jednak sól sama w sobie jest drażniąca zarówno dla ludzi jak i psów :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 04.06.2014 11:19

Za 16-18 dni powstanie nowa relacja z pobytu na Korculi. :mrgreen:
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 04.06.2014 11:50

mucha napisał(a):
maluszek napisał(a):Przeczytałam całą relację, bardzo fajna. Mam pytanie czy morska woda nie powodowała żadnych podrażnień skóry u psa? My mamy wielkiego psiaka i co roku jest problem kto z nim zostanie. Kiedyś zastanawialiśmy się czy nie zabrać naszego wielkoluda do Chorwacji, ale on już upały u nas źle znosi, więc w Chorwacji byłoby mu jeszcze trudniej. Co prawda uwielbia pływać, bo to wodołaz, ale on ma tyle sierści, że nie wiem jak zniósłby morską wodę.


Jeśli chodzi o upały to w godzinach największego słońca zostawialiśmy ją w apartamencie .Wiadomo jak to jest w większości apartamentów w Chorwacji-klima , na podłodze kafelki ,a w oknach okiennice -lepszy komfort niż w domu;)Co do wody to nie miała nigdy uczulenia ani podrażnień -choć zawsze jak wracaliśmy z plaży płukaliśmy ja pod jakimś prysznicem bo jednak sól sama w sobie jest drażniąca zarówno dla ludzi jak i psów :)

Dziękuję za odpowiedź. Mój wielki leonberger uwielbia wodę ale prysznica sie boi więc raczej ta opcja nie wchodziłaby w grę, ale jeśli będziemy mieć innego psiaka to może zabierzemy go na wakacje.... :D
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 05.06.2014 12:00

mucha napisał(a):Jak tylko znajdę trochę czasu to opisze tutaj naszą tegoroczną majówkę na Istrii , więc zapraszam:)

W takim razie czekam... :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Korcula-wrzesień 2013-czyli wakacje z psem cz.2 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone