Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar 2014 - drugi raz w Chorwacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 24.04.2015 22:41

Jedziemy dalej :D
Najbardziej na wschód zapuściłem się do wioski Humac. Pierwszy raz byliśmy przy kiepskiej pogodzie i deszcz nas przegonił, drugi raz pojechałem na zachód słońca, na który zdążyłem w ostatniej chwili a na punkt widokowy wbiegałem sprintem :lol:
1.JPG

Najbardziej rozpoznawalny budynek w wiosce, często widywany na zdjęciach z tego miejsca:
2.JPG

3.JPG

Zachód słońca z punktu widokowego:
4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

Na koniec zakradłem się do ogródka domku, który znajduje się na początku wioski, gdzie rosły sobie ładne krzaczki lawendy:
10.JPG
lillylive
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 25.04.2015 22:32

Zdjęcia dużo podkolorowane,szkoda bo realne są ładniejsze:)pozdr
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.04.2015 23:08

Bardzo mi się podobał Humac i z przyjemnością oglądam zdjęcia z niego. :)
Właśnie w okolicach Humca widzieliśmy nie ścięte, choć suche już kwiaty lawendy jeszcze w sierpniu. Te na Twoich zdjęciach - zdecydowanie świeższe i ładniejsze. :wink:
Czekam na dalszy ciąg. :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 25.04.2015 23:17

Czy ta wioska skaładała się z jednego domu?

Już miałem nie pisać w tym wątku, ale pięć ujęć dachu jednej i tej samej chałupy plus trzy zachody słońca to już robi się mdłe.

Twoja relacja to krótki opis fotek, które udało ci się dobrze podrasować.

Mało ciekawej teści, dużo fotoszopa.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.04.2015 23:45

SingSing74 napisał(a):...

A tak szczerze, to czy ty nie jesteś przypadkiem jakimś masochistą, że uparcie zaglądasz do wątku, który ci się nie podoba? Bo jeśli nie wiesz, to podpowiem - nie ma takiego obowiązku dla użytkowników, żeby zaglądać do wszystkich wątków i czytać każdy post. Często ci się zdarza tak uwziąć na czyjąś relację?... :roll: To pytanie retoryczne, nie trzeba odpowiadać.


Autorze, zignoruj gościa i dawaj dalej. Lubię Hvar i chętnie go pooglądam.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 26.04.2015 00:04

Mikromir napisał(a):...
A tak szczerze, to czy ty nie jesteś przypadkiem jakimś masochistą


Nie.


Raz odpowiedziałem i cały czas ten post pojawia się w "moich wątkach".
Jak można go odczepić?

Co do fotek z relacji, to są jak słodkie pączki, które od czasu do czasu można ze smakiem pochłonąć. Ale ile pączków można zeżreć na raz, jeden po drugim?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.04.2015 00:21

SingSing74 napisał(a):Raz odpowiedziałem i cały czas ten post pojawia się w "moich wątkach".
Jak można go odczepić?

Wejdź na swój panel użytkownika i usuń ten wątek z obserwowanych. :roll:

Wiesz, mnie też trochę wpienia, jak dostaję info o nowym poście w tym wątku, wchodzę do niego chcąc obejrzeć zdjęcia, a tam zamiast słodkiego pączka... Twój post. :roll: Spróbuj to zrozumieć.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 26.04.2015 00:30

Forum to wymiana informacji i opinii. Nigdzie nie jest napisane, że oceniając czyjąś relację należy tylko piać z zachwytu. Wyrażam swoją opinię. Jeśli ci to nie odpowiada zawsze możesz pominąć mój post i go nie czytać. To też nie jest obowiązkowe.

PS. W profilu stoi, że nie obserwuję żadnych wątków ani działów, więc dalej nie wiem jak usunąć tą relację z "moich wątków". Może ktoś pomoże jak to zrobić krok po kroku?
gosik 84
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 07.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosik 84 » 26.04.2015 07:28

Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia. Prześliczne.
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 26.04.2015 09:26

SingSing74 napisał(a):Wyrażam swoją opinię.

Rozumiem, tylko po co tyle razy... :roll:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.04.2015 10:00

A ja z wielką chęcią zjem następnego pączka i popieję z zachwytu :oczko_usmiech:

Humac,chyba fajne miejsce do odwiedzenia ,ale ciągle (może niepotrzebnie) porównuję je ze Starim Barem w Czarnogórze .Mam nadzieję ,że będę miała okazję na własne oczy porównać wrażenia z obu miejsc.
umca
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 23.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) umca » 26.04.2015 11:40

Mikromir napisał(a):
SingSing74 napisał(a):...

Wejdź na swój panel użytkownika i usuń ten wątek z obserwowanych. :roll:

Wiesz, mnie też trochę wpienia, jak dostaję info o nowym poście w tym wątku, wchodzę do niego chcąc obejrzeć zdjęcia, a tam zamiast słodkiego pączka... Twój post. :roll: Spróbuj to zrozumieć.


Same brawa.

Czekam na ciąg dalszy.... zdjęć/relacji.
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 26.04.2015 21:35

Zostawiam śledzia :smo: i nadrabiam zaległości :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.04.2015 21:49

SingSing74 napisał(a):PS. W profilu stoi, że nie obserwuję żadnych wątków ani działów, więc dalej nie wiem jak usunąć tą relację z "moich wątków". Może ktoś pomoże jak to zrobić krok po kroku?

Skoro nie możesz usunąć - to po prostu nie klikaj w powiadomienie i wyślij do kosza :idea:

Albo na samym dole strony wątku kliknij na "Przestań obserwować"
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 03.05.2015 22:29

Ze wszystkich wiosek i miasteczek na Hvarze, najbardziej przypadł mi do gustu Stari Grad. Stare kamienne miasto jest świetne. Odwiedziliśmy go dwa razy, pierwszy raz przy średniej pogodzie, przy okazji wpadliśmy do przybytku o nazwie Antika, jedzenie bardzo dobre, a drugim razem wpadłem do SG w ostatni dzień pobytu na Hvarze wracając ze wschodu słońca na Sv. Nikoli. Było przed szóstą rano, także pustki na ulicach, nikt w kadr nie wchodzi a na koniec porannego spaceru odwiedziłem jedną z piekarni, by po powrocie na kwaterę nie było marudzenia, że znów się gdzieś rano urwałem i wracam z pustymi rękami :lol:
Najpierw spacerek wśród zabudowy:
1.JPG

2.JPG

3.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

Wspomniana piekarnia była na tym placu:
4.JPG

Potem spacer południową częścią mariny:
5.JPG

6.JPG

7.JPG

Po czym patrząc na północną stronę zatoki stwierdziłem, że stamtąd też będą ładne widoki na miasto, wsiadłem w samochód i przejechałem na druga stronę. Co prawda był zakaz wjazdu, ale że nikogo w okolicy nie było wjechałem pod zakaz, stanąłem z boku nie wadząc nikomu i udałem się na krótka przechadzkę:
21.JPG

13.JPG

15.JPG

17.JPG

16.JPG

18.JPG

19.JPG

20.JPG

Jedynie nie udało mi się wejść na wzgórze nad miastem, Glavica chyba się zowie, brakło czasu, może następnym razem :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Hvar 2014 - drugi raz w Chorwacji - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone