Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar 2011.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
poljako_poljako
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) poljako_poljako » 06.01.2012 19:35

Maslinka. No cieszę się bardzo. Dzięki i pozdrawiam.
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 06.01.2012 21:12

poljako_poljako napisał(a):Pozdrawiam Cię Aga. Znaleźć Antuna jest bardzo łatwo. Wpisać w gugle villa biancini ivan dolac (tak jak na etykiecie wina Antunowego). W "gdjenamore" te dwa apartmany na dole to 1 i 2. Mają wspólny taras i 3 miejsca na auta. Uwaga! Są PRZAŚNE. nie dla wszystkich. Jest skromniutko, ale w zamian macie wspólny OGROMNY taras. Obok winnica. Pooglądajcie zdjęcia. W razie dalszych pytań daj znać. Pozdrawiam.


Dzięki za tak szybki odzew! Co ja bym bez Was Cromaniaków zrobiła:) Spokojnie nie szukamy luksusów, raczej planujemy większość czasu spędzić poza kwaterką(mam nadzieję że pogoda na to pozwoli) lokum to tylko na spanie :)
Dzięki już szukam Antuna!
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 07.01.2012 21:48

No i zamykam chyba peleton, bo na koniec relacji wpadłam..
Ale jako że moja droga na Hvar wiedzie prawie identycznie jak Twoja, to bardzo mi po drodze czytać te wspomnienia.
Pierwsza moja podróż "po latach" miała być właśnie na Hvar ale..wpadłam na Peljesac i... przepadłam, po drodze jeszcze na Korculi.
W tym roku ma być w końcu Hvar ale coś czuję, że będzie jak u Ciebie, Korculę i Peljesac cięęężko przebić, zobaczymy.
Bardzo fajnie czyta się i ogląda, szczególnie gdy za oknem ni to zima, ni to jesień.
Pozdrav :papa:
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 10.01.2012 09:54

poljako_poljako napisał(a):Pozdrawiam Cię Aga. Znaleźć Antuna jest bardzo łatwo. Wpisać w gugle villa biancini ivan dolac (tak jak na etykiecie wina Antunowego). W "gdjenamore" te dwa apartmany na dole to 1 i 2. Mają wspólny taras i 3 miejsca na auta. Uwaga! Są PRZAŚNE. nie dla wszystkich. Jest skromniutko, ale w zamian macie wspólny OGROMNY taras. Obok winnica. Pooglądajcie zdjęcia. W razie dalszych pytań daj znać. Pozdrawiam.


Mamy wstępną rezerwację u Antuna
Jeślibyś mógł przesłać mi jeszcze jakieś fotki z Antunem jak masz i kilka z najbliższej plaży byłabym wdzięczna (i tak jestem bo dzięki tobie jade do Ivan Dolac)
mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzięki
Aga
tomek163
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 15.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek163 » 21.01.2012 20:35

poljako_poljako napisał(a):Aroo, Misiek. Cieszę się, że Wam się podoba. mireks - Prezes (mondeo) ma na początku WPI, więc z Twoich stron. Maslinka - jedziemy dalej.
"Nadejszła wiekopomna chwila". Trzeba nam ruszyć drogą z Sv. Nedjeli do Dubovicy. Jest to droga oddana do użytku w 2009 r. (tak przynajmniej Pani Kasia donosi :wink:
Musiałem sfotografować własną mapę Hvaru, żeby pokazać tę dróżkę, bo na google maps jakoś niedokładnie wchodziło.

Obrazek

:wink:


mam pytanie, gdzie można nabyć taką dokładną i w miarę aktualną mapę?
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 21.01.2012 22:00

tomek163 napisał(a):mam pytanie, gdzie można nabyć taką dokładną i w miarę aktualną mapę?


Ja kupiłem w krakowskim Sklepie Podróżnika. Mają też sklep internetowy: Klik. Można też na allegro: Klik
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 21.01.2012 22:22

Krzychooo napisał(a):
tomek163 napisał(a):mam pytanie, gdzie można nabyć taką dokładną i w miarę aktualną mapę?


Ja kupiłem w krakowskim Sklepie Podróżnika. Mają też sklep internetowy: Klik. Można też na allegro: Klik

Albo już na Hvarze, w każdym mieście, w informacji turystycznej :)
poljako_poljako
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) poljako_poljako » 22.01.2012 09:00

Maslinka. Ta Twoja propozycja nabycia mapy jest chyba najlepsza :D Na miejscu na Hvarze w każdej budce informacji turystycznej.
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 22.01.2012 12:32

Ja tam wolę mieć dobrą mapę już na etapie planowania podróży :).
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 08.02.2012 18:18

kroj napisał(a):No i zamykam chyba peleton, bo na koniec relacji wpadłam..
Ale jako że moja droga na Hvar wiedzie prawie identycznie jak Twoja, to bardzo mi po drodze czytać te wspomnienia.
Pierwsza moja podróż "po latach" miała być właśnie na Hvar ale..wpadłam na Peljesac i... przepadłam, po drodze jeszcze na Korculi.
W tym roku ma być w końcu Hvar ale coś czuję, że będzie jak u Ciebie, Korculę i Peljesac cięęężko przebić, zobaczymy.
Bardzo fajnie czyta się i ogląda, szczególnie gdy za oknem ni to zima, ni to jesień.
Pozdrav :papa:


No tak,w tym roku ma być Brać lub Hvar,a piszecie że Korcula jeszcze fajniejsza{byliśmy 1 dzień}ale mi naplątaliście w głowie.
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 10.01.2013 11:08

Wspaniałe relacja,przeczytałam jednym tchem krótko i zwięźle :D
Fotki pokazują wszystko co istotne...no po prostu bombowa:)

Pozdrawiam :papa:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 10.01.2013 13:02

Hej Poljako :!:

Powspominałem sobie nasze hvarskie wakacje 2012, czytając Twoją relację A.D. 2011.

Potwierdzam, że ze Svirce lepiej autem nie podjeżdżać na Nikolę i że u p. Columbica jest nieprzyzwoicie drogo.
Ale wycieczkę na Nikolę wspominamy bardzo miło, mimo że odbyliśmy ją na piechotę.

pzdr :wink:
Daimer
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 28.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daimer » 13.01.2013 12:20

Witam
Fajna relacja ja na Hwarze byłem trzy lata temu było wspaniale w tym roku odwiedze Korczule ciekawe jakie bede miał odczucia porównawcze :lol: mam nadzieje ,że oczaruje mnie jak cała Chorwacja :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar 2011. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone