Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTANE)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magul
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 15.12.2010
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) magul » 05.01.2014 10:18

Piękna relacja, super się czytało.
Pozdrawiam :papa:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 05.01.2014 13:45

Piękna rodzinka, piękne miejsca, piękne wakacje.....

Dzięki Tobie przeżyłam kolejną podróż do CRO i to taką wspaniałą!!!!!
ARNIK
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 29.10.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARNIK » 05.01.2014 16:48

Piekne fotki , urocza narratorka i poetycko-plastyczne opisy ,które co chwila mnie zaskakiwaly .... Relacji daje 100/100 . W tym roku tez Chorwacja?:)
Marzena_zM
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.11.2012
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marzena_zM » 06.01.2014 18:00

my pytamy o warunki na campie...okazuje się ,że jest bardzo tani...ok 15 euro za 4 os rodzinkę, niestety na campie nie ma prądu i z wodą też bywa różnie...nie wiem czy to tylko taka antyreklama bo trudno tu o miejscówkę czy taki jest stan faktyczny...

Witam
Wasz rozmówca mówił prawdę- taki jest stan faktyczny campów nad zat. Lucica. Jest tam kilka campingów- żaden z nich nie ma prądu i wody. Właściciele ratują sytuację jak mogą: wodę przywożą beczkowozy, lodówki są na gaz, lampy na solary lub akumulatory, a komórki gospodarz brał do domu i ładował. Do wody z beczkowozu nie mieliśmy zaufania, usłyszeliśmy: „Ne ma problema” i nasz gospodarz też przywoził wodę z domu w dużych butlach oraz lód w kostkach (schłodzona kawka o poranku- mniam…). Cena za camping w granicach 15 euro/cała rodzina/parkowanie samochodu/namiot/doba też jest jakąś alternatywą dla Croentuzjastów o chudszych portfelach. Wzdłuż zat. Lucica biegnie granica administracyjna między żupaniją zadarską a szibenicko- kninską, a sama zatoka jest oddalona o ok. 2 km od centrum Drage.
Berbel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 18.11.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) Berbel » 06.01.2014 21:25

neska
Czytam i nie wierze, 22 lipca kiedy to z moja malzonka swietowalismy nasza 16 rocznice na kampie Oaza, mielismy przyjemnosc rozmawiac z rodakami ktorzy przyplyneli na lajbie. Mieli dwojke dzieci w wieku (prawie) naszych dzieci 6 i 10, i dopytywali sie o warunki i takie tam.
Na Oazie jest prad 3 godziny rano i 3 godziny wieczorem, do tego Zdravka rozwozi lod 2 razy dziennie. Oaza ma swoj sklepik (tylko dla gosci kampu) z pieczywem, owocami i warzywami, wino, piwo i cokolwiek o co poprosimy jest dostarczane w kilka godzin. Dodatkowym plusem sa lazienki i caly sanitariat (sprawdzany co 2 godziny, goraca woda 24/7). W recepcji jest mozliwosc ladowania kompa badz telefonu caly dzien (tylko dla gosci).
Raj na ziemi dla rodzin z dziecmi, niestety zadna atrakcja dla tych ktorzy chca zjecs w konobie albo pospacerowac po deptaku. Do Drage jest okolo 2 kilometrow a do Pakostane 5.
Bedziemy na Oazie od 18 lipca do 25 sierpnia :) Pozdrawiam
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 06.01.2014 22:10

magul napisał(a):Piękna relacja, super się czytało.
Pozdrawiam :papa:


Fajnie, ze się podobało...Dzięki!!! :D :papa:

emi13214 napisał(a):Piękna rodzinka, piękne miejsca, piękne wakacje.....

Dzięki Tobie przeżyłam kolejną podróż do CRO i to taką wspaniałą!!!!!


Emi...cała przyjemność po naszej stronie! :D
Mam nadzieję, ze Twoje plany nie uległy zmianie i Peljesac w 2014 jak najbardziej aktualny?
Do zobaczenia gdzieś na Zielonym :papa:


ARNIK napisał(a):Piekne fotki , urocza narratorka i poetycko-plastyczne opisy ,które co chwila mnie zaskakiwaly .... Relacji daje 100/100 . W tym roku tez Chorwacja?:)


Arnik... :oczko_usmiech:... to były nasze pierwsze koty za płoty, więc relacja na tle innych trochę blada... Opisy fakt...prosto z duszy, serca, oczu...czasem spomiędzy rzęs... bo słońce raziło!
Niemniej bardzo miło, że ktoś to czytał. Dzięki. :D
Powtórka za niecałe 7 miesięcy!!!
Pozdrav :papa:
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 06.01.2014 22:13

Marzena_zM napisał(a):...Wasz rozmówca mówił prawdę- taki jest stan faktyczny campów nad zat. Lucica. Jest tam kilka campingów- żaden z nich nie ma prądu i wody. Właściciele ratują sytuację jak mogą: wodę przywożą beczkowozy, lodówki są na gaz, lampy na solary lub akumulatory, a komórki gospodarz brał do domu i ładował. Do wody z beczkowozu nie mieliśmy zaufania, usłyszeliśmy: „Ne ma problema” i nasz gospodarz też przywoził wodę z domu w dużych butlach oraz lód w kostkach (schłodzona kawka o poranku- mniam…). Cena za camping w granicach 15 euro/cała rodzina/parkowanie samochodu/namiot/doba też jest jakąś alternatywą dla Croentuzjastów o chudszych portfelach. Wzdłuż zat. Lucica biegnie granica administracyjna między żupaniją zadarską a szibenicko- kninską, a sama zatoka jest oddalona o ok. 2 km od centrum Drage.


Uwielbiam to forum, prawdziwa skarbnica wiedzy! :D
Marzenko Wielkie Dzięki :papa:
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 06.01.2014 22:34

Berbel napisał(a):neska
Czytam i nie wierze, 22 lipca kiedy to z moja malzonka swietowalismy nasza 16 rocznice na kampie Oaza, mielismy przyjemnosc rozmawiac z rodakami ktorzy przyplyneli na lajbie. Mieli dwojke dzieci w wieku (prawie) naszych dzieci 6 i 10, i dopytywali sie o warunki i takie tam.



Berbel.... :D góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze!
Twój opis pasuje do nas jak ulał, więc na pewno dane nam było się spotkać...Super sprawa, a w dodatku też obchodziliście rocznicę tego samego dnia! :D
Przyjmijcie spóźnione ale szczere:

imagesCAWIEAWM.jpg



Berbel napisał(a):...Bedziemy na Oazie od 18 lipca do 25 sierpnia :) Pozdrawiam


My startujemy po rozdaniu świadectw...z tym ,że pierwszy tydzień przeznaczamy na nasz ukochany Peljesac...a potem się zobaczy...ta Wasza zatoczka strasznie kusząca... 8)
Pozdrawiamy i życzymy udanych wakacji :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 07.02.2014 15:46

Ciekawie opisałaś,ślicznie udokumentowałaś.świetnie się czytało i oglądało.dzięki :papa:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 13.02.2014 15:50

neska z ogromną przyjemnością czyta się Twą relację! Jest taka pełna emocji, po prostu piękna. Dzisiaj pochłonęłam połowę - zostawiam ślad, by zajrzeć na drugą część :papa:
P.S. Uroczy kociak :)

Pozdrav!
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.02.2014 14:11

Czytanie Twojej relacji sprawiło mi wielką przyjemność .
Dziękuję :D

Pozdrawiam
Piotr
kryniu88888
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 04.08.2009
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) kryniu88888 » 15.02.2014 23:57

Rewelacyjna relacja z wakacji. Dziękuje i pozdrawiam :D
JoannaMaxel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 583
Dołączył(a): 16.12.2013
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 16.02.2014 01:22

Dziękuję za cudowną lekturę, ale będzie się dziś dobrze spało... i wiem co mi się przyśni :)
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 18.02.2014 11:08

I ja przyłączam się do ogólnych podziękowań!!! W oczekiwaniu na tegoroczne cro-wakacje przeczytanie tak ciekawej i ślicznie udokumentowanej wyprawy było bezcenne!!!!!!!
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTAN

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 21.03.2014 19:03

Wpisuję się żeby strona (relacja) mi nie uciekła, bo może Korcula w tym roku.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
AUTOSTRADĄ DO NIEBA -LIPIEC 2013(TRPANJ,KORCULA,PAKOSTANE) - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone