Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTANE)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dreptacz
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 27.02.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) dreptacz » 22.03.2014 22:19

Kapitalna relacja okraszona pięknymi zdjęciami i pożytecznymi informacjami , które przydadzą się podczas pobytu na Korculi od 10 czerwca do 19 czerwca. Miło sie czytało w zimowe i deszczowe dni.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 22.03.2014 22:55

hej Nesko,wróciłam tu do Ciebie znowu :) zaciekawił mnie rejs łodzią podwodną,czy mogłabyś napisać,jak wrażenia.Byliście zadowoleni z tego rejsu?jaki to koszt? pozdrawiam :papa:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 22.03.2014 23:04

Ja tez wróciłam do Twojej relacji, ale tak tylko dla przypomnienia. Przeczytałam ja jeszcze raz. Była naprawdę bardzo piekna i rzeczowa. Dziękuję. Jadę tam w tym roku w sierpniu. Pozdrawiam
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 05.04.2014 19:45

Przepraszam ,że dopiero teraz odpisuję...zarobiona jestem... :D

andeo napisał(a):Ciekawie opisałaś,ślicznie udokumentowałaś.świetnie się czytało i oglądało.dzięki :papa:

Cała przyjemność po mojej stronie...

minimartini napisał(a):neska z ogromną przyjemnością czyta się Twą relację! Jest taka pełna emocji, po prostu piękna. Dzisiaj pochłonęłam połowę - zostawiam ślad, by zajrzeć na drugą część :papa:
P.S. Uroczy kociak :)

Dzięki... i życzę miłej lektury...

kryniu88888 napisał(a):Rewelacyjna relacja z wakacji. Dziękuje i pozdrawiam :D

Cieszę się , że się podobało ... 8)

piotrf napisał(a):Czytanie Twojej relacji sprawiło mi wielką przyjemność ....

Piotrze ..i vice versa :D

JoannaMaxel napisał(a):Dziękuję za cudowną lekturę, ale będzie się dziś dobrze spało... i wiem co mi się przyśni :)


Też tak mam!...im więcej słonka za oknem tym moja poduszka bardziej zielona... :D

kbw napisał(a):I ja przyłączam się do ogólnych podziękowań!!! W oczekiwaniu na tegoroczne cro-wakacje przeczytanie tak ciekawej i ślicznie udokumentowanej wyprawy było bezcenne!!!!!!!


Kbw...dzięki za dobre słowo :D

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Wpisuję się żeby strona (relacja) mi nie uciekła, bo może Korcula w tym roku.

Artur....Korculę polecam z czystym sumieniem :hut:

dreptacz napisał(a):Kapitalna relacja okraszona pięknymi zdjęciami i pożytecznymi informacjami , które przydadzą się podczas pobytu na Korculi od 10 czerwca do 19 czerwca. Miło sie czytało w zimowe i deszczowe dni.

Wybór miejscówki świetny...wypoczynek na pewno będzie udany! :D

andeo napisał(a):hej Nesko,wróciłam tu do Ciebie znowu :) zaciekawił mnie rejs łodzią podwodną,czy mogłabyś napisać,jak wrażenia.Byliście zadowoleni z tego rejsu?jaki to koszt? pozdrawiam :papa:

Andeo...fajnie Cię widzieć :D
Co do łodzi podwodnej ... .nie skorzystaliśmy zniechęceni opiniami ludzi, którzy opuszczali łajbę...koszt jeśli dobrze pamiętam to 80 kn za osobę , rejs godzinny...Zwiedziliśmy pokład, było strasznie duszno w środku ... widoki za oknem też jakoś mało przejrzyste ...w dodatku strasznie bujało...po podwójnej porcji lodów którą właśnie pochłonęliśmy moglibyśmy poczuć blusa więc odpuściliśmy :mrgreen:

emi13214 napisał(a):Ja tez wróciłam do Twojej relacji, ale tak tylko dla przypomnienia. Przeczytałam ja jeszcze raz. Była naprawdę bardzo piekna i rzeczowa. Dziękuję. Jadę tam w tym roku w sierpniu. Pozdrawiam


Emi ...jestem tak zauroczona Zielonym Półwyspem, że mogę Ci tylko pogratulować decyzji 8)
My również wybieramy się w te rejony z tym ,że startujemy pod koniec czerwca, tuż po rozdaniu świadectw....jeszcze tylko 3 miesiące!!!
Pozdrawiam Wszystkich Cieplutko :papa: :papa: :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 06.04.2014 12:08

:) ślicznie dziękuję za odpowiedz,poczytałam sobie w międzyczasie o wrażeniach z rejsu łodzią "podwodną" i faktycznie,szału nie ma.Darujemy sobie tę atrakcję.Ale przy okazji widzę ,że wybieracie się zaraz po rozdaniu świadectw na Peljesac ,my nawet do rozdania świadectw nie czekamy ;) tylko pierw będziemy tydz w Czarnogórze,ale potem zjedziemy w okolice Żuljany,może dane nam będzie się spotkać ? mamy w planach jakiś kemping ,jeszcze nie wiem dokładnie gdzie wylądujemy.pozdrawiam :papa:
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 06.04.2014 12:50

andeo napisał(a)::) ... będziemy tydz w Czarnogórze,ale potem zjedziemy w okolice Żuljany,może dane nam będzie się spotkać ? mamy w planach jakiś kemping ,jeszcze nie wiem dokładnie gdzie wylądujemy.pozdrawiam :papa:

My również obstawialiśmy camp Sunce w Żuljanie ,a jeśli nie będzie miejscówek camp Denka w Loviste.
Zamierzamy dokładnie zwiedzić cały Półwysep, w ubiegłym roku ledwie musnęliśmy temat.
Jeśli gdzieś przyuważycie naszą zgraję zapraszamy na zimny kufelek 8)
piwko.jpg

Pozdrawiam :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 06.04.2014 15:17

Dobrze,będę Was wypatrywać.My nastawieni jesteśmy na Maslinę z Żuljanie albo Sunce,ew .Vrila w Trpanj.Będziemy w okolicach od 2 lipca .Kto wie,może piwka się razem napijemy :P
PS .będzie nas trójka: ja,mąż i córa 14 lat ;) :papa:
tajemniczy
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 02.02.2008
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemniczy » 06.04.2014 22:25

emi13214 napisał(a):Neska...jestem pełna podziwu za tak sprecyzowane plany odnośnie przyszłego wyjazdu. Ja jestem tylko pewna terminu i tego, że będę na Campie Vrila. Reszta się wyklaruje na miejscu. Lubimy planować sobie wyjazdy tak na gorąco, wspierając się przewodnikiem lub internetem w przypadku poszukiwania konkretów.
Polecam Ci Camp w Orasacu, to jest kawałeczek za Trsteno ( następna miejscowość). Bardzo sympatyczna atmosfera i świetne miejsce wypadowe. Zakupy robiliśmy w Dubrowniku te większe, a w Zatonie te codzienne. Ale generalnie najbardziej polecam tą plażyczkę ( Brsecine - zobacz na Google Street - zjazd z Jadranki za Trsteno,za Villą Lina, jadąc od strony Dubrownika, w lewo),
( wjazd obok dużego parkingu).
Zdjęcia mówią same za siebie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zjazd jest troszkę stresujący, ale warto.



Potwierdzam,
Też wpadliśmy w zeszłym roku wracając z Dubrownika.

Fajna relacja
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 14.04.2014 21:54

Fajnie się czytało, gratuluje talentu pisarskiego!


:papa:
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 17.04.2014 13:16

świetna relacja :) fajnie było z wami pozwiedzać te wspaniałe zakątki Cro super fotki super opowiadanie i super rodzina samego dobra dla was pozdr Jacek :hut:
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 26.01.2015 14:53

dosiadłam się i ja z opóźnieniem niebagatelnym hłe hłe gdyż w planach akurat TRPANJ a może nie tylko :D,
ale tupię nóżkami marząc, by dziś wieczorem po pracy zasiąść przed twoją relacja pod kocem.
Jak już dzieci zasną ma się rozumieć a maż w delegacji hahaha :)
Odrobina egoizmu chyba nikomu nie zaszkodzi.
jardeb
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.01.2015
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) jardeb » 01.03.2015 09:32

no rewelacja - relacja oczywiście którą pochłonąłem na jednym wdechu, masz talent do pisania.
My w zeszłym roku zainstalowaliśmy się w Rogoznicy a w tym uderzmy właśnie do Trpanj, Twoja relacja tylko mnie utwierdziła w przekonaniu że dobrze wybraliśmy. Jeszcze raz Gratuluję pióra, jestem pod wielkim wrażeniem.
Anul-ka
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 04.03.2015
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anul-ka » 04.03.2015 12:06

Piękne zdjęcia
kolega123123
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.07.2015
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolega123123 » 10.07.2015 22:14

Piękne widoki.
Czarna1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 31.07.2012
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czarna1 » 18.01.2017 15:38

Witaj:)
Czytam Twoją relację już nie wiem, który raz i zawsze odnajduję w niej coś nowego.Gratki za talent!Bankowo jeszcze tu wrócę. Pozdrowionka!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTANE) - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone