Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarnogóra - pytania i porady.

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
lobsen
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lobsen » 02.08.2019 17:32

I taxi przez Viber w Kotorze:
Załączniki:
Capture+_2019-08-02-17-31-47.png
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 07.08.2019 15:15

Żeby nie było, że Czarnogóra zawsze i wszędzie jest tańsza od Chorwacji. Wczorajszy obiadek dla 4 osób. Cena oczywiście w €.

Obrazek
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2019 08:11

A kto Ci kazał włazić do tej Konoby - 95,20 euro za 4 osoby. Trzeba było z innej skorzystać zapłaciłbyś 25 euro.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 08.08.2019 08:16

SebastianM napisał(a):Żeby nie było, że Czarnogóra zawsze i wszędzie jest tańsza od Chorwacji. Wczorajszy obiadek dla 4 osób. Cena oczywiście w €.

Obrazek
Ural napisał(a):A kto Ci kazał włazić do tej Konoby - 95,20 euro za 4 osoby. Trzeba było z innej skorzystać zapłaciłbyś 25 euro.


@SebastianM nie żali się na forum że drogo, pokazał jedynie rachunek z restauracji. Udowodnił że Czarnogóra nie zawsze tańsza. Tylko tyle. Może akurat tam chciał zjeść mimo wyższej ceny. Stać go to jada za 95EUR.
Siejesz popelinę.
Nazwał "obiadek" więc widać smakowało :)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2019 08:33

No nie wiem, mina mu zrzedła jak kelner przyniósł mu rachunek. Jeszcze musiał dać napiwek o którym nie pisze. Pewnie go nie dał. :roll:
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 08.08.2019 09:55

Tylko ze względów informacyjnych wrzuciłem ten paragon :) . Oczywiście, że można także zjeść obiad za 50 € i za 20 € także się da :) .
Pozdrawiam.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2019 10:45

SebastianM napisał(a):Tylko ze względów informacyjnych wrzuciłem ten paragon :) . Oczywiście, że można także zjeść obiad za 50 € i za 20 € także się da :) .
Pozdrawiam.


Oj Sebastian pozostało Ci samemu obiadek na kwaterze zrobić. Proponuję Pomidorową, kotlet schabowy, buraczki. Tanio i smacznie. Konoby to Ty omijaj z daleka. :D
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 08.08.2019 11:15

Ural napisał(a):
SebastianM napisał(a):Tylko ze względów informacyjnych wrzuciłem ten paragon :) . Oczywiście, że można także zjeść obiad za 50 € i za 20 € także się da :) .
Pozdrawiam.


Oj Sebastian pozostało Ci samemu obiadek na kwaterze zrobić. Proponuję Pomidorową, kotlet schabowy, buraczki. Tanio i smacznie. Konoby to Ty omijaj z daleka. :D

Zapytam się żony, co ona na to ;)
domi_1
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 30.05.2017
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) domi_1 » 08.08.2019 15:27

SebastianM napisał(a):Żeby nie było, że Czarnogóra zawsze i wszędzie jest tańsza od Chorwacji. Wczorajszy obiadek dla 4 osób. Cena oczywiście w €.

Obrazek

Czy to jest drogo? Zjadłeś kilogram ryb, ośmiornice z grilla i dodatki. Niesadze żebyś taniej takie delicje zjadł w Chorwacji
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 10.08.2019 12:39

Kończymy nasz 2 tygodniowy pobyt w Czarnogórze.Muszę przyznać, że jestem zmęczony. Tak, jak zawsze, gdy kończył się urlop w Chorwacji, żal było wyjeżdżać, tak dzisiaj mogę powiedzieć w końcu. Na koniec wrzucam cennik, który chyba dobrze odwzorowuje średni cennik, najbardziej popularnego jedzenia na Czarnogórze. Specyficzny kraj, niby na Bałkanach, niby nad Adriatykiem ale jakże odmienny od Chorwacji. Prędko tutaj nie wrócę.

Obrazek
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 10.08.2019 15:56

SebastianM napisał(a):Kończymy nasz 2 tygodniowy pobyt w Czarnogórze.Specyficzny kraj. Muszę przyznać, że jestem zmęczony.Prędko tutaj nie wrócę.


Hej, mógłbyś nieco więcej napisać dlaczego?
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 10.08.2019 19:44

Bartek81 napisał(a):
SebastianM napisał(a):Kończymy nasz 2 tygodniowy pobyt w Czarnogórze.Specyficzny kraj. Muszę przyznać, że jestem zmęczony.Prędko tutaj nie wrócę.


Hej, mógłbyś nieco więcej napisać dlaczego?

Napiszę kilka słów po powrocie. Z pewnością będzie to moja subiektywna ocena, ale tutaj na miejscu dzieliłem się ze swoimi spostrzeżeniami z jednym panem z Warszawy i z jednym Rosjaninem z Wołgogradu, zdania mieli jeszcze bardziej krytyczne, niż ja.
Ogólnie mogę napisać, że Czarnogóra to piękny kraj, na raz i wystarczy.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 10.08.2019 22:22

SebastianM napisał(a):
Bartek81 napisał(a):
SebastianM napisał(a):Kończymy nasz 2 tygodniowy pobyt w Czarnogórze.Specyficzny kraj. Muszę przyznać, że jestem zmęczony.Prędko tutaj nie wrócę.


Hej, mógłbyś nieco więcej napisać dlaczego?

Napiszę kilka słów po powrocie. Z pewnością będzie to moja subiektywna ocena, ale tutaj na miejscu dzieliłem się ze swoimi spostrzeżeniami z jednym panem z Warszawy i z jednym Rosjaninem z Wołgogradu, zdania mieli jeszcze bardziej krytyczne, niż ja.
Ogólnie mogę napisać, że Czarnogóra to piękny kraj, na raz i wystarczy.


Cześć, też dopiero co wróciłem z pierwszego urlopu w Czarnogórze i jestem ciekaw Twojej opinii, a dokładniej, dlaczego jesteś na nie.
I bardzo podoba mi się Twoja reakcja na wtręty Urala, nie żebym miał coś do Urala, bo Ural to fajny gość (wnioskuję po jego wpisach na forum) :mrgreen:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 10.08.2019 22:44

Mnie Czarnogóra się nie podobała. Gorsze wybrzeże niż w Chorwacji mam na myśli Dalmację. Jest brudniej - im bliżej Albanii tym więcej śmieci. Ceny niższe kwater to fakt - plus. Ceny niższe ale bez przesady - szału nie ma. Więcej tam nie pojadę. Podróż dłuższa niż do Chorwacji. Wszędzie pchają się z Hotelami tego w Chorwacji nie ma i całe szczęście. Pewnie lepsza Albania bo tańsza ale tam też budują Hotele i nie ma tam nic kameralnego o śmieciach to już nie wspominam. Chorwacja droższa bo jest ładniejsza - np. Riwiera Makarska i wyspy.
agary35
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1281
Dołączył(a): 28.01.2010
Re: BOŚNIA i HERCEGOWINA

Nieprzeczytany postnapisał(a) agary35 » 11.08.2019 10:01

Jestem w Czarnogórze - jak ktoś ma jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Czarnogóra - pytania i porady. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone