Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar 2014 - drugi raz w Chorwacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 09.03.2015 14:04

Roxi napisał(a):Piękna relacja!
Zajrzałam, bo w tym roku po raz 3 mamy zamiar odwiedzić Hvar i to zastałam u Ciebie w relacji rzuciło mnie na kolana :)
Super zdjęcia :!: Też zbytnio nie przepadam za tak mocną obróbką, ale kadry są nieziemskie :)

Opinii typu "nie pokazuj takich zdjęć, bo ktoś może się rozczarować jak będzie na miejscu" w ogóle nie rozumiem. To jest Twoja relacja i Twoje wspomnienia. Jak się komuś nie podoba, to nie musi oglądać i czytać :)

Mam nadzieję, że bardzo szybko będzie ciąg dalszy :mrgreen:


Roxi całkowicie popieram i wkurza mnie ingerencja innych w temat nie chcesz nie czytaj nie oglądaj !Żal Ci ? wróć do pocztówek sprzed 100 lat.
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 09.03.2015 14:15

Roxi napisał(a):...
... Jak się komuś nie podoba, to nie musi oglądać i czytać :)...

Zwracam uwagę, że zanim zacznie się podobać lub nie, to najpierw trzeba przeczytać i obejrzeć. Może autorce chodzi bardziej o to, że jak się nie podoba to nie musi komentować?
Moją odpowiedź proszę potraktować jako staranie o poszerzenie swobody i wolności wypowiedzi a nie zwykłe czepianie się i przysmradzanie czy jak tam w takim przypadku to się określa. Jak komuś się nie podoba to nie musi mnie czytać? Mogę tak się obronić?
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 09.03.2015 14:20

sviva napisał(a):Hmm... a ja sobie online filterek znalazłem, i w 5 minut 10 zdjęć opierniczyłem z pseudo hdr-em... :mrgreen:
Efekt paździerzowy a i tak lepszy od oryginału :mrgreen:

Mógłbyś podesłać mi link/nazwę tego filtra?

Poza tym totalnie nie rozumiem tej dyskusji, która rozwinęła się przy fotorelacji. To praca kolegi i uszanujmy ją wszyscy, rozumiem konstruktywną krytykę, ale nie ironiczne przytyki. Po co tyle jadu, to relacja Damiana i będzie w niej zamieszczał, co zechce. Tak tak, nas też zjedźcie, że idzie sama wazelina :mrgreen:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 09.03.2015 14:23

Calapula napisał(a):
Roxi napisał(a):...
... Jak się komuś nie podoba, to nie musi oglądać i czytać :)...

Zwracam uwagę, że zanim zacznie się podobać lub nie, to najpierw trzeba przeczytać i obejrzeć. Może autorce chodzi bardziej o to, że jak się nie podoba to nie musi komentować?
Moją odpowiedź proszę potraktować jako staranie o poszerzenie swobody i wolności wypowiedzi a nie zwykłe czepianie się i przysmradzanie czy jak tam w takim przypadku to się określa. Jak komuś się nie podoba to nie musi mnie czytać? Mogę tak się obronić?


Hm, mówisz by czytać zgadzam się :) piszesz "autorce" ? jak rozumiem autorce wątku ? Jak w takim razie ma się to do stwierdzenia "najpierw trzeba przeczytać i obejrzeć" Chyba, że autorce wpisu czyli Roxi :)

P.S. Jak piszesz w wątku chcąc nie chcąc istnieje ryzyko przeczytania Twoich wynurzeń.
Czekamy na Twoją relację oj będzie się działo :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 09.03.2015 14:26

W "relacjach z podróży" nie powinny mieć miejsca takie dyskusje.
Tutaj każdy subiektywnie opisuje swój czas spędzony w Cro, a krytykowanie w co drugim poście obrobionych zdjęć może autora zniechęcić do pisania... jednego, drugiego, trzeciego... i kto wtedy będzie pisał relacje? ;)

Każda relacja to odczucia, zdjęcia i wspomnienia. Każdy ma inne, ale pozwólmy autorowi wyrazić swoje tak jak chce.

I żeby nie zaśmiecać już tego wątku dajmy Damianowi pisać i pokazać wchód słońca :hearts:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 09.03.2015 14:31

Mistrzostwem świata jest podkreślanie dwa razy, że to obrazy komputerowe, kłamliwie zatem fałszujące rzeczywistość. Bez tego miliony rodaków nie mogłyby podjąć decyzji. Prawda uber alles :) Gratuluje wiedzy i parcia na przekonywanie innych co jest lepsze, prawdziwe, piękniejsze. No cóż bez tej wiedzy my biedaczki nie dalibyśmy sobie rady :) Ja w każdym razie dziękuję bessweriserom i dalej będę z przyjemnością śledził relację :papa:

Adminie weź te wszystkie OT włącznie z moimi wywal w kosmos !
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 09.03.2015 14:35

SingSing74 napisał(a):No to ci Damianek profesjonalnie pokazał. Jesteś happy?

Bierzesz tapczan, czy starą zamrażarkę?


O ile się orientuję nick usera jest inny!
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 09.03.2015 14:41

Roxi napisał(a):W "relacjach z podróży" nie powinny mieć miejsca takie dyskusje.
Tutaj każdy subiektywnie opisuje swój czas spędzony w Cro, a krytykowanie w co drugim poście obrobionych zdjęć może autora zniechęcić do pisania... jednego, drugiego, trzeciego... i kto wtedy będzie pisał relacje? ;)

Każda relacja to odczucia, zdjęcia i wspomnienia. Każdy ma inne, ale pozwólmy autorowi wyrazić swoje tak jak chce.

I żeby nie zaśmiecać już tego wątku dajmy Damianowi pisać i pokazać wchód słońca :hearts:

Skąd myśl, że autorowi krytyka jest niepotrzebna? Przeczytałem całą relację i nie pamiętam żeby się uskarżał na krytykę. W sumie krytyka i zachwyty są potrzebne tak samo bo inaczej możemy pozostać w fałszywym zadowoleniu z siebie. Artysta potrzebuje prawdy o dziele. Otoczenie go klakierami jest miłe ale na dłuższą metę do niczego dobrego nie doprowadzi.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.03.2015 14:45

Kto inny za ten OT w wątku tematycznym miałby już bana.
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 09.03.2015 14:47

Zarówno krytyka jak i pochwały są potrzebne, ale NIE w nadmiarze. A co niektórzy tu powtarzają się, jakby się zacięli. Weź Calapula idź na spacer i ochłoń... ;)
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 09.03.2015 14:55

Bocian napisał(a):Kto inny za ten OT w wątku tematycznym miałby już bana.

Co to jest OT?
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 09.03.2015 14:58

Eunike1984 napisał(a):Zarówno krytyka jak i pochwały są potrzebne, ale NIE w nadmiarze. A co niektórzy tu powtarzają się, jakby się zacięli. Weź Calapula idź na spacer i ochłoń... ;)

Idę. Ale zaraz wrócę. Można sobie darować wpis, że nie muszę bo i tak wrócę. Taki już jestem. Nic na to nie poradzę. Nie zmienię się.
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 09.03.2015 18:52

W sumie to zapomniałem dodać ostatnie zdjęcia z zachodu na Sv. Nikoli. Schodząc z wierzchołka, gdy słońce schowało się za horyzont, uwieczniłem jeszcze chyba dwie najsłynniejsze sosny na Hvarze a może nawet w Chorwacji :lol:
20.JPG

21.JPG

mają w sobie coś te drzewka i przy wycieczce na wschód słońca też były wdzięcznym elementem uwiecznionego krajobrazu.
Na koniec moje ulubione zdjęcie z tego miejsca:
22.JPG
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 10.03.2015 08:22

Damian78 napisał(a): uwieczniłem jeszcze chyba dwie najsłynniejsze sosny na Hvarze a może nawet w Chorwacji :lol:


I na te sosenki czekałam :mrgreen:
W tym roku sama muszę zrobić im zdjęcie ;)
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 10.03.2015 08:56

My też mamy znaną sosnę na Sokolicy :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Hvar 2014 - drugi raz w Chorwacji - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone