Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Vrila - pytania o szczegóły

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 25.07.2023 22:10

zablo napisał(a):Byłem, wróciłem...

Dziękuję za informację.
Wybieram się na kemping Vrila na początku września.
Z tego co piszesz, to od mojego ostatniego pobytu na tym kempingu w 2018 roku
nie zmieniło się nic na lepsze. Główne bolączki pozostały: to węzeł sanitarny, bardzo licha instalacja elektryczna a przy tym brak porządnych lodówek. A szkoda bo miejsce jest bardzo sympatyczne.
Mimo wszelkich niedogodności, które znam i o których piszesz, ja uwielbiam ten kemping, miedzy innymi za brak basenów, animacji, placów zabaw, dyskotek itp. Pewnie nie wszystkim się to podoba, ale mnie tak.
Pozdrawiam.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 10.08.2023 13:38

Liczę na to, że również krótko zrelacjonujesz pobyt we wrześniu.
Będąc na Prapratno kilka lat temu w sierpniu, zerknąłem na Vrilę, ale o miejsce było trudno. Zaczynam już planować wyjazd na drugą połowę czerwca 2024 i rozważam zawitać tam przynajmniej na kilka dni.
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 13.08.2023 15:40

zablo napisał(a):
Byłem, wróciłem...

Sumując rodzina 2+2, auto, większy namiot, prąd, tax = 60 euro


Hej. Widzę, że jesteś wierny Vrili
My w zeszłym roku Gruzja, w tym Włochy - okolice Ravenny. Kemping z pełnymi dobrami luksusowymi 2+1 47 euro i bez zastanawiania się ,czy będzie ciepła woda pod prysznicem. Chorwaci zdrowo popłynęli z cenami. Pamiętam czasy, kiedy się zastanawialiśmy kogo stać na kempingi za 50E we Włoszech. Od tego czasu tam nadal kosztują tyle samo, zaś Chorwacja często już je cenowo przeskoczyła.
Ale jedno trzeba przyznać - takich widoków jak na Vrili nie ma chyba nigdzie.
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 23.08.2023 11:38

Walt napisał(a):Hej. Widzę, że jesteś wierny Vrili
My w zeszłym roku Gruzja, w tym Włochy - okolice Ravenny. Kemping z pełnymi dobrami luksusowymi 2+1 47 euro i bez zastanawiania się ,czy będzie ciepła woda pod prysznicem. Chorwaci zdrowo popłynęli z cenami. Pamiętam czasy, kiedy się zastanawialiśmy kogo stać na kempingi za 50E we Włoszech. Od tego czasu tam nadal kosztują tyle samo, zaś Chorwacja często już je cenowo przeskoczyła.
Ale jedno trzeba przyznać - takich widoków jak na Vrili nie ma chyba nigdzie.
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia


Ooo...! Cześć!
zgadza się niestety. My w tym roku podzieliliśmy pobyt na Chorwację 2tyg, Włochy 1tyd i Austrię (Wiedeń) weekend. Włochy mnie tym razem bardzo pozytywnie zaskoczył. Serce teraz rozdarte pomiędzy Chorwację/Włochy/Hiszpanię (byliśmy na wiosnę).
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Camp Vrila - pytania o szczegóły - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone